Προς το περιεχόμενο

Amazon.co.uk Philips QG3270/32


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις παρείγγειλα κι εγώ μια.

Τι ακριβώς ανταπτοράκι χρειάζεται?Υπάρχει κανενα Link?

εγώ πήρα αυτό http://www.getitnow.gr/prod/xtreme-offers/perifereiaka-and-anabathmisi/kalodia/akasa-999037-metatropeas-prizafis/prod200638pp/ και κούμπωσε μια χαρά στο βύσμα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 141
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ελεος...ακομη και να μην υπηρχε το Amazon, στα αλλα σκρουτζομαγαζα ξεκιναει απο 40-45 ευρω. Και αυτοι το δινουν 52 σε προσφορα;;

 

Αν είχαμε κρατος, θα ήταν φυλακή αυτοί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις αξιώθηκα κι εγώ να πάω ταχυδρομείο. Πολύ πλήρης η συσκευή, και πολύ ποιοτική για την τιμή της. 

 

Να προσθέσω τα εξής: όπως είπε και ο agiannalo από πάνω, το καλώδιο μπαίνει και κατευθείαν στη συσκευή.  Να το πούμε αυτό, γιατί κάποιος π@π@ρας στα σχόλια του Amazon είπε ότι δεν χρησιμοποιείται με το καλώδιο. 

 

Από την άλλη όμως, κάποιος άλλος είχε ένα δίκιο: είπε ότι η μεγάλη "χτένα" που μπαίνει στο φαρδύ πριόνι, που είναι για τα μαλλιά, έχει υπερβολικά εύκαμπτα δόντια.  Αυτό σημαίνει ότι αν κάποιος κουρευτεί με τη μηχανή αυτή, μπορεί πιέζοντας παραπάνω να κόψει τα μαλλιά ανομοιογενώς.  Το διαπίστωσα και μόνος, το χτενάκι αυτό έχει υπερβολικά μαλακά δόντια (δεν κουρεύτηκα :) ).  Οπότε αν θέλετε κούρεμα σαν βασική εργασία, καλύτερα κοιτάξτε αλλού.  Ευτυχώς εγώ την θέλω αποκλειστικά για το πρόσωπο, και τα εξαρτήματα που έχει ειναι κάτι παραπάνω από αρκετά :)  Μόλις τη δοκιμάσω θα έχω και πιό ολοκληρωμένη άποψη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συσκευασία έτσι κι αλλιώς είναι ελαφρώς διαφορετική.  Εγώ επίσης παρατήρησα ότι στο κάτω μέρος έχει τυπωμένα τα στοιχεία του εισαγωγέα (Philips Hellas) και μάλιστα στα ελληνικά :) Μας τρολάρει το αμαζον :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συσκευασία έτσι κι αλλιώς είναι ελαφρώς διαφορετική.  Εγώ επίσης παρατήρησα ότι στο κάτω μέρος έχει τυπωμένα τα στοιχεία του εισαγωγέα (Philips Hellas) και μάλιστα στα ελληνικά :) Μας τρολάρει το αμαζον :)

και μενα archa. και plus , και ελληνικα. περιεργα πραγματα οι θεοι του αμαζον...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά και στις δικές σας η πρίζα έχει ένα 2 μεταλλικά και ένα πλαστικό σίδερο σωστά;

Επίσης και εμένα γράφει εισαγωγέας ΦΙΛΙΠΣ ΕΛΛΑΣ.Στην αρχή νόμιζα οτι την βούτηξαν απο τα ελτά και βάλαν άλλη στη θέση της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Η συσκευασία έτσι κι αλλιώς είναι ελαφρώς διαφορετική.  Εγώ επίσης παρατήρησα ότι στο κάτω μέρος έχει τυπωμένα τα στοιχεία του εισαγωγέα (Philips <strong>Hellas</strong>) και μάλιστα στα <strong>ελληνικά</strong> :) Μας τρολάρει το αμαζον :)</p>

 

Σε μια διαφορετική πάλι ξυριστική Philips από Amazon το παρατήρησα και εγώ. Πως εξηγείται άραγε?

Τουλάχιστον ας το έκαναν σωστά, βάζοντας μέσα και ευρωπαϊκό φορτιστή :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματι ειναι πολυ περιεργο, πως μας στελνουν την προορισμενη για την ελληνικη αντιπροσωπεια μηχανη, και ουσιαστικα μεσα να εχει το αγγλικο τροφοδοτικο.

Ναι φιλε, αυτο το τριπλο ειναι, 3 pin νομιζω το λενε, ειναι η αγγλικη πριζα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν το προσεξατε... αν δηλωσετε το προιον στην ιστοσελιδα της philips εντος 3μηνων απο την αγορα, θα δωσει εναν επιπλεον χρονο εγγυηση και αρα συνολικα θα ειναι 3. Ενα ονοματεπωνυμο, ημερομηνια γεννησης και ενα εμαιλ θελει για την εγγραφη ωστε να δηλωνεις τα προιοντα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν το προσεξατε... αν δηλωσετε το προιον στην ιστοσελιδα της philips εντος 3μηνων απο την αγορα, θα δωσει εναν επιπλεον χρονο εγγυηση και αρα συνολικα θα ειναι 3. Ενα ονοματεπωνυμο, ημερομηνια γεννησης και ενα εμαιλ θελει για την εγγραφη ωστε να δηλωνεις τα προιοντα.

Εγώ δεν το έχω δηλώσει καθόλου το προϊον (αγορά τον Αύγουστο). Να το δηλώσω τώρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...