Προς το περιεχόμενο

επιχορηγηση ανεργων με επιταγες καταρτισης training voucher


hammerd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μασ κοροιδεθοθν αυτο καταλεβω εγω καποιοι τα εχουν παρει τα λεφτα και εμεισ απλα καθομαστε

 

 

Το μονό που μπορούμε να κάνουμε είναι να περιμένουμε! Πιστεύω ότι θα μπουν τα λεφτά μέχρι τέλος του μηνά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 374
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το μονό που μπορούμε να κάνουμε είναι να περιμένουμε! Πιστεύω ότι θα μπουν τα λεφτά μέχρι τέλος του μηνά!

οι γονεισ μου εχουν καπιο γνοστο απ οτην τραπεζα και ειπε αυτο δευτερα ι τριτη τουσ ειπαν οτι θα μπουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι γονεισ μου εχουν καπιο γνοστο απ οτην τραπεζα και ειπε αυτο δευτερα ι τριτη τουσ ειπαν οτι θα μπουν

Μακάρι ευχαριστώ για την ενημέρωση το εκτιμώ πολύ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια Τριτη σημερα και τα λεφτα δεν μπηκαν ακομα οπως ειχε προαναφερει και ενα μελος απο εδω, τι θα γινει με αυτο αν ξερει καποιος σιγουρα ας πει κατι.

Ελπιζω μεχρι 1η Φεβρουαριου να εχουν μπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια Τριτη σημερα και τα λεφτα δεν μπηκαν ακομα οπως ειχε προαναφερει και ενα μελος απο εδω, τι θα γινει με αυτο αν ξερει καποιος σιγουρα ας πει κατι.

Ελπιζω μεχρι 1η Φεβρουαριου να εχουν μπει.

Χθες μίλησα με μια κοπέλα που ήμασταν μαζί στο σεμινάριο και είπε ότι την πήραν τηλεφωνώ από το κεκ για εξακρίβωση στοιχείον και είπαν ότι σε λιγάκι θα πληρωθούμε! το θέμα είναι ποσό είναι αυτό το λιγάκι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες μίλησα με μια κοπέλα που ήμασταν μαζί στο σεμινάριο και είπε ότι την πήραν τηλεφωνώ από το κεκ για εξακρίβωση στοιχείον και είπαν ότι σε λιγάκι θα πληρωθούμε! το θέμα είναι ποσό είναι αυτό το λιγάκι!

εγω το ειπα γιατι ετσι μου ειπαν απο την τραπεζα αλλα και παλι κοροιδεψαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το ειπα γιατι ετσι μου ειπαν απο την τραπεζα αλλα και παλι κοροιδεψαν

Εσυ καλα εκανες και το ειπες, δεν ειπα οτι λες ψεματα απλα προσπαθω να καταλαβω ποιο ειναι το σχεδιο τους και ποτε θα παρουμε το χρημα.

Anyway αυριο μαλλον θα παω να κοιταξω στη τραπεζα παλι μηπως τα βαλουνε και θα ενημερωσω το φορουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα ρε παιδια τι σχεση μπορει να εχει η τραπεζα με το ποτε θα μπουνε τα λεφτα? Ιδεα δεν εχουν αυτοι. Ουτε δινουν την εντολη πληρωμης. Πολλη ραδιο αρβυλα παιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ειναι απλο...υπολογιστε 3 με 4 μηνες το μεγιστο απο την ημερομηνια που τελειωσατε το σεμιναριο..μην τρελενεστε..

και μονο αν και εφοσον εχετε παει την χαρτονενια βεβαιωση στον οαεδ αμεσως μετα την ληξη των εξετασεων, θα το περασουν

στο συστημα και μετα θα πληρωθειτε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...