Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy White Pocket δώρο απ' τh wind με ανανέωση 59€ !


JohnMik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.

 

 

 

Για τους όσους τώρα γκρινιάζουν και trollάρουν:

 

Όταν μια εταιρία γράφει "μέχρι εξαντήσεως των αποθεμάτων", μερικοί οφείλουν να το σέβονται και να ποερεύονται με αυτό. End of story.

 

Η αχαριστία και η γκρίνια όμως του Έλληνα δεν έχει προηγούμενο. Θέλει κινητό για 2ο, 3ο, 4ο, 28ο, ή για να το μοσχοπουλήσει, το θέλει από την καρέκλα του και το θέλει ασχέτως αν υπάρχει ή όχι απόθεμα.

 

Όταν πέσαν όλοι με τα μούτρα στο Carl και γέμισε ο τόπος αγγελίες πώλησης ήταν καλά?

Τότε η wind ήταν super καλή εταιριάρα και τώρα είναι κακιά γιατί τα ίδια κοράκια δε προλάβαν να επωφεληθούν κι από άλλη προσφορά για να βγάλουν λεφτά?

Όχι μάγκες, κάπου έχετε λαθεμένη αντίληψη των πραγμάτων.

 

Μπράβο στη Wind για τις προσφορές της που βγάζει κατά καιρούς (ασχέτως αποθέματος ή χρονικής διάρκειας) και μακάρι πραγματικά να τη μιμηθούν κι άλλοι.

Ήταν μια τίμια κίνηση marketing και μάλιστα με επιβεβαιωμένη διαθεσιμότητα (αν και μικρή) δεδομένου ότι αρκετός κόσμος συμπεριλαμβανομένου κι εμού, πρόλαβε να πάρει ένα όμορφο κινητάκι ανανεώνοντας το χρόνο ομιλίας του, για να μπορεί να κάνει τη δουλειά του.

 

Αυτά και μάθετε να μήν είστε αχάριστοι.

Θα βγούν ξανά προσφορές, η Wind πάντα βάζει κατά καιρούς.

Αν θέλετε να γκρινιάξετε, γκρινιάξτε που δε βγάζουν και οι υπόλοιπες εταιρίες προσφορές τέτοιου βεληνεκούς (όπως ΚΑΙ στα προγράμματα κάρτας για ομιλία και internet που πάντοτε η wind είναι μπροστά στις προσφορές της).

 

Αν θεωρεις σοβαρο το να βγαινει και την ιδια μερα να μην υπάρχει απόθεμα σε κανενα κατάστημα της οκ..

Επίσης το να δινει 200 κομμάτια και τελος παλι οκ. Παλιοτερα δουλευα σε μικρό καταστημα με κινητα και οταν εκανε παραγγελια κινητα εφερνε τουλαχιστον 100αδα (εκτος απο τα ακριβα) . Η wind εφερε 200-300 κομματια για ολα της τα καταστηματα κλπ? Και οχι δε πηρα ουτε Carl την προηγουμενη φορα ουτε πηρα 5 samsung για να τα πουλησω όπως αναφερεις για οσους διαφωνουμε με την αποψη σου.

Η προσφορα με το Carl Ηταν σοβαρη. Η wind επισης βγαζει καλες προσφορες και γενικά σε προσφορές είναι η καλυτερη δε διαφωνουμε. Αλλα η συγκεκριμένη ήταν απλώς για γελια..Φυσικα αν απλως εχει εξαντληθει τωρα το αποθεμα και απο βδομάδα επανελθει αλλαζει το θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 237
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.

 

 

 

Για τους όσους τώρα γκρινιάζουν και troll-άρουν:

 

Όταν μια εταιρία γράφει "μέχρι εξαντήσεως των αποθεμάτων", μερικοί οφείλουν να το σέβονται και να ποερεύονται με αυτό. End of story.

