Προς το περιεχόμενο

επιχορηγηση ανεργων με επιταγες καταρτισης training voucher


hammerd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 374
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω τα πηρα παιδια!!!χτες το βραδυ πηγα να δω κ τα ειχαν βαλει.

τελειωσα 20-12-12 απο Κοζανη.Καλο Πασχα κι Καλη Ανασταση να εχουμε ολοι με υγεια παντα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+ μια απογοητευση πρωι πρωι απ την τραπεζα και μετα απ τον οαεδ .... ειναι νωρις λεει η υπαληλος του οαεδ ..... για να μπουν σε εμας που τελειωσαμε τον ιανουαριο. ελεοοοοοοοοοοοςςςςςςςςςςς 

Συγνωμη που θα σε στεναχωρησω μα τα λεφτα απ οτι εχουμε μαθει θα τα παρουμε τελος Ιουνιου!!!

Πανε με τη σειρα....του Νοεμβριου τα πηραν απριλιο,Δεκεμβρη-Μαϊο κ.ο.κ.....

Πικρα!!!!  :(   :(

 

καλα ρε μας δουλευουν μ λενε στον οαεδ (αγρινιο) οτι θα μπουν απο δευτερα και ακομα μπενουν .

Ααααα....εισαι απο Αγρινιο....τωρα το ειδα...συγνωμη....ισως αλλαζει κατι εκει σε σας γτ εδω στην Αθηνα γινεται χαμος!!!

 

δεν έχω καταλάβει ακόμα τι ακριβώς περιμένετε ?  :wacko:

Να πληρωθουμε απο τον Οαεδ!!!!Απο επιδοτουμενα προγραμματα που καναμε...!Εχουμε τελειωσει απο Γεναρη κ ακομα.....  :( 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:wacko:  πφφφφ και γτ δεν το λενε και μας κανουν μπαλακι ....

Λες και δε ξερεις με ρωτας βρε καλο μου.....μπ@υρδελο ηταν παντα ο οαεδ....γτ να αλλαξει τωρα που ολα ειναι χειροτερα;; :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από Λάρισα έχουμε τελειώσει αρχές Οκτωβρίου 2012 και δεν πήραμε τίποτα. Κλείσαμε 7 μήνες και μας κοροϊδεύουν και από τον Οαεδ και από το κεκ Δήμητρα. Μας λένε "από στιγμή σε στιγμή θα μπουν", "δεν θα τα χάσετε", "πάτε κοιτάξτε το απόγευμα τους λογαριασμούς σας", "αύριο σίγουρα", "μια κυρία τα πήρε χτες", κλπ, κλπ, κλπ... Αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...