Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1-2 ώρες δεν είναι χρόνος όταν εγώ πχ έχω 530+ώρες +ξεκλειδωμένα τα όπλα κλπ κλπ.

 

ξεκίνα σε TDM 32 ατόμων να πάρεις την κρυάδα αρχικά,μην περιμένεις θαύματα.Ανάλογα τις ικανότητες σου θα και τον χρόνο που θα δαπανήσεις θα δεις πως θα πας.Όταν ξεκίνησα εγώ είχα k/D 0.35 και το έχω φτάσει 1.33 και ακόμα σωστά δεν έχω μάθει να παίζω,μέχρι εκεί ειναι οι δυνατότητες μου.

 

επίσης,αν έχεις διάθεση πέρνα μας στο origin προσωπικά δίνω συμβουλές αρκετές για το πως έχω μάθει να παίζω,άλλοι πχ το κρατάνε λες και είναι μυστικό κράτους.

ΑΝ θες,δες βίντεο απ τον gamingrecipe(το δικό μας παιδί στην ελλάδα που βγάζει βίντεο σχετικά με τα όπλα και τις ανακρούσεις,tips&tricks etc)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προχθές αγόρασα το BF4.... σήμερα αρχίζω και κλαίω τα λεφτά μου!!! Τόσο χάλιας είμαι ρε παιδιά..; Έχω παίξει 1-2 ώρες και δεν μπορώ να "φάω" κανέναν!

 

Με τι mode λέτε να ξεκινήσω;

 

 

1-2 ώρες δεν είναι χρόνος όταν εγώ πχ έχω 530+ώρες +ξεκλειδωμένα τα όπλα κλπ κλπ.

 

ξεκίνα σε TDM 32 ατόμων να πάρεις την κρυάδα αρχικά,μην περιμένεις θαύματα.Ανάλογα τις ικανότητες σου θα και τον χρόνο που θα δαπανήσεις θα δεις πως θα πας.Όταν ξεκίνησα εγώ είχα k/D 0.35 και το έχω φτάσει 1.33 και ακόμα σωστά δεν έχω μάθει να παίζω,μέχρι εκεί ειναι οι δυνατότητες μου.

 

επίσης,αν έχεις διάθεση πέρνα μας στο origin προσωπικά δίνω συμβουλές αρκετές για το πως έχω μάθει να παίζω,άλλοι πχ το κρατάνε λες και είναι μυστικό κράτους.

ΑΝ θες,δες βίντεο απ τον gamingrecipe(το δικό μας παιδί στην ελλάδα που βγάζει βίντεο σχετικά με τα όπλα και τις ανακρούσεις,tips&tricks etc)

 

http://youtu.be/Zdf3QQ1hsgM

πόσο κολλάει εδώ αυτό :P

trolololololo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν καταλαβαίνω που κολλάει το συγκεκριμένο

και εξηγούμαι γιατί έτσι όπως το έγραψα δεν βγάζει νόημα μάλλον

 

το origin είναι για διασκέδαση,τις συμβουλές τις δίνω και δημόσια δεν με απασχολεί αυτό όπως και τα βίντεο περι αυτών είναι δημόσια στο youtube και έχω δανειστεί απο εκεί αρκετά πράγματα για τον τρόπο που παίζω.

 

Φυσικά και δεν στην "μπαίνω" συζήτηση κάνουμε :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είπαμε trolololo...πιο πολύ γιαυτά που του απάντησες και γιαυτά που λέει το παλικάρι,ή το έχεις ή δεν το έχεις..

 

Όσοι έχετε δυνατές κάρτες,βάλτε μια το FOV στο 120 και παίξτε...! B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια.Εχει κανενας θεμα αυτες τις μερες με το ping?

Χωρις να εχω κανει τπτ στον υπολογιστη ,σε σερβερ που ειχα 55 εχω τωρα 180.Δεν μπορω να καταλαβω με τπτ τον λογο της αυξησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια.Εχει κανενας θεμα αυτες τις μερες με το ping?

Χωρις να εχω κανει τπτ στον υπολογιστη ,σε σερβερ που ειχα 55 εχω τωρα 180.Δεν μπορω να καταλαβω με τπτ τον λογο της αυξησης.

Είχα κάτι παρόμοιο πριν κάποιες μέρες και χωρίς να κάνω κάτι έφτιαξε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ευτυχως δεν αντιμετωπιζω προβλημα. Ουτε κολαει το παιχνιδι εδω και > μηνα και με origin παντα ανοικτο.

 

με forthnet ειμαι απο νησι κιολας.

win7

και 760 καρτα nvidia που τρεχει σαν 770.

i7

8 μνημη.

ping καλα (με fast path) περιπου 54-55 αρχιζω και ανεβαινουν αναλογα το serber.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε εσυ ο αποπάνω, core unparking έχεις κάνει στα 7άρια σου; :Ρ

(δεν θυμάμαι σε όλους το λέω με 7άρια ακόμα στο BF4)

κ εγω με 4νετ βλέπω σκαμπανεβάσματα αλλά μόνο στον GRFS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζω grfs τωρα και ειχα ping 55 αλλα τρελο packet loss.Ολη την ωρα αναβοσβηναν τα τετραγωνακια.Σε αλλα σερβερ το ping ειναι τρελο σε καποια οχι.Oλα Ευρωπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν ασχολήθηκα όλο το καλοκαίρι με BF4 για πείτε μου τις βασικές διαφορές του CTE με το κανονικό .Ακούω ότι είναι εντελώς διαφορετικά.Αξίζει τον κόπο να το κατεβάσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε εσυ ο αποπάνω, core unparking έχεις κάνει στα 7άρια σου; :Ρ

(δεν θυμάμαι σε όλους το λέω με 7άρια ακόμα στο BF4)

κ εγω με 4νετ βλέπω σκαμπανεβάσματα αλλά μόνο στον GRFS.

οχι δεν εχω κανει!!!

θα δω διαφορα λες? παντως τα παιζω ολα high

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1-2 ώρες δεν είναι χρόνος όταν εγώ πχ έχω 530+ώρες +ξεκλειδωμένα τα όπλα κλπ κλπ.

 

Ναι πες μας οτί θέλει να λιώσεις κόκκαλα για να δεις πως το game είναι buggy.

 

Στα κατάλληλα maps και με λίγη παρατηριτικότητα καταλαβαίνεις τις φώλες του παιχνιδιού στο δίωρο με ευκολία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι πες μας οτί θέλει να λιώσεις κόκκαλα για να δεις πως το game είναι buggy.

 

Στα κατάλληλα maps και με λίγη παρατηριτικότητα καταλαβαίνεις τις φώλες του παιχνιδιού στο δίωρο με ευκολία...

νομίζω εννοούσε στο να μάθει να παίζει,αφού 1η φορά το πιάνει..και όχι για τα bugs που θα αντικρίσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...