Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ενταξει φιλος,μεχρι 144,αναλογα τις ρυθμισεις-αναλυση.θελω να πω ότι ο"μετρητης"των hz μενει κολλημένος στα 144,ενω θα επρεπε να παιζει,δεν ξερω αν γνωρίζεις?

 

Με ποιο πρόγραμμα τα βλέπεις; Fraps?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

είναι ενσωματωμένα στην οθονη,οταν είναι επιλεγμενο το game mode,το βγαζει η οθονη από μονη της.

 

Τότε είσαι σε λάθος thread (έτσι κι αλλιώς είσαι σε λάθος thread, μιας και αυτό είναι για το BF4). Λογικά στον τομέα του hardware θα έχεις περισσότερες ελπίδες να βρεις βοήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εϊπα να παίξω λίγο σήμερα, σα διάλειμμα από το 1...

4 γύροι, 3 cheaters (σε διαφορετικούς servers).

Και δεν αναφέρομαι σε "καλούς παίκτες", αλλά cheaterια με παράσημο.

Έγραψα video, τα έστειλα DICE, αλλά σιγά μην ασχοληθούνε, εδώ δεν ασχολούνται με το 1...

Ο ένας μάλιστα, εκτός από aimbot, ήταν κι αόρατος, φαινόταν μόνο το όπλο του...

Στο τσακ είμαι να το σβήσω για 3η φορά... Θα κάνω άλλη μια δοκιμή αύριο και βλέπω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έβαλα κι εγώ ξανά πρόσφατα και το λιώνω. Είναι πραγματικά κρίμα που χαλάνε τόσο την εμπειρία οι cheaters γιατί κατά τα άλλα είναι πολύ προσεγμένο παιχνίδι με πολύ καλούς χάρτες, ειδικά αν έχεις το Premium όπως εγώ. Πλέον cheaters πετυχαίνω - χωρίς καμία υπερβολή - σε έναν στους τρεις servers. Όπως ανέφερα και στο thread του FIFA17, μου κάνει εντύπωση που οι περισσότεροι όχι μόνο δεν προσπαθούν να το κρύψουν, αλλά καυχιούνται κιόλας! Τι να πω, o tempora o mores. Μάλλον γεράσαμε, [γεροντογκρίνια] γιατί στην εποχή μου αν τσίταρες θεωρούσουν άμπαλος και αξιολύπητος [/γεροντογκρίνια]. Πάντως αν τύχει και δεν πέσεις σε cheater και ακόμα καλύτερα αν πέσεις σε squad που παίζει αλληλοκάλυψη και revive, τότε ορισμένα sessions είναι ο ορισμός της κ@#λας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια σχεση παντως το bf4 με το bf1, στο 1 εχει αλλο anticheat system, πολυ πιο χαλια. Στο 4 τουλαχιστον τρωνε ban μετα απο καποια ωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στους monkey gamers - dead friends - bamboo bar δεν εχω συνταντησει τιποτα το περιεργο και γενικα ευχαριστιεμαι το game εκει λογω classic preset.

 

 

 

απο αυτους τους 3 προτιμω λιγοτερο τον τελευταιο γιατι ειναι 30hz, με βλεπω για uninstall ομως απο Τριτη λογω Rising Storm 2.

δυστυχως δεν εχω τον απειρο ελευθερο χρονο για να "στηριζω" με την παρουσια μου τους server που παιζουν ενα niche mode μιας και η πλειοψηφια του BF community προτιμαει πια 3d spotting - health regen - spawn σε οποιοδηποτε μελος της squad και λοιπες ανωμαλιες :P - ασε που πιανει 64gb στον SSD το ατιμο .....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εϊπα να παίξω λίγο σήμερα, σα διάλειμμα από το 1...

4 γύροι, 3 cheaters (σε διαφορετικούς servers).

Και δεν αναφέρομαι σε "καλούς παίκτες", αλλά cheaterια με παράσημο.

Έγραψα video, τα έστειλα DICE, αλλά σιγά μην ασχοληθούνε, εδώ δεν ασχολούνται με το 1...

Ο ένας μάλιστα, εκτός από aimbot, ήταν κι αόρατος, φαινόταν μόνο το όπλο του...

Στο τσακ είμαι να το σβήσω για 3η φορά... Θα κάνω άλλη μια δοκιμή αύριο και βλέπω...

 

Αν και αναφέρεσαι στο 4, αρχίζω να σχηματίζω την εντύπωση πως το ίδιο υπάρχει και στο 1.

 

Μπορώ να ορκιστώ πως δεν βλέπω τον οχτρό που είναι μπροστά μου.

 

Είτε σε κτίρια μέσα σε γωνίες, είτε κάποιες λίγες φορές ολόκληρο τανκ(!).

 

Σε συγκεκριμένο γύρο, 4 διαφορετικοί οδηγοί με διαφορετικά άρματα, πήγαμε καρφί στην κάνη του, στο μέσο της ερήμου, σε ανοικτό σχετικά χώρο.

 

Οκ, μπορεί κυριολεκτικά να κάνουν πουλάκια τα μάτια μου (από πέρσι που τα "έκαψα" ίσως να έχω χάσει ελάχιστα σε οξύτητα σε σχέση με τα γυαλιά), αλλά δεν το θυμάμαι αυτό το πράγμα να το παθαίνω ποτέ, και μου κάνει εντύπωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και αναφέρεσαι στο 4, αρχίζω να σχηματίζω την εντύπωση πως το ίδιο υπάρχει και στο 1.

Στο 1 σπάνια έχω συναντήσει cheater. Βέβαια, παίζω μόνο σε Official Dice ή 2-3 άλλους που ξέρω ότι έχουν ενεργούς admins.

Εδώ, όμως μιλάω για cheat/glitch που βγάζει μάτια.

https://www.youtube.com/watch?v=iG85RxqhRDY

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο 1 σπάνια έχω συναντήσει cheater. Βέβαια, παίζω μόνο σε Official Dice ή 2-3 άλλους που ξέρω ότι έχουν ενεργούς admins.

Εδώ, όμως μιλάω για cheat/glitch που βγάζει μάτια.

https://www.youtube.com/watch?v=iG85RxqhRDY

 

Δυστυχώς, με τα φίλτρα μου (hardcore, βασικά), έχω ελάχιστους servers.

 

Μπαίνω, τρώω το ξύλο μου, βγαίνω (στο 1, πάντα, αυτά).

 

Οκ, τέτοιο πράγμα που δείχνεις, νομίζω δεν έχω πετύχει.

 

Νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα εδώ και 3 μέρες όταν πηγαίνω να συνδεθώ μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα 

                                   you have been kicked by punkbuster 

 

τι είναι και τι πρέπει να κάνω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...