Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ακριβώς όπως το λές.

 

BATTLEFIELD 4 WILL RECEIVE A NEW GAME UPDATE SEP 30. MULTIPLAYER WILL BE UNAVAILABLE STARTING 10 AM CEST / 1AM PDT, FOR APPROXIMATELY AN HOUR IN PREPARATIONS FOR THIS.

 

αν βλέπω σωστά το time zone,εμείς ΔΕΝ θα μπορούμε να παίξουμε απο τις 9 το πρωί και για 1ώρα;

και ο θεός βοηθός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο GRFS πέθανε??

 

 

το πρωί ανοιχτός ήταν.

απ τις 5 παρά που επαίζα όμως δεν τον έχω δεί.

 

Παιδιά εδώ και λίγες μέρες είχαμε σοβαρά προβλήματα.. (DDoS attack) με αποτέλεσμα να πεφτει ο σερβερ κάθε τρείς και λίγο.. αλλάζουμε host και λογικά μέσα στη βδομάδα θα ανέβει ο νέος.

 

http://www.grfs.gr/?p=620

 

Αυτά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβώς όπως το λές.

 

BATTLEFIELD 4 WILL RECEIVE A NEW GAME UPDATE SEP 30. MULTIPLAYER WILL BE UNAVAILABLE STARTING 10 AM CEST / 1AM PDT, FOR APPROXIMATELY AN HOUR IN PREPARATIONS FOR THIS.

 

αν βλέπω σωστά το time zone,εμείς ΔΕΝ θα μπορούμε να παίξουμε απο τις 9 το πρωί και για 1ώρα;

 

Περιμένω να δω τα νέα προβλήματα που θα εμφανιστούν... B)

 

Κάτι θα σκεφτούν πάλι να μας καταπλήξουν, δεν μπορεί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω να δω τα νέα προβλήματα που θα εμφανιστούν... B)

 

Κάτι θα σκεφτούν πάλι να μας καταπλήξουν, δεν μπορεί!

ε μετά δεν έχει άλλο patch...

μετά έχει άλλο game BFH :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα είναι το CTE update, το πέρασα μόλις 1.187ΜΒ.

Το περίμενα μεγαλύτερο μπορώ να πω.

 

θα δούμε το μεσημεράκι τα bugs. :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού αναγκάστηκα να αλλάξω μέχρι και λειτουργικό σύστημα (windows 7 --> windows 8.1) για να μπορέσω να παίξω το κωλοπαίχνιδο χωρίς να crasharει κάθε τρεις και λίγο, τώρα εμφανίστηκε νέο πρόβλημα. Μπαίνω στο battlelog από chrome, κάνω install το browser plugin, αλλά μόλις πάω να μπω σε server μου ξαναεμφανίζει το μήνυμα ότι  πρέπει να κάνω install το plugin. Έχουν περάσει 2 εβδομάδες από τότε που το πήρα αλλά ακόμα δεν έχω καταφέρει να παίξω παρά μόνο 3-4 ολόκληρα παιχνίδια. Πεταμένα λεφτά, πάλι καλά που περίμενα πέσει η τιμή του και δεν τους χάρισα 50Ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού αναγκάστηκα να αλλάξω μέχρι και λειτουργικό σύστημα (windows 7 --> windows 8.1) για να μπορέσω να παίξω το κωλοπαίχνιδο χωρίς να crasharει κάθε τρεις και λίγο, τώρα εμφανίστηκε νέο πρόβλημα. Μπαίνω στο battlelog από chrome, κάνω install το browser plugin, αλλά μόλις πάω να μπω σε server μου ξαναεμφανίζει το μήνυμα ότι  πρέπει να κάνω install το plugin. Έχουν περάσει 2 εβδομάδες από τότε που το πήρα αλλά ακόμα δεν έχω καταφέρει να παίξω παρά μόνο 3-4 ολόκληρα παιχνίδια. Πεταμένα λεφτά, πάλι καλά που περίμενα πέσει η τιμή του και δεν τους χάρισα 50Ε.

Εχει θεματα το chrome.Για κανε μια δοκιμη με firefox.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγινε το update στον browser και περιμένω τώρα να κατέβει του παιχνιδιού. Αχ, τι έχουν να δουν τα ματάκια μου πάλι. Είναι η τελευταία ελπίδα για να αγοράσω τα υπόλοιπα DLC (έχω μείνει στο Chine Rising).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...