Προς το περιεχόμενο

επιχορηγηση ανεργων με επιταγες καταρτισης training voucher


hammerd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έστειλα μειλ στα κεντρικά στον οαεδ και  μου απάντησαν οτι καθε εβδομάδα μπένουν χρήματα στοθσ λογαριασμούς.....οπότε το μόνο που έχετε να κάνετε ειναι να βλέπετε τουσ λογαριασμούς σασ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 374
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

eleni40 κοιτα ελενη40 αν δεν παρεις ολες τις ενοτητες δεν σε δινουν χαρτι πιστοποιησης αυτο ειναι σιγουρο σου δινουν μονο οτι τελειωσες το προγραμμα τιποτα παραπανω.Δηλαδη πρεπει να περασεις και τις 7 ενοτητες για να παρεις το πτυχιο τωρα εσυ αμα περασες τις 3 η τις 4 απο τις 7 ενοτητες δεν μπορεις να παρεις πτυχιο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

eleni40 κοιτα ελενη40 αν δεν παρεις ολες τις ενοτητες δεν σε δινουν χαρτι πιστοποιησης αυτο ειναι σιγουρο σου δινουν μονο οτι τελειωσες το προγραμμα τιποτα παραπανω.Δηλαδη πρεπει να περασεις και τις 7 ενοτητες για να παρεις το πτυχιο τωρα εσυ αμα περασες τις 3 η τις 4 απο τις 7 ενοτητες δεν μπορεις να παρεις πτυχιο.

εγ'ω πέρασα τισ 6 εν'οτητες...με έκοψαν για πολλύ λίγο......οπότε περιμένω την  βεβαίωση....ευχαριστώ πολλύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγ'ω πέρασα τισ 6 εν'οτητες...με έκοψαν για πολλύ λίγο......οπότε περιμένω την  βεβαίωση....ευχαριστώ πολλύ

θα παρεις μονο βεβαιωση οτι τελειωσες το προγραμμα ελενη με ολο το σεβασμο και οχι το πτυχιο του keycert, δεν θα πιανει σε καμια υπηρεσια η βεβαιωση που θα παρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

θα παρεις μονο βεβαιωση οτι τελειωσες το προγραμμα ελενη με ολο το σεβασμο και οχι το πτυχιο του keycert, δεν θα πιανει σε καμια υπηρεσια η βεβαιωση που θα παρεις.

δηλαδη απο οτι καταλαβα τζαμπα πηγα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια σιγουρα ισχυει αυτο? Επειδη νομιζω οτι σου δινουν χαρτι για τις ενοτητες που περασες. Εμας ειχε 5 ενοτητες, δωσαμε το proficiency, τις περασα και τις 5 και πηρα το χαρτι, αλλα και συμμαθητες μου που δεν τις περασαν ολες, πηραν χαρτι για τις ενοτητες που περασαν. Εκτος απο τη βεβαιωση του ΚΕΚ εννοω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια σιγουρα ισχυει αυτο? Επειδη νομιζω οτι σου δινουν χαρτι για τις ενοτητες που περασες. Εμας ειχε 5 ενοτητες, δωσαμε το proficiency, τις περασα και τις 5 και πηρα το χαρτι, αλλα και συμμαθητες μου που δεν τις περασαν ολες, πηραν χαρτι για τις ενοτητες που περασαν. Εκτος απο τη βεβαιωση του ΚΕΚ εννοω.

δεν ξερω τι μπορει να συμβενει..παντως εγω δεν πηρα κανενα χαρτι  μονο την βεβαιωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο  κεκ στην Σέρρες που πήγα έγινε το εξής πιστοποίηση δίναμε στην IFOSERT και το πτυχίω πήραν μονό αυτή που περάσαν ενότητες όλες και αυτή που δεν περάσαν έστω σε μια τούς είπαν να πληρώσουν 10 ευρώ για να το πάρουν! Ευτυχώς εγώ πήρα όλες ενότητες! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ποτε θα μπουν τα χρηματα δεν υπαρχει φραγκο



που να παρω τηλεφωνω να τουσ βρισω ειχα 4 χρονια καρτα και μου την εκοψαν τα λαμογια



εχουμε τελειωσει απο τον οκτωμβρη του 2012 .τα λεφτα,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ποτε θα μπουν τα χρηματα δεν υπαρχει φραγκο

 

που να παρω τηλεφωνω να τουσ βρισω ειχα 4 χρονια καρτα και μου την εκοψαν τα λαμογια

 

εχουμε τελειωσει απο τον οκτωμβρη του 2012 .τα λεφτα,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,................

Τα λεφτά μαλών τον όλον μηνά και εγώ από το οκτομβριο τα περιμενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με καλεσαν στον οαεδ και μου ειπαν οτι δεν ειχαν τον αριθμο λογαργιασμου για αυτο δεν μπηκαν τα χρηματα στο λογαργισμο μου .και οτι οι υποληποι πληρωθηκαν στησ 25- 2-2013.αντε να περιμενω ποτε θα βαλη λεφτα ο οαεδ για να πληρωθω ....τα νευρα μου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...