Προς το περιεχόμενο

arbitrage betting 100%winner


alan132003

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορεις να πεις ποιες εταιριες ειναι αυτες οι 10; Επισης οταν λες 5% τι ακριβως εννοεις; Εαν ξεκινησουμε με 200 ευρω και παιζουμε 1 αγωνα καθε ημερα, θα πρεπει το ποσο να χωριστει σε δυο μερη. Πχ 150 και 50, εαν κερδισει αυτο με τα 50, μπορει να εχω μονο 5 ευρω κερδος, οποτε δε γινεται δουλεια ετσι.

 

Εκτος και αν κατι καταλαβαινω λαθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 308
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλό θα ήταν να εξεταστεί και το θέμα των ορίων σε κάποιες εταιρίες.

 

Το να βλέπουν ανθρώπους να κερδίζουν με σταθερή συχνότητα,χτυπάει στο μάτι...και ξαφνικά από 200 ευρώ που θες να παίξεις,βλέπεις το όριό σου στα 10 ευρώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει δε νομιζω οτι ειναι πολλοι που παιζουν με αυτο το τροπο. 1 στους 200 ειναι και τα κερδη του να ειναι 1000 ευρω μεγιστο το μηνα. Αυτοι 1000 ευρω παιρνουν μεσα σε λιγα δευτερολεπτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορεις να πεις ποιες εταιριες ειναι αυτες οι 10; Επισης οταν λες 5% τι ακριβως εννοεις; Εαν ξεκινησουμε με 200 ευρω και παιζουμε 1 αγωνα καθε ημερα, θα πρεπει το ποσο να χωριστει σε δυο μερη. Πχ 150 και 50, εαν κερδισει αυτο με τα 50, μπορει να εχω μονο 5 ευρω κερδος, οποτε δε γινεται δουλεια ετσι.

 

Εκτος και αν κατι καταλαβαινω λαθος.

 

5% πας σταδιακα μαζι με το κερδος στο ποσο που σου ειπα

5% = 10€ στα 200ευρω αρα εχεις 210

μετα 5% απο αυτο κτλ κτλ

Δες το VIDEO πολλα απο αυτα που ρωτας τα εχει μεσα δεν ειναι τιποτα.

 

Εταιριες που μπορεις να παιξεις ΧΩΡΙΣ προβλημα.

 

BETFAIR

BETDAQ

WILLHILL

BET365

PADDYPOWER

PINNACLE

188BET

BET770

 

ειναι μια καλη αρχη.

 

Ωραία τα λέει ο φίλος πο πάνω αλλά εάν θέλει κάποιος να ασχοληθεί σοβαρά με το "άθλημα" ας το ψάξει πρώτα.Δέν είναι τόσο απλά τα πράγματα.

 

Σαφος και πρεπει.

Ειναι XTREME sport..

Ασφαλες οταν γνωριζουμε τι κανουμε .. αλλα επικίνδυνο οταν οχι.

Για αυτο προσπαθω να απανταω σε ΟΛΑ οσα με ρωταει καποιος.. και εχω κανει κ VIDEO κτλ..

 

Καλό θα ήταν να εξεταστεί και το θέμα των ορίων σε κάποιες εταιρίες.

 

Το να βλέπουν ανθρώπους να κερδίζουν με σταθερή συχνότητα,χτυπάει στο μάτι...και ξαφνικά από 200 ευρώ που θες να παίξεις,βλέπεις το όριό σου στα 10 ευρώ...

Ναι αποφευγουμε εταιριες που βαζουν ΟΡΙΑ..

Παντα αφερουμε τα δεκαδικα και κλεινουμε πρως το 5 τα BETS

Παιζουμε σε αρκετες ωστε το ARBITRAGE και τα WIN BETS να μοιράζονται σε όσες περισσότερες μπορουν.

 

 

ΠΧ ΣΗΜΕΡΑ

34j3t5y.jpg

ΣΤΑ 200 ΕΥΡΩ

ΚΕΡΔΟΣ 16.50 ΕΩΣ 18.40€

1 ΜΑΤΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΛΕΦΤΑ!