 

Η αχαριστία και η γκρίνια όμως του Έλληνα δεν έχει προηγούμενο. Θέλει κινητό για 2ο, 3ο, 4ο, 28ο, ή για να το μοσχοπουλήσει, το θέλει από την καρέκλα του και το θέλει ασχέτως αν υπάρχει ή όχι απόθεμα.

 

Όταν πέσαν όλοι με τα μούτρα στο Carl και γέμισε ο τόπος αγγελίες πώλησης ήταν καλά?

Τότε η wind ήταν super καλή εταιριάρα και τώρα είναι κακιά γιατί τα ίδια κοράκια δε προλάβαν να επωφεληθούν κι από άλλη προσφορά για να βγάλουν λεφτά?

Όχι μάγκες, κάπου έχετε λαθεμένη αντίληψη των πραγμάτων.

 

Μπράβο στη Wind για τις προσφορές της που βγάζει κατά καιρούς (ασχέτως αποθέματος ή χρονικής διάρκειας) και μακάρι πραγματικά να τη μιμηθούν κι άλλοι.

Ήταν μια τίμια κίνηση marketing και μάλιστα με επιβεβαιωμένη διαθεσιμότητα (αν και μικρή) δεδομένου ότι αρκετός κόσμος συμπεριλαμβανομένου κι εμού, πρόλαβε να πάρει ένα όμορφο κινητάκι ανανεώνοντας το χρόνο ομιλίας του, για να μπορεί να κάνει τη δουλειά του.

 

Αυτά και μάθετε να μήν είστε αχάριστοι.

Θα βγούν ξανά προσφορές, η Wind πάντα βάζει κατά καιρούς.

Αν θέλετε να γκρινιάξετε, γκρινιάξτε που δε βγάζουν και οι υπόλοιπες εταιρίες προσφορές τέτοιου βεληνεκούς (όπως ΚΑΙ στα προγράμματα κάρτας για ομιλία και internet που πάντοτε η wind είναι μπροστά στις προσφορές της).

 

 

παραγγελία ΠΕΜΠΤΗ 15:03

 

capturehft.png

 

ΠΕΜΠΤΗ απόγευμα επίσκεψη στη wind της περιοχής μου, απάντηση πωλήτριας: με λίγα λόγια πέρνα απο δευτέρα και άμα έχω παίρνεις

 

Παρασκευή τηλεφώνημα στη wind , θα σας πάρουν τηλέφωνο εμείς δεν ξέρουμε

 

trollάρο ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.

 

 

 

Για τους όσους τώρα γκρινιάζουν και trollάρουν:

 

Όταν μια εταιρία γράφει "μέχρι εξαντήσεως των αποθεμάτων", μερικοί οφείλουν να το σέβονται και να ποερεύονται με αυτό. End of story.

 

Η αχαριστία και η γκρίνια όμως του Έλληνα δεν έχει προηγούμενο. Θέλει κινητό για 2ο, 3ο, 4ο, 28ο, ή για να το μοσχοπουλήσει, το θέλει από την καρέκλα του και το θέλει ασχέτως αν υπάρχει ή όχι απόθεμα.

 

Όταν πέσαν όλοι με τα μούτρα στο Carl και γέμισε ο τόπος αγγελίες πώλησης ήταν καλά?

Τότε η wind ήταν super καλή εταιριάρα και τώρα είναι κακιά γιατί τα ίδια κοράκια δε προλάβαν να επωφεληθούν κι από άλλη προσφορά για να βγάλουν λεφτά?

Όχι μάγκες, κάπου έχετε λαθεμένη αντίληψη των πραγμάτων.

 

Μπράβο στη Wind για τις προσφορές της που βγάζει κατά καιρούς (ασχέτως αποθέματος ή χρονικής διάρκειας) και μακάρι πραγματικά να τη μιμηθούν κι άλλοι.

