Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy White Pocket δώρο απ' τh wind με ανανέωση 59€ !


JohnMik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομιζω η μαρτυρια του φιλου αλλα και του φιλου παραπάνω που ειχε κανει Online παραγγελια και πηγε και σε καταστημα είναι η καλυτερη απάντηση σε οσους αμφισβητουσαν τα περι μπακαλικου..

Οκ στην Ελλαδα ειμαστε και εχουμε συνηθισει πλεον..Ολοι το κανουν αυτο το πραγμα με το αποθεμα και να τρως ακυρο..Αλλα η Wind δε μας ειχε συνηθισει..

 

Τι σχεση εχει το ONLINE με το κανονικο καταστημα?

Καλα εκανε κ εφαγε ΑΚΥΡΟ σε καταστημα!!!!!

Δηλαδη την microsoft on-line αγωραζεις τα windows και μετα πας στον PC-KOTSOS τις γειτονιας σου που ειναι MICROSOFT delaer και του λες θελω τα windows... αφου εκανα παραγγελια online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 237
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είχα κάνει τη παραγγελία μου στο κατάστημα Ν.Ηρακλείου για 2 κινητάκια Παρασκευή πρωί. Τότε η κοπέλα της εξυπηρέτησης με είχε διαβεβαιώσει ότι υπάρχουν ακόμα κομμάτια προς παραγγελία και ότι επόμενη παραλαβή θα ήταν σήμερα, Τρίτη. Ε με πήρε τηλέφωνο κατα τις 10+ σήμερα απλά για να μου πει ότι η προσφορά έχει λήξει και δεν ισχύει πια (λες και παίζει ρόλο αν ισχύει ακόμα η προσφορά ή όχι, αφού η προσφορά ίσχυε όταν έγινε η παραγγελία θα έπρεπε τουλάχιστον να χρησιμοποιήσουν διαφορετική δικαιολογία... απ' ότι φαίνεται, ούτε για αυτό δεν είναι ικανοί!) Κι ότι στη σημερινή παραλαβή δεν τους έφεραν καμία συσκευή.

 

Και στη Λάρισα μια απ'τα ιδια. Πήραν τηλέφωνο σήμερα, "δυστυχώς το κινητό είναι σε έλλειψη και η προσφορά έχει λήξει..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σχεση εχει το ONLINE με το κανονικο καταστημα?

Καλα εκανε κ εφαγε ΑΚΥΡΟ σε καταστημα!!!!!

Δηλαδη την microsoft on-line αγωραζεις τα windows και μετα πας στον PC-KOTSOS τις γειτονιας σου που ειναι MICROSOFT delaer και του λες θελω τα windows... αφου εκανα παραγγελια online.

Δε το ειπα ετσι. Ειπα για τον φιλο που παρηγγειλε απο το ιντερνετ και πηγε σε καταστημα για να καταλαβουμε ποιος ειναι γιατι βαριομουν να ψαχνω το ονομα του

Το θεμα ειναι οτι πηρε τα @@@@@ της Wind Παντως και ο φιλος αλλά και ο αλλος φιλος παρόλο που και οι δυο ειχαν κανει παραγγελιες/κρατησεις..

 

Απο κει και πέρα αν εσυ θες να νομιζεις οτι εννοουσα κατι διαφορετικο be my guest..Η οποιος νομίζει οτι η ολη προσφορά δεν ηταν φιασκο με πελάτες να προλαβαινουν να παραγγειλουν και να τρωνε ακυρο επίσης δε με απασχολει..

Απλως να αναφερω οτι το κινητακι ειναι διαθεσιμο για πελατες που θελουν να κανουν συμβολαιο...Οπότε αν ηθελε να καλυψει αυτους που ειχαν παραγγειλει και να μη γινει ρομπα θα μπορουσε να το χει κανει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε το ειπα ετσι. Ειπα για τον φιλο που παρηγγειλε απο το ιντερνετ και πηγε σε καταστημα για να καταλαβουμε ποιος ειναι γιατι βαριομουν να ψαχνω το ονομα του

Το θεμα ειναι οτι πηρε τα @@@@@ της Wind Παντως και ο φιλος αλλά και ο αλλος φιλος παρόλο που και οι δυο ειχαν κανει παραγγελιες/κρατησεις..

 

Απο κει και πέρα αν εσυ θες να νομιζεις οτι εννοουσα κατι διαφορετικο be my guest..Η οποιος νομίζει οτι η ολη προσφορά δεν ηταν φιασκο με πελάτες να προλαβαινουν να παραγγειλουν και να τρωνε ακυρο επίσης δε με απασχολει..

