Προς το περιεχόμενο

arbitrage betting 100%winner


alan132003

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προτείνεις να βάλουμε εκ των προτέρων ένα ποσό πχ 200 ευρώ σε 5-6 bookers ή να κάνουμε κατάθεση με το που μας δώσει τον αγώνα;

 

Καταθεση οταν βρεις τον αγωνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 308
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οταν ειμαι στο προγραμμα και βρισκω το arb, ποση ωρα θα εχω για να κανω καταθεση απο το moneybookers στισ εταιριεσ που πρεπει να παιξω το arb που εμφανιστικε μολισ τωρα?(υποτιθεται οτι ολο μου το κεφαλαιο ειναι στο moneybookers )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν ειμαι στο προγραμμα και βρισκω το arb, ποση ωρα θα εχω για να κανω καταθεση απο το moneybookers στισ εταιριεσ που πρεπει να παιξω το arb που εμφανιστικε μολισ τωρα?(υποτιθεται οτι ολο μου το κεφαλαιο ειναι στο moneybookers )

 

αναλογα την εταιρια.. αν εχεις βαλει στο προγραμμα τα στοιχια του accounτ σου απο 20" μεχρι 1'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εστω οτι στο προγραμμα βαλω τους κωδικουσ μ απο ολεσ τις εταιριες . αυτη τη στιγμη ολο μ το κεφαλαιο ειναι στο moneybookers και ειμαι συνδεδεμενοσ στο προγραμμα . βγαινει ενα arb τωρα ποση ωρα εχω μεχρι να αλλαξουν οι αποδοσεις και να χασω το arb?

οταν εγω βλεπω το arb στο προγραμμα θελω καποιο χρονο για να μπω χειροκινιτα στο site της καθε εταιριας π.χ. betoto,sportingbet για να κανω τισ καταθεσεις που απαιτουνται ετσι ωστε να κανει login το προγραμμα αυτοματα και να παιξει τα στοιχιματα σωστα? αυτο σε ρωταω ποση ωρα θα εχω στη διαθεση μ για να κανω καταθεση χειροκινιτα στισ εκαστοτε εταιριες που εμφανιζονται τα arbs.

 

(το προγραμμα κανει αυτοματα και καταθεση στις εταιριες?)

διαβασε το προσεκτικα και απαντισε μ

υπαρχει αλλος τροπος επικοινωνιας μαζι σου συντομοτερος? π.χ τηλεφωνο στειλτο μ inbox αν μπορεις newtech

σε ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα το απάντησα νωρίτερα αυτό.

Θέλει γύρο στο λεπτό να γίνει η κατάθεση k το ποντάρισμα. (μιλάμε πάντα όταν έχεις moneybookers k τους κωδικούς στο πρόγραμμα).

 

Όχι δεν κάνει κατάθεση αυτόματα. Δεν μπορεί να γίνει αυτό καθότι η διαδικασία κατάθεσης απαιτεί το login σου στην m/b.

 

Όχι δεν υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος προς το παρόν.

Αργότερα από το site (από σεπτέμβριο) θα έχουμε το SKYPE κάποιες ώρες την ημερα καθώς k ραδιοφωνική εκπομπή όπως είχαμε πριν το καλοκαίρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα arbs για ποση ωρα κρατανε απο την στιγμη που εμφανιζονται στο προγραμμα? αυτο θελω να μαθω ποση ωρα εχω απο την ωρα που θα εμφανιστει το arb μεχρι να κανω ολες τισ διαδικασιες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τα arbs για ποση ωρα κρατανε απο την στιγμη που εμφανιζονται στο προγραμμα? αυτο θελω να μαθω ποση ωρα εχω απο την ωρα που θα εμφανιστει το arb μεχρι να κανω ολες τισ διαδικασιες!

 

Εξαρταται φιλε μου.. Συνήθως της νυχτερινες ωρες (Βραδυ εως πρωι πχ 22:00-10:00 που τα βλεπω εγω) 15-20 λεπτα. Κατα την διαρκεια της ημερας 10-15

Επεξ/σία από newtech
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχουν κινδυνοι να χαθει το κεφαλαιο? μπορεις να μου πεις καποιες δυλειτουργιες του arbitrage αν υπαρχουν ? προβληματα απο την προσωπικη σου εμπειρια .. πραγματα που πρεπει να αποφυγω.. οτιδηποτε αρνητικο τελοσπαντων .. οτιδηποτε ..

να σε καλα δημητρη εχεις βοηθησει ηδη πολυ.. και το εκτιμω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχουν κινδυνοι να χαθει το κεφαλαιο? μπορεις να μου πεις καποιες δυλειτουργιες του arbitrage αν υπαρχουν ? προβληματα απο την προσωπικη σου εμπειρια .. πραγματα που πρεπει να αποφυγω.. οτιδηποτε αρνητικο τελοσπαντων .. οτιδηποτε ..

να σε καλα δημητρη εχεις βοηθησει ηδη πολυ.. και το εκτιμω.