Επεξ/σία από newtech
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τετοιους αγωνες ομως να φανταστω οτι δε βρισκεις καθε ημερα, ετσι;

 

Επισης φιλε, θελω να σε ρωτησω εαν ολα τα προγνωστικα σου τα δινεις δωρεαν ή οχι. Σκεφτομαι σοβαρα να σε ακολουθησω απο σεπτεμβριο. Θα βαλω 1000 ευρω στη καρτα μου και θα παιζω τους αγωνες που θα δινεις, σε μικροτερα ποσα ομως. Εχω χασει κοντα στα 1500 ευρω, και θελω να εξισσοροπησω την κατασταση καπως.

 

Το μεγαλυτερο μου προβλημα ειναι το live στοιχημα. Εκει εχω χασει ολα τα λεφτα μου. Επειδη σκεφτομαι να παιζω καρφωτα σημεια και οχι το συστημα με το arbitage, σε ποια εταιρια προτεινεις να παιζω; Μπορω με καποιο τροπο να απενεργοποιησω το live ή απλα πρεπει να πειθαρχησω τον εαυτο μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τετοιους αγωνες ομως να φανταστω οτι δε βρισκεις καθε ημερα, ετσι;

 

Επισης φιλε, θελω να σε ρωτησω εαν ολα τα προγνωστικα σου τα δινεις δωρεαν ή οχι. Σκεφτομαι σοβαρα να σε ακολουθησω απο σεπτεμβριο. Θα βαλω 1000 ευρω στη καρτα μου και θα παιζω τους αγωνες που θα δινεις, σε μικροτερα ποσα ομως. Εχω χασει κοντα στα 1500 ευρω, και θελω να εξισσοροπησω την κατασταση καπως.

 

Το μεγαλυτερο μου προβλημα ειναι το live στοιχημα. Εκει εχω χασει ολα τα λεφτα μου. Επειδη σκεφτομαι να παιζω καρφωτα σημεια και οχι το συστημα με το arbitage, σε ποια εταιρια προτεινεις να παιζω; Μπορω με καποιο τροπο να απενεργοποιησω το live ή απλα πρεπει να πειθαρχησω τον εαυτο μου;

 

Καθε μερα τετοια ματς υπαρχουν. Ισος οχι 8% αλλα 5% βρισκεις ανετα και 2-3 την ημερα.

Απο εκει και περα ΝΑΙ δωρεαν ειναι ΟΛΑ. (εκτως απο τις TIPNOW που τα δινει η ιδια η TIPNOW)

και εγω απο σεπτεβριο θα αρχισω οπως ηταν παλαιοτερα. με ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ανανεωσεις. Τωρα λογο καλοκαιριου και απουσιας ματς κ tipsters ειναι λιγο ΔΥΣΚΟΛΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα τα tipnow ειναι τα βαρια χαρτια που εχεις; Αξιζουν;

 

 

Κοιτα εχουν 2 ειδους συνδρομες. Και οι 2 ειναι αρκετα καλες κ δυνατες.

Απο συνδρομιτικες που εχω μπει σε αρκετες αυτοι ειναι αυτοι που εμπιστευομαι περισοτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δλδ δεν υπαρχει περιπτωση να σε κλεψουν, ετσι;

 

Δε θα ηταν πιο βολικο, να μαζευομασταν 2,3 ατομα και να μοιραζαμε τα χρηματα; Να πληρωνε ο ενας για τα tips και οι υπολοιποι να του διναμε το 1/3 του ποσου μεσω paypal.

 

Εγω ψηνομαι παντως.

 

 

Οσο για τις συνδρομες, η μια που λεει 150 ευρω και 1-2 tips καθε ημερα την καταλαβαινω. Την αλλη δε πολυεπιασα. Μπορεις να την εξηγησεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δλδ δεν υπαρχει περιπτωση να σε κλεψουν, ετσι;

 

Δε θα ηταν πιο βολικο, να μαζευομασταν 2,3 ατομα και να μοιραζαμε τα χρηματα; Να πληρωνε ο ενας για τα tips και οι υπολοιποι να του διναμε το 1/3 του ποσου μεσω paypal.

 

Εγω ψηνομαι παντως.

