Προς το περιεχόμενο

επιχορηγηση ανεργων με επιταγες καταρτισης training voucher


hammerd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΠΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑ  ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΠΗΡΑΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΑΣ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΓΥΝΕΤΕ ΕΤΣΙ ΕΝΩ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΟΚΤΟΜΒΡΙΟ ΤΑ ΠΗΡΑΝ ΤΟΡΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 374
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΚΑΠΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑ  ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΠΗΡΑΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΑΣ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΓΥΝΕΤΕ ΕΤΣΙ ΕΝΩ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΟΚΤΟΜΒΡΙΟ ΤΑ ΠΗΡΑΝ ΤΟΡΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ

Όχι όλη εγώ και τα άτομα από το κεκ που ήμασταν μαζί δεν πήραμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προτείνω να ξεχάσουμε από τώρα τα λεφτά για να μην έχουμε και κάτι να περιμένουμε άσκοπα και απογοητευτούμε. Απάτη ήταν όλο το πρόγραμμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την παρασκευή πύρα τηλεφωνώ στο κεκ και είπαν ότι είναι θέμα ημερών να μπουν τα χρήματα! Δεν γνωρίζω όμως αν εισέχει κατή τέτοιο για όλους!  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι μαλλον τα λεφτα θα τα παιρνουμε αναλογα με το ποτε τελειωσαμε οπως τα πηρε και ο hammerd (το παιδι που ανοιξε αυτο το τοπικ), και δεν νομιζω οτι θα τα χασουμε δεν μπορει να γινει αυτο και σε ενα προγραμμα που ειχε πολυ διαφημιστει στην τηλεοραση και με λεφτα απο την ευρωπαικη ενωση.

Παντως ειναι αξιο αποριας απο τους τοσους χιλιαδες που παρακολουθησαν το προγραμμα 4 μονο παρακολουθουν αυτο το τοπικ τι γινεται τα πηραν ολοι υπολοιποι η δεν τους νοιαζει ποτε θα τα παρουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πάλι πάει πολύ όμως. Αρκετοί που τέλειωσαν τον Σεπτέμβριο δεν τα έχουν πάρει ακόμα τα λεφτά. Δηλαδή μήνες μετά από αυτό το συμβάν συζητάμε για αυτό και όλοι ακόμα και η σύμβαση έλεγαν ότι με το που δώσεις εξετάσεις, ενεργοποιείται ο μηχανισμός και μπαίνουν τα χρήματα μέσα σε ένα μήνα. Ακόμα και στο κεκ μας είχαν πει τότε ότι μέσα σε ένα μήνα θα έχουν μπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Και σε εμάς είχαν πει όταν τελούσαμε τον Οκτώβριο ότι σε ένα μηνά και έχει πάει Φεβρουάριος! Είχα πάρει τηλεφωνώ πρώτη φορά κάπου μέσα στον Δεκέμβριο και μου είπαν ότι μόλις ξεκίνησαν την διαδικασία υποβολής εγγραφών ότι τελούσαμε τα μαθήματα οπότε καταλαβαίνετε

 με ταχύτητα χελώνας τα κάνουν όλα! 



Το καλώ ωμός είναι ότι αν δεν πάρουμε τα λεφτά εμείς τότε ούτε τα κεκ δεν Θα τα πάρουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα χουν βαλει σε καμια τραπεζα αυτα τα χρηματα απο Εσπα και τοκιζονται σιγουρα για την παρτυ τους.

Εδω στο Δημο μας καποιοι με συμβαση 5μηνη δεν τους πληρωναν με τπτ.

Και πηγαιν εξω απο τα γραφεια και γραφαν με σπρέυ <<ΔΟΥΛΕΜΠΟΡΟΙ>> τους απειλούσανε και τα πηρανε.

Ασχετο βεβαια με την περιπτωση σας αλλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ειναι αξιο αποριας απο τους τοσους χιλιαδες που παρακολουθησαν το προγραμμα 4 μονο παρακολουθουν αυτο το τοπικ τι γινεται τα πηραν ολοι υπολοιποι η δεν τους νοιαζει ποτε θα τα παρουν;

Aυτό αναρωτιέμαι και εγώ τόσο καιρό. Είναι δυνατόν να έχουν λάβει μέρος τόσες χιλιάδες άτομα και κανείς να μην μιλάει? Και όχι μόνο εδώ, και σε άλλα φόρουμς.

Τα λεφτά δεν πρόκειται να τα χάσουμε πάντως. Τώρα το πότε θα τα πάρουμε είναι άλλο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το επίπεδο χρήσης ιντερνετ είναι πολύ χαμηλό στα άτομα που συμμετείχαν στα σεμινάρια, οι περισσότεροι απλός παίρνουν τηλ στο ΚΕΚ, κάποιον φίλο που συμμετείχε και αυτός κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...