Ήταν μια τίμια κίνηση marketing και μάλιστα με επιβεβαιωμένη διαθεσιμότητα (αν και μικρή) δεδομένου ότι αρκετός κόσμος συμπεριλαμβανομένου κι εμού, πρόλαβε να πάρει ένα όμορφο κινητάκι ανανεώνοντας το χρόνο ομιλίας του, για να μπορεί να κάνει τη δουλειά του.

 

Αυτά και μάθετε να μήν είστε αχάριστοι.

Θα βγούν ξανά προσφορές, η Wind πάντα βάζει κατά καιρούς.

Αν θέλετε να γκρινιάξετε, γκρινιάξτε που δε βγάζουν και οι υπόλοιπες εταιρίες προσφορές τέτοιου βεληνεκούς (όπως ΚΑΙ στα προγράμματα κάρτας για ομιλία και internet που πάντοτε η wind είναι μπροστά στις προσφορές της).

 

Εσυ εισαι ικανος να εχει μονο μια συσκευη διαθεσιμη στο στοκ και παλι να λες ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας ελπίσουμε ότι θα φέρουν κι άλλα γιατί όντως ήταν πολύ καλή προσφορά.

 

να δούμε σε πόσο καιρό θα γεμίσουμε με αγγελίες του τύπου:

τρελή προσφορά Samsung Galaxy White Pocket στο κουτί του μόνο 59€!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@rikos: Γράφτο κι άλλη μια να το εμπεδώσεις.

 

@keratsinious: Όταν είδα την προσφορά online, προτίμησα να καλέσω τη wind στο 1260 και να χρωθώ 0,24€ για πληροφορίες. Μου ειπώθηκε πως για την άμεση εξυπηρέτησή μου και λόγω περιορισμένου αποθέματος, καλό θα ήταν να απευθυνθώ σε κατάστημα Wind όπου ίσχυε η προσφορά κανονικά.

 

Κι έτσι κι έκανα. Δεν έριξα παραγγελία online να περιμένω το κινητό ουρανοκατέβατο, έτρεξα, έψαξα και το βρήκα. ΠΕΜΠΤΗ 18:05, αγορά λοιπόν.

 

Λες το έβαλες παραγγελία Πέμπτη 15:03 παραγγελία. Και περίμενες από online παραγγελία στα κεντρικά να το παραλάβεις πότε? Την Παρασκευή ας πούμε? Το θεωρείς φυσικό κι εφικτό (λέω εγώ τώρα)?

 

@baskon: Παρεπιπτόντως το Carl ούτε κι εγώ το είχα προλάβει την προηγούμενη φορά λόγω έλειψης χρόνου και φυσικά όταν το θυμήθηκα και μπόρεσα ήταν αργά. Ευτυχώς δηλαδή γιατί βολεύτηκα καλύτερα τώρα με το Galaxy Pocket. Κάθε εμπόδιο για καλό που λένε. Οπότε θα προλάβεις στην επόμενη ή τη μεθεπόμενη κλπ, δε τρέχει κάτι. Διάθεση να τρέξεις να το ψάξεις λιγάκι να έχεις κι όλα γίνονται, εγώ αυτό είδα στην πράξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να βαλω και την δικη μου εμπειρια.Πεμπτη απογευμα εκανα online παραγγελια.Την Παρασκευη το μεσημερι περασα απο τα κεντρικα στο Μαρουσι οπου με διαβεβαιωσαν

 

οτι απο Δευτερα ξεκιναν τις παραδοσεις Ιδωμεν.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@rikos: Γράφτο κι άλλη μια να το εμπεδώσεις.

 

@keratsinious: Όταν είδα την προσφορά online, προτίμησα να καλέσω τη wind στο 1260 και να χρωθώ 0,24€ για πληροφορίες. Μου ειπώθηκε πως για την άμεση εξυπηρέτησή μου και λόγω περιορισμένου αποθέματος, καλό θα ήταν να απευθυνθώ σε κατάστημα Wind όπου ίσχυε η προσφορά κανονικά.