 

 

Οσο για τις συνδρομες, η μια που λεει 150 ευρω και 1-2 tips καθε ημερα την καταλαβαινω. Την αλλη δε πολυεπιασα. Μπορεις να την εξηγησεις;

 

1)Να σε κλεψουν οχι.. δλδ να σου παρουν τα λεφτα σαν κατι blogs κροατικα κτλ

2)Επιδει εγω θεωριτικα τους κανω διαφιμιση μεσα απο το site μου το πρωτο που λες.. δεν μπορω να παρω θεση

3)Ναι η μια ειναι αυτη κ η αλλη ειναι οτι προπλιρονεις καποια BETS πολυ δινατα απο inside πιγες οπως βλεπεις στα βαρια χαρτια και οταν υπαρχει τετοιο tip στο στελνουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

newtech ειδα οτι καποιοι στην rebelbetting εχασαν λεφτα επειδη το software τους εδειχνε arbs σε διαφορετικους αγωνες π.χ u18 - men ,baseball.Εχεις αντιμετωπισει κατι τετοιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

newtech ειδα οτι καποιοι στην rebelbetting εχασαν λεφτα επειδη το software τους εδειχνε arbs σε διαφορετικους αγωνες π.χ u18 - men ,baseball.Εχεις αντιμετωπισει κατι τετοιο;

 

Οχι ποτε δεν το εχω συναντισει.

Ειδικα REBELBETTING που κανει UPDATE το software της καθε βδομαδα.

Εγω παιζω BASKETBALL SOCCER VOLLEY HANDBALL κτλ.. BASEBALL δεν εχω παιξει ποτε.. δεν νιωθω και δεν μπλεκω με LINES κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To "ιδανικο" βρισκεται με μαθηματικα....

αν το πρωτο εχει αποδοση (α) , και το δευτερο εχει αποδοση (β) και διαθεσουμε για πονταρισμα ενα συνολικο ποσο (π) τοτε η ιδανικη κατανομη ειναι στο πρωτο σημειο β*π/(α+β) και στο δευτερο α*π/(α+β). το ποσο που θα παραουμε επιστροφη ειναι α*β*π/(α+β).

Συνεπως για να εχουμε κερδος πρεπει α*β > (α+β) .

Το προβλημα ομως που υπαρχει ειναι οτι καποια στοιχηματζιδικα παιρνουν προμηθεια οταν ρευστοποιησεις τα κερδη σου.

Αν και το συνολικο ποσο ειναι θετικο, καποια απο τα στοιχηματζιδικα πρεπει να τα τροφοδοτησεις με τα κερδη απο τα αλλα πληρωνοντας τις σχετικες προμηθειες. Εκει αρχιζει και μπαινεις μεσα αν μιλαμε για χαμηλα κερδη. Επι πλεον αυτα τα στοιχηματζιδικα με τις ψηλοτερες αποδοσεις δεν ειναι και πολυ γνωστα οποτε μπαινει και ενα ζητημα αξιοπιστίας.

Παλιοτερα (>5 χρονια) υπηρχε και δωρεαν υπηρσεια που με την εγγραφη σου εστελνε καθημερινα mail , αλλα τα στοιχηματζιδικα ηταν παντελως αγνωστα και οι προμηθειες ηταν τετοιες που εβγαινες μια η αλλη - δεν ασχοληθηκα αλλο

 

Στην περίπτωση που έχουμε τρια σημεία οπως στο ποδόσφαιρο τι γίνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην περίπτωση που έχουμε τρια σημεία οπως στο ποδόσφαιρο τι γίνεται;

 

Για να το υπολογισεις μονος σου?

Ειναι πολυ πολυπλοκο .. εχει SUREBETS 3way calculators.

 

Για σημερα ενα καλο

 

j7gcab.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι για να το υπολόγιζα μόνος μου. Πάντος αν έχει κάποιος υπομονή φαίνεται ότι σε βάθος χρόνου μπορεί να βγάλει χρήματα.

 

Το θέμα είναι οι άγνωστες εταιρείες - όπως αναφέρεις και ο ίδιος - και το γεγονός ότι κάποιες δεν συναλλάσονται σε ευρώ (όπως η betvictor).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...