 

Θα κανω ενα θεμα μεσα στην βδομαδα σε VIDEO οπου θα απανταω ολα αυτα που εχουν αναφερθει εδω , οτι εχω λαβει με PM αλλα και διαφορες ακομα ερωτισεις που εχω λαβει κατα καιρους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δημητρη σε παρακαλω ειδοποιησε με , με καποιο τροπο ποτε θα παιχθει το video και αν γινεται το video να το αποθηκευεις επειδη δουλευω και μαλλον δ θα μπορω να το παρακολουθησω live... θα ηθελα να μου απαντησεις και στο εξης ερωτημα ..

εγω βρισκω το arb εχω 1000 ευρω κεφαλαιο και κανω καταθεση στη α εταιρια 290 στη β 315 και στη γ 395 το παιζω και κερδιζω . οταν αυτο γινεται επανειλημενα για καποιο καιρο οι εταιριες δ θα καταλαβουν οτι κανω arbritrage εφοσον κανω καταθεση πχ 285 και τα παιζω ολα σε ενα παιχνιδι μετα αναληψη αν κερδισω μετα απο 2 μερες χρειαζεται να ξαναπαιξω στην ιδια εταιρια αυτη τη φορα 315 παλι καταθεση και παλι αναληψη.. και παει λεγοντας .. δε θα με ψιλιαστουν οταν κανω καταθεση ενα ποσο πχ 175 και το παιζω σε ενα χ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δημητρη σε παρακαλω ειδοποιησε με , με καποιο τροπο ποτε θα παιχθει το video και αν γινεται το video να το αποθηκευεις επειδη δουλευω και μαλλον δ θα μπορω να το παρακολουθησω live... θα ηθελα να μου απαντησεις και στο εξης ερωτημα ..

εγω βρισκω το arb εχω 1000 ευρω κεφαλαιο και κανω καταθεση στη α εταιρια 290 στη β 315 και στη γ 395 το παιζω και κερδιζω . οταν αυτο γινεται επανειλημενα για καποιο καιρο οι εταιριες δ θα καταλαβουν οτι κανω arbritrage εφοσον κανω καταθεση πχ 285 και τα παιζω ολα σε ενα παιχνιδι μετα αναληψη αν κερδισω μετα απο 2 μερες χρειαζεται να ξαναπαιξω στην ιδια εταιρια αυτη τη φορα 315 παλι καταθεση και παλι αναληψη.. και παει λεγοντας .. δε θα με ψιλιαστουν οταν κανω καταθεση ενα ποσο πχ 175 και το παιζω σε ενα χ ?

 

Φιλε μου το video οπως και ολα του 123pame θα ειναι στο ΥΟUTUBE. (μεσα στην βδομαδα)

Οσο για το ερωτημα σου. Εταιριες οπως η STANJAMES το εχει αυτο.. κατα κυριο λογο δεν της νιαζει πολυ τις εταιριες γιατι 1 χανεις 1 κερδιζεις.. ειναι το ιδιο για αυτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα ειπες για stanjames, υπαρχει αλλη εταιρια που πρεπει να αποφυγω απο την εμπειρια σου? εσυ ασχολεισε με το arbitrage σημερα που μιλαμε? γιατι στο site του rebel λεει για 10 -20 % κερδος το μηνα? εσυ στο video λες για 25 % σε μια μερα με προχειρουσ υπολογσμους με 200 ευρω κεφαλαιο εαν παιζεις ενα παιχνιδι τη μερα με 4 % για ενα μηνα φτανεισ περιπου 1350 δηλαδη 1000 καθαρα αν αφαιρεσεισ το αρχικο κεφαλαιο και τη συνδρομη αυτο νομιζω οτι ειναι 400% οχι 10 -20 % σωστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα ειπες για stanjames, υπαρχει αλλη εταιρια που πρεπει να αποφυγω απο την εμπειρια σου? εσυ ασχολεισε με το arbitrage σημερα που μιλαμε? γιατι στο site του rebel λεει για 10 -20 % κερδος το μηνα? εσυ στο video λες για 25 % σε μια μερα με προχειρουσ υπολογσμους με 200 ευρω κεφαλαιο εαν παιζεις ενα παιχνιδι τη μερα με 4 % για ενα μηνα φτανεισ περιπου 1350 δηλαδη 1000 καθαρα αν αφαιρεσεισ το αρχικο κεφαλαιο και τη συνδρομη αυτο νομιζω οτι ειναι 400% οχι 10 -20 % σωστα?

 

Κοιτα απλα η Stanjames ενοτοπιζει και την νιαζει το arbitrage. Δεν χανεις τα χρηματα σου βεβαια αλλα απλα σου βαζει μετα ορια. Αρα ανοιγεις λογαριασμο κανονικα παιζεις μεχρι να σου πει ΟΡΙΟ κ τελος.

Εγω ασχολουμε ναι.. κοιτα υπαρχουν διαφοροι τροποι. και 10 και 1000 και 5000% μπορει να φτασεις.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...