Απλως να αναφερω οτι το κινητακι ειναι διαθεσιμο για πελατες που θελουν να κανουν συμβολαιο...Οπότε αν ηθελε να καλυψει αυτους που ειχαν παραγγειλει και να μη γινει ρομπα θα μπορουσε να το χει κανει..

 

Ξανα...

Το δυκτιο της WIND ειναι FRANCHIZE... η τηλεφωνικη παραγγελια η η online ουδεμια σχεση εχει με τα τοπικα καταστηματα.. ΑΛΛΟ το ΕΝΑ αλλο το ΑΛΛΟ.

Γιατι λοιπον ενω παρηγγειλε απο το νετ πηγε σε καταστημα???? Αυτο δεν μπορω να καταλαβω.. Αφου παρηγγειλε απο το ΝΕΤ θα παραλαβει ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. Γιατι να παει σε καταστημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε με απασχολει.Μπορει ο φιλος να καιγοταν για τη προσφορα. Το θεμα ειναι οτι δε παρελαβε την online παραγγελια.. Και ο δευτερος φιλος εκανε κρατηση και πηρε τα @@@@.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα κάνει τη παραγγελία μου στο κατάστημα Ν.Ηρακλείου για 2 κινητάκια Παρασκευή πρωί. Τότε η κοπέλα της εξυπηρέτησης με είχε διαβεβαιώσει ότι υπάρχουν ακόμα κομμάτια προς παραγγελία και ότι επόμενη παραλαβή θα ήταν σήμερα, Τρίτη. Ε με πήρε τηλέφωνο κατα τις 10+ σήμερα απλά για να μου πει ότι η προσφορά έχει λήξει και δεν ισχύει πια (λες και παίζει ρόλο αν ισχύει ακόμα η προσφορά ή όχι, αφού η προσφορά ίσχυε όταν έγινε η παραγγελία θα έπρεπε τουλάχιστον να χρησιμοποιήσουν διαφορετική δικαιολογία... απ' ότι φαίνεται, ούτε για αυτό δεν είναι ικανοί!) Κι ότι στη σημερινή παραλαβή δεν τους έφεραν καμία συσκευή.

Ακριβώς το ίδιο και εγώ στο ίδιο κατάστημα μάλιστα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξανα...

Το δυκτιο της WIND ειναι FRANCHIZE... η τηλεφωνικη παραγγελια η η online ουδεμια σχεση εχει με τα τοπικα καταστηματα.. ΑΛΛΟ το ΕΝΑ αλλο το ΑΛΛΟ.

Γιατι λοιπον ενω παρηγγειλε απο το νετ πηγε σε καταστημα???? Αυτο δεν μπορω να καταλαβω.. Αφου παρηγγειλε απο το ΝΕΤ θα παραλαβει ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. Γιατι να παει σε καταστημα?

Λοιπόν...Εγώ πήρα την εξυπηρέτηση πελατών της wind όταν βγήκε η προσφορά και παρόλο που έλεγε online η κοπέλα μου είπε να πάω στο κατάστημα. Πήγα στο κατάστημα και μου είπε ότι δεν έχει και θα παραγγείλει και μου σημείωσε το τηλέφωνο μου κτλ. Πλήρης ασυνεννοησία. Τώρα θα διαβάζω ότι τα καταστήματα δεν δίνουν Γιατί δεν μου είπαν να παραγγείλω online και γιατί μου είπαν ότι θα στο φέρω μέσα στην εβδομάδα; Όσο για τα καταστήματα, σε μερικά η wind έστειλε κομμάτια και έδωσε τις προσφορές... Με ποια κριτήρια έγινε αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εβαλα 2 παραγγελιες online πεμπτη μεσημερι

ελαβα mail επιβεβαιωσης και σημερα μου τις

ακυρωσαν και τις 2, λεγοντας μου οτι ....

δεν καταχωρηθηκαν οι παραγγελιες μου...

ειναι για γελια οι ανθρωποι...

κριμα στη wind...αλλα η ζημια που θα

υποστουν ειναι πολυ μεγαλυτερη απο

το κερδος να δωσουν τα κινητα σε οποιους θελουν...

wind----τελος

φυσικα θα γινει αναλογη καταγγελια με ολες

τις συνεπειες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν...Εγώ πήρα την εξυπηρέτηση πελατών της wind όταν βγήκε η προσφορά και παρόλο που έλεγε online η κοπέλα μου είπε να πάω στο κατάστημα. Πήγα στο κατάστημα και μου είπε ότι δεν έχει και θα παραγγείλει και μου σημείωσε το τηλέφωνο μου κτλ. Πλήρης ασυνεννοησία. Τώρα θα διαβάζω ότι τα καταστήματα δεν δίνουν Γιατί δεν μου είπαν να παραγγείλω online και γιατί μου είπαν ότι θα στο φέρω μέσα στην εβδομάδα; Όσο για τα καταστήματα, σε μερικά η wind έστειλε κομμάτια και έδωσε τις προσφορές... Με ποια κριτήρια έγινε αυτό;

Φιλε μου δεν λεω οτι εχεις αδικο... Ουτε ειμαι υπερ της wind.

