Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οι support εξαφανίστηκαν γιατί το airburst κάνει 2 μήνες να ξαναπάρει σφαίρες και οι χειροβομβίδες 3 χρόνια.

Άρα αν δεν κλάψεις στο τσατ για σφαίρες δεν θα σου δώσει κανείς.

 

Είναι οι αλλαγές που έκαναν στο παιχνίδι για να γίνει πιο ομαδικό.

Παίξε λοκερ 64 CQ και θα δείς άλλο παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Kανει και για asus r9 280x ? 

 

Nαι μια χαρά...

 

To GPU Tweak είναι ηλίθιο και κλειδώνει την κάρτα σου στα 850Μhz και ας πατάς εσύ OC ...

για όλες τις κάρτες κάνει.

Mπήκα να παίξω και βλέπω 12 battlepacks. WTF.

 

Ηa...εγώ είπα να τα ανοίξω σήμερα και είχα 39...βαρέθηκα να διαβάζω τι ξεκλείδωσα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας και σήμερα έκατσα να ασχολήθω λίγο σοβαρά με το παιχνίδι(πριν με πιάσουν οι ημικρανίες μου μαμώ)

η κίνηση του παίκτη πλέον είναι αμεσότατη και είναι ΠΑΝΤΑ έτοιμος να κάνει αυτό που θέλω χωρίς να κομπιάζει όπως γινόταν αρχικά(χάνεται λίγο η "ανθρωπιά" στην κίνηση αλλα το BF3 επανηλθε στον χαρακτήρα τελικά)

 

το F2000 επιτέλους έγινε όπλο που μπορώ προσωπικά να στοχεύσω και να ΣΚΟΤΩΣΩ εχθρό χωρίς να φάω μισή γεμιστήρα για να δω ΑΝ θα τον πετύχω.

Το ίδιο ισχύει και στο famas.

οι ρυθμίσεις για το view γενικότερα είναι τρομερές και επιτέλους στο ADS μπορώ να ΕΞΑΦΑΝΙΣΩ το όνομα/health bar των ΣΥΜΠΑΙΚΤΩΝ μου και να βλέπω μόνο τα τριγωνάκια και τη ζωή των εχθρών.

Μ' αρέσει πολύ που μπορώ να μεγαλώσω τον χάρτη και τα εικονίδια για να βλέπω καλύτερα και μπορώ να διώξω απ το οπτικό πεδίο τα εικονίδια για ammo/health pack στο ADS.

χοντρικά όταν σημαδεύω βλέπω μόνο εχθρούς και λίγο απο τα flags :-D

 

 

επίσης σημαντικό.

2 φορές με ρήμαξε στο spray recon με DMR,και εκεί που στρίβω σε τοιχάκι να καλυφτώ και λέω αυτό ήταν με έφαγε και το περίμενα ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ.

Άρα,με το reduced damage model+better hitboxes+δεν πάει αριστερά δεξιά ο παίκτης όταν τρώει σφαίρες φτιάχτηκε το θέμα σε μεγάλο βαθμό.

 

ΑΛΛΑ αυτό που μου άρεσε απ όλα καλύτερα είναι το timer για να παίξεις. Τελείωσε το ανελέητο rape για τις σημαίες κοντά στην βάση σου όταν οι εχροί έχουν spawnάρει πολύ νωρίτερα απο σένα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι βλεπω τελικα κατι γινεται με το παιχνίδι.Μετα απο τόσους μήνες άρχισε να μου αρέσει ξανα το game και εχω φάει μετα το patch 6-7 ώρες.Εχει κατι ψιλά ακομα αλλα επιτέλους δεν σε ρίχνουν τόσο εύκολα.Οι σφαίρες σε μακρινές αποστάσεις πιάνουν τον αντίπαλο και δεν πανε όπου να ναι.Δοκιμασα αρκετά όπλα που είχα ασχοληθεί ελάχιστα και βλεπω οτι εχουν βελτιωθεί αρκετά.Μονο μην ξαναρχίσει τα τρελα φοβάμαι μετα απο λιγο καιρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καινούριο παιγνίδι, σε μεγάλο βαθμό.

  • Επιτέλους, σημαδεύω!!!
  • Διόρθωσαν τη **** με τη death cam! Μετά από 8 μήνες κοντά (από το patch που τη χάλασε). Βλέπω τί "φορούσε" αυτός που με έφαγε, πλέον!
Παραμένουν πάντως θεματάκια...
  • Συνέχισα να ψοφάω στρίβοντας σε container/τοίχους κλπ.
  • Συνεχίστηκαν οι αηδίες-animation να βλέπεις τον άλλον να είναι στη μέση να οπλίζει το RPG και ακαριαία να βγάζει το όπλο και να σε σκοτώνει.
  • Συνεχίστηκε το spawn πάνω στον οχτρό...Μπροστά του όμως, να ακουμπάς στην κάνη του!
  • Σε σχέση με το spawn, πάλι: Υποτίθεται υπάρχει spawn protection/invulnerability. @@! Όπως την έχω πάθει (αλλά και εκμεταλλευθεί) όταν "φυτρώσεις" εσύ βλέπεις ακόμα το χάρτη/spawn select κι ο αντίπαλος σε βλέπει ήδη στην πίστα ακίνητο και έχει όλο το χρόνο του.
  • Παραμένουν τα χαζά στις πίστες: Σκαλοπατάκι 3mm και αν δεν πατήσεις άλμα, δεν το περνάς. Κάποιοι θάμνοι είναι πιο ισχυροί/συμπαγείς κι από τσιμεντοblock. Κάποια κλαριά, αποτελούν την απόλυτη προστασία από σφαίρες/shells/missiles κλπ.
  • Το HUD έχει θέματα. Αν εχθρός είναι  στην ευθεία με σημαία/σύμμαχο κλπ (στο HC, όπου δεν έχει ο ίδιος τυράκι) και επειδή με τις στολές/camo γίνεται της επί χρήμασι, είτε δεν τον βλέπεις καθόλου (βλέπεις τη ***σημαία!) είτε προβάλει πάνω του το "φιλικό" ID και γελάμε...όχι όλοι.
Επειδή είμαι λίγο τεμπέλης...κανένας οδηγός για ρυθμίσεις στο HUD?

 

Τέλος, server φίλων. Ανοίγει λίγες ώρες, όποτε είναι μέσα και οι αδμινς. Ακόμα ψάχνουν (με) τη σωστή διαχείριση (τους έπεισα να βάλουν HC, νομίζω).

 

Μια εναλλακτική, απλά.

 

Α!!!! Πέτυχα ban από το Fairfight χτες. Απλά δεν πρόλαβα να δω τί έκανε ο *****.

 

Τέλος, ξέρουμε κάτι για το G3? Θελωωωωωωωω!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...