 

Κι έτσι κι έκανα. Δεν έριξα παραγγελία online να περιμένω το κινητό ουρανοκατέβατο, έτρεξα, έψαξα και το βρήκα. ΠΕΜΠΤΗ 18:05, αγορά λοιπόν.

 

Λες το έβαλες παραγγελία Πέμπτη 15:03 παραγγελία. Και περίμενες από online παραγγελία στα κεντρικά να το παραλάβεις πότε? Την Παρασκευή ας πούμε? Το θεωρείς φυσικό κι εφικτό (λέω εγώ τώρα)?

 

@baskon: Παρεπιπτόντως το Carl ούτε κι εγώ το είχα προλάβει την προηγούμενη φορά λόγω έλειψης χρόνου και φυσικά όταν το θυμήθηκα και μπόρεσα ήταν αργά. Ευτυχώς δηλαδή γιατί βολεύτηκα καλύτερα τώρα με το Galaxy Pocket. Κάθε εμπόδιο για καλό που λένε. Οπότε θα προλάβεις στην επόμενη ή τη μεθεπόμενη κλπ, δε τρέχει κάτι. Διάθεση να τρέξεις να το ψάξεις λιγάκι να έχεις κι όλα γίνονται, εγώ αυτό είδα στην πράξη.

Δεν το γραφω για να μαθεις :P

Κατα τα αλλα στο καταστημα πηγα το επομενο πρωι που ανακοινωθηκε η προσφορα και δεν υπηρχε ουτε για δειγμα. Αν εσυ το λες αυτο προσφορα...αλλα ειπαμε εσυ και ενα τεμαχιο να ειχε ευχαριστημενος θα εισαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το γραφω για να μαθεις :P

 

... αλλα ειπαμε εσυ και ενα τεμαχιο να ειχε ευχαριστημενος θα εισαι.

 

Όχι που δε θα το ξανάγραφες, χαχαχα :P

 

Ε ένα ήθελα ρε συ, να κάνω τη δουλειά μου.

Ένα είχε κι ένα πήρα. Και ναι εννοείται ότι είμαι ευχαριστημένος. Θα ήμουν αχάριστος ή παράλογος αν έλεγα το αντίθετο. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλαρώστε παιδιά,εγω εκανα αίτηση on line πέμπτη 01.00 το βραδυ και ηρθε μαιλ που ελεγε θα επεξεργαστεί το αίτημα μου και θα επικοινωνήσει ενας εκπρόσωπός μαζι μου το πρωί , οπως και έγινε :-D

Να είδαν το νουμερο, που ειναι βονταφον και να προηγήθηκα;;τι να σας πω;

Ρωτώντας την εκπρόσωπο παντος για να πηγαινα σε καταστημα να κανω αιτηση και πληρωμη με καρτα,με συμβούλεψε,οτι δεν ξερει αν επαρκεί το στοκ που έχουν λογο μεγάλου όγκου αιτήσεων.

Αα!!παραγγελία έκανα για μια συσκευή και πρώτη φορά... :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@plpapadopoulos γράφω ποιο κάτω πήγα και σε wind την ίδια ώρα που το έπαιρνες εσύ ήμουν και εγώ στη wind στα ταμπούρια, και τηλέφωνο πήρα στην wind και στην wind στην Αριστείδου ήμουν 11 το πρωί εχτές.

Ασ βάζαν επάνω στο email της παραγγελίας αντι για WIND - Επιβεβαίωση Παραγγελίας το WIND - Επιβεβαίωση Παραγγελίας??? και αντι για Πολύ σύντομα, ένας εκπρόσωπός μας θα επικοινωνήσει μαζί σου για να επιβεβαιώσει την παραγγελία σου και για να προγραμματίσετε μαζί το ραντεβού παραλαβής του πακέτου σου. να βάζαν Πολύ σύντομα, ένας εκπρόσωπός μας θα επικοινωνήσει μαζί σου ???? ( ο χρόνος είναι σχετικός )για να επιβεβαιώσει την παραγγελία σου ??? και για να προγραμματίσετε μαζί η μόνος το ραντεβού παραλαβής του πακέτου σου.

