Προς το περιεχόμενο

Man of Steel


6xXx6

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 804
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μολις γυρισα απο σινεμα οπου και ειδα την ταινια. Ηταν απολαυστικη! Καθηλωτικο διωρο που με πορωσε!!!!! Απιστευτα εφε, αρκετα καλη εμφανιση απο τους ηθοποιους! Μακραν η καλυτερη και πιο πορωτικη supehero movie για μενα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Η καλύτερη superhero movie of all times !!!!!!!!!!!

Απλά τι άλλο να δείξουν στο Superman 2 ? Πρέπει να βάλουν Darkseid ή κάποιον τούμπανο-κακό !!!!!!!!!!

 

Darkseid θα περίμενα για το Justice League.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι εκπληξη; το ειπα και πριν, αν η ταινια ειναι κακη δεν προκειται να μου αρεσει.

απο την στιγμη που η ταινια ειναι κακη, δεν υπαρχει καμια εκπληξη που δεν μου αρεσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι θα το διαβαζες;

To review σου το περίμενα περισσότερο απ' ότι την ίδια την ταινία.  :P

Χωρίς πλάκα θα το διάβαζα. Ο λαός θέλει review!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντικειμενικα παιδια,οτι και να πουμε,μακραν η καλυτερη ταινια superman.Τα ειχε ολα,και σε μακρααααν διαρκεια.

Τωρα,για να ηταν οπως θα ηθελαν καποια αλλα παιδια,και στα γουστα τους,δεν μπορω να καταλαβω τι θα μπορουσαν οι κακομοιροι ηθοποιοι,σκηνοθετες,παραγωγοι,σεναριογραφοι,εφε κλπ να βαλουν αλλο σε μια ταινια των 2 και ωρων πραγματικα αυτο δεν μπορω να το κατανοησω.Αν εβαζαν κατι αλλο,καποιοι αλλοι θα γρινιαζανε...και ετσι παει με αυτη την λογικη.

Ταινια ηταν,φανταστικη,απολαυστικη,με σχεδον πληρη αναφορα και αναλυτικη σε ολα.

Γκρινια απ'ολες τις πλευρες παντα θα υπαρχει.Σημασια εχει να περναει η ωρα ομορφα.Εμενα με κρατησε καθ'ολη την διαρκεια της.

Ολα τα αλλα ειναι να κανουμε συζητηση να περναει η ωρα.Ανυπομονω να βγει σε bluray να την αγορασω για την ταινιοθηκη μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...