Προς το περιεχόμενο

arbitrage betting 100%winner


alan132003

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι για να το υπολόγιζα μόνος μου. Πάντος αν έχει κάποιος υπομονή φαίνεται ότι σε βάθος χρόνου μπορεί να βγάλει χρήματα.

 

Το θέμα είναι οι άγνωστες εταιρείες - όπως αναφέρεις και ο ίδιος - και το γεγονός ότι κάποιες δεν συναλλάσονται σε ευρώ (όπως η betvictor).

 

ΝΑι θελει χρωνο και ενα Α κεφαλαιο.

 

 

H betvictor ειναι η VICTOR CHANDLER! απο τις μεγαλύτερες και σαφος και παιζουν με ΕΥΡΩ και στα Ελληνικα και με 25€ δωρο. (Εχω και banner στην αρχικη σελιδα στο κατω μερος).

 

Εγω οσες εχω στην σελιδα μου πχ.. και εχω κανει καταθεση και ανάληψη και δεν ειχα ποτε προβλημα.

Κατα καιρους εχω βαλει διαφορες δοκιμαστικα (εκει που λεει στα αριστερα περισοτερα banners) και αν δω προβλημα τις αφερω αλλιος μπαινουν στην κεντρικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε πόσες εταιρείες θα πρέπει κάποιος να εγγραφει για να συναλλάσσεται άνετα; Ρωτάω για να υπολογισω τι κεφάλαιο θα χρειαστει.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε πόσες εταιρείες θα πρέπει κάποιος να εγγραφει για να συναλλάσσεται άνετα; Ρωτάω για να υπολογισω τι κεφάλαιο θα χρειαστει.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

http://www.123pame.net/SureBets.htm

 

Δες εδω φιλος αλλα δες κ το video. (5 ειναι καλα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστούμε για τις απαντήσεις και τον χρόνο σου. Εγώ λέω να περιμένω μέχρι τα τέλη Αυγούστου όπου και ξεκινούν τα περισσότερα πρωταθλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την tipnow, εισαι γραμμενος και στις δυο συνδρομες; Ποια θεωρεις καλυτερη;

Εξαρταται τι κεφαλαιο εχεις. Το ενα ειναι για HIGHROLLERS το αλλο ειναι για απλους χρηστες

Στο 123pame ποτε ξεκινας τα προγνωστικα;

1/9 officially αλλα γινονται καποιες αναφορες στο CHATBOX

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα η συνδρομη που σου δινει 1,2 tips την ημερα ειναι απλα δικες τους προβλεψεις, σωστα;

 

Δεν καταλαβα τωρα τι θελεις να πεις.

Εχει 2 ειδους

Στο ενα λαμβανεις1-2 tips ανα ημερα. με μια ενδικτικη δυναμη πονταρισματος.

Στο αλλο λαμβανεις μια το τοσο καποιο ματσακι που ειναι VALUE BET.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

arbitrage γίνεται και κατα κάποιο τρόπο στην Betfair που αγοράζεις και πουλάς στοιχήματα.

πχ σε ενα παιχνίδι αγοράζεις την ισοπαλία στο 3.2 και παίζεις 100 ευρώ.

 

αν περιμένεις κανα 20 λέπτο η ισοπαλία θα έχει πέσει στο 2.9 πχ.

εκει πουλάς τα 100 ευρώ στο 2.9 δηλαδή εχεις ενα 0.3χ100 κέρδος (αν έρθει η ισοπαλία) και 0 χασουρα αν ερθει 1/2.

 

οπότε παίζεις 10 ευρώ στον 1 , 10 ευρώ στο 2 και στο τέλος εχεις βγάλει 10+ ευρώ σιγουρα με 20 λεπτα απο τον χρόνο σου.

 

υπάρχει πάντα το ενδεχόμενο ο αγώνας ενω πχ ειναι παιχνίδι κέντρου να μπεί ενα γκολ στο άσχετο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβα τωρα τι θελεις να πεις.

Εχει 2 ειδους

Στο ενα λαμβανεις1-2 tips ανα ημερα. με μια ενδικτικη δυναμη πονταρισματος.

Στο αλλο λαμβανεις μια το τοσο καποιο ματσακι που ειναι VALUE BET.

Το value bet ομως λογικα δε ειναι παντα κερδισμενο, ετσι; Εσυ που εχεις τη συνδρομη, ποσα ματσακια περιπου σου δινει το μηνα;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

arbitrage γίνεται και κατα κάποιο τρόπο στην Betfair που αγοράζεις και πουλάς στοιχήματα.

πχ σε ενα παιχνίδι αγοράζεις την ισοπαλία στο 3.2 και παίζεις 100 ευρώ.

 

αν περιμένεις κανα 20 λέπτο η ισοπαλία θα έχει πέσει στο 2.9 πχ.

εκει πουλάς τα 100 ευρώ στο 2.9 δηλαδή εχεις ενα 0.3χ100 κέρδος (αν έρθει η ισοπαλία) και 0 χασουρα αν ερθει 1/2.

 

οπότε παίζεις 10 ευρώ στον 1 , 10 ευρώ στο 2 και στο τέλος εχεις βγάλει 10+ ευρώ σιγουρα με 20 λεπτα απο τον χρόνο σου.

 

υπάρχει πάντα το ενδεχόμενο ο αγώνας ενω πχ ειναι παιχνίδι κέντρου να μπεί ενα γκολ στο άσχετο

 

 

Καλησπέρα φιλε μου

Αυτό λέγεται trading και έχει το ρίσκο του. Είναι άλλη κατηγορια στοιχήματος με τελείως διαφορετική λογική k νοοτροπία

 

Το value bet ομως λογικα δε ειναι παντα κερδισμενο, ετσι; Εσυ που εχεις τη συνδρομη, ποσα ματσακια περιπου σου δινει το μηνα;

 

όχι σαφώς και δεν είναι ΠΑΝΤΑ. αλλα είναι αρκετά δυνατά ώστε να προτιμηθούν. Πολύ δύσκολα σπάει κάποιο για αυτό k δεν στέλνουν ΚΑΘΕ μέρα αλλα μια το τόσο. οι αποδόσεις μπορεί να είναι διαφορες.. ότι στέλναν το έστελναν με λογική δηλαδή γράφαν κάποια λόγια (όπως βλέπεις k στα βαριά χαρτιά στην σελίδα μου). αν θέλεις στείλε mail k ρότα τους για success rate κτλ. εγώ δεν τα καταγράφω για να έχω 100% εικόνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...