Εγω εβαλα την παραγγελια ηλεκτρονικα κ μου ηπαν τριτη θα σταλει τεταρτη θα το παραλαβετε

Τα βαζω με αυτους που και απο το νετ εκαναν παραγγελια κ απο τα καταστηματα πηγαν (απο μονοι τους)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα πριν λίγο οπως ο φίλος απο πάνω, απο ACS με αποστολή από Πάτρα.

 

Η καρτουλα μέσα είναι η summer edition και μόλις την ενεργοποίησα έδωσε 350MB για δυό μήνες +50 SMS +300 λεπτά προς wind (από εγγραφή στο myF2G).

 

To κινητάκι δεν το άνοιξα ακόμα. Ειχα παραγγείλει από Ιντερνετ Πέμπτη μεσημέρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εβαλα 2 παραγγελιες online πεμπτη μεσημερι

ελαβα mail επιβεβαιωσης και σημερα μου τις

ακυρωσαν και τις 2, λεγοντας μου οτι ....

δεν καταχωρηθηκαν οι παραγγελιες μου...

ειναι για γελια οι ανθρωποι...

κριμα στη wind...αλλα η ζημια που θα

υποστουν ειναι πολυ μεγαλυτερη απο

το κερδος να δωσουν τα κινητα σε οποιους θελουν...

wind----τελος

φυσικα θα γινει αναλογη καταγγελια με ολες

τις συνεπειες...

 

 

αδερφε περνε τηλ. συνεχεια, εχουνε μπερδεψει τα μπουτια του πριν μια ωρα μου λεγανε το ιδιο οτι δεν βλεπουνε την παραγγελια . μου λεγανε παρε εδω , παρε εκει. τελικα μιλησα με εναν μαστορα μεσα , και μου ειπε οτι η παραγγελια υπαρχει καταχωρημενη και σωστη .θα παραλαβω σιγουρα , εστι μου ειπε.εαν δεν εχω παραλαβει μεχρι αυριο να ξανα παρω.

 

μιλαμε για βληματα τα παληκαρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εβαλα 2 παραγγελιες online πεμπτη μεσημερι

ελαβα mail επιβεβαιωσης και σημερα μου τις

ακυρωσαν και τις 2, λεγοντας μου οτι ....

δεν καταχωρηθηκαν οι παραγγελιες μου...

ειναι για γελια οι ανθρωποι...

κριμα στη wind...αλλα η ζημια που θα

υποστουν ειναι πολυ μεγαλυτερη απο

το κερδος να δωσουν τα κινητα σε οποιους θελουν...

wind----τελος

φυσικα θα γινει αναλογη καταγγελια με ολες

τις συνεπειες...

 

Επισης οι ανθρωποι της Wind να μη μας μιλανε για κορυφαιες προσφορες και αλλα τινα εδω μεσα... B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω ότι η wind εκτέθηκε από αυτήν την προσφορά. Υποτίθεται ότι ήταν ηλεκτρονική η προσφορά. Η εξυπηρέτηση πελατών σε έστελνε στα καταστήματα. Τα καταστήματα στην επαρχία δεχόταν κρατήσεις γιατί δεν είχαν κομμάτια και η ενημέρωση που είχαν ήταν ότι θα τους στείλουν μέσα στην εβδομάδα. Κάποιοι άλλοι πήγαν σε καταστήματα και πήραν από πέντε...Μπάχαλο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαλαρώστε παιδιά ...όσοι πρόλαβαν πρόλαβαν. Διαβάζω απίστευτα σχόλια που με κάνουνε και γελάω, τι παροξυσμός είναι αυτός! Καταγγελίες, η γελοία η wind και τα λοιπά. Ήταν μία πολύ καλή ποροσφορά και μπράβο στον topic starter για ένα τίμιο κινητό για τα λεφτά που δίνεις και 60 ευρουλάκια στην κάρτα. ΑΑΑ και δεν είμαι άνθρωπος της WIND , ένα whats up έχω και είπα να πάω προς q και να φέρω και κανέναν απο την παρέα μου. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...