 

 

Στην τελική ας το ονόμαζαν κυνήγι του θησαυρού αν έπρεπε να γυρίσουμε όλη την Αθήνα για να τους δώσουμε λεφτά , το να πηγαίνεις σε κατάστημα εταιρίας και να τους ενημερώνεις εσυ για την προσφορά τους, μόνο στην μπανανία μας γίνεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί το κάνετε δύσκολο; Βάζετε τα στοιχεία σας, σας παίρνουν τηλέφωνο, έρχεται ο κουριερ από το σπίτι και τέλος. Τι παίρνετε εσείς τηλέφωνα και μπλέκεστε δε το καταλαβαίνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπρε μη τσακωνεστε:|

ποιος καλος κατοχος του pocket θα μου πει ποση μνημη ραμ εχει?

 

Υπευθυνα αν μπορει,γιατι απο το διαδικτυο ακρη δε βγαινει..

Κατι για 512 η 384 καταλαβα..

 

Και flash δε παιζει σωστα?παρολο που σε αλλη συσκευη ο ιδιος επεξ. παιζει αποσο ξερω..

Μη μου φωναξετε ε!:)εχω το ατριξ,απλα θελω το 2ο μου να εχει πραμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικές απόψεις

1) Οτιδήποτε με στοκ >30-40 τεμάχια ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ξεστοκάρισμα (άρα προσφορά)

2) Οτιδήποτε με διαφορά τιμής >10 ευρώ (καλύτερα σε ποσοστό βέβαια) χαμηλότερα πάλι είναι προσφορά

 

Οπότε,

1) γνωρίζει κανείς πόσα είχε απόθεμα η Wind και πόσα δόθηκαν? Δε το νομίζω...

2) Η προσφορά ήταν/είναι ΠΟΛΥ καλή

 

Άρα,

χτυπάει όπως μπορεί και ανάλογα πόσο το θέλει ο καθένας και περιμένει.

 

Τα υπόλοιπα είναι κλαψουρίσματα.

 

Προσωπικά απο όσο το κοιτάω μάλλον με ενδιαφέρει και απο Δευτέρα θα ρωτήσω σε τοπικό κατάστημα.

Αν δεν έχει, δε πειράζει πάμε για άλλα.

Αν έχει θα το ξανασκεφτώ και θα πράξω αναλόγως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικές απόψεις

1) Οτιδήποτε με στοκ >30-40 τεμάχια ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ξεστοκάρισμα (άρα προσφορά)

 

1) Εννοεις >30-40 κομμάτια ανα κατάστημα ή >30-40 κομμάτια για το συνολο των καταστημάτων όλης της Ελλάδας?

Αν εννοεις το πρωτο θα συμφωνησουμε.Αν εννοεις το δευτερο εστω και αν τα κομματια που δοθηκαν είναι 300-400 (αμφιβαλλω αν ηταν καν τοσα)για 400 καταστήματα θα διαφωνίσω..

Οπως και να εχει ακομα και στο ξεστοκαρισμα αλλα κοματια θα δωσει ο Κυρ Μητσος που εχει 2 καταστηματα και αλλο αριθμο κομματιων θα ξεστοκάρει το καρφουρ,η vodafone,η wind Κλπ..

 

Προσωπικά δε θεωρω ότι ηταν ξεστοκάρισμα..Ήταν όμως ενας πολύ καλός τρόπος διαφήμισης με ελάχιστα εξοδα, αν οντως δε φερει σοβαρο στοκ απο βδομαδα..

Ποσοι αραγε πήγαν για την προσφορά ,εφαγαν ακυρο, και τους εψησαν να πάρουν κατι αλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...