Προς το περιεχόμενο

Amazon.co.uk Philips QG3270/32


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 141
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν δεν την στείλουν πίσω άλλοι 5..10..20... θα σταματήσουν να στέλνουν Ελλάδα και θα "ησυχάσουμε" :-D

 

οκ απλα ρωταω, επειδη δεν υπαρχει tracking number στην αποστολη, αν τελικα σου ερθει και η πρωτη μετα απο καιρο, ενημερωνονται οτι τελικα την παρελαβες?

 

Δεν ειπα οτι πρεπει να το κανουμε συστημα... B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Πλεον στις 19,99£ δηλαδη και με φπα Ελλαδας στα 25€. Ελλαδα απο ~45€. Οσοι την πηρατε τελικα την προηγομενη φορα, εισαστε ευχαριστημενοι; Κουρεμα; Ξυρισμα;

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0051E6Y4Q/ref=oh_details_o00_s00_i00

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ενδιαφέρει κι εμένα παιδιά, αν κάποιος έχει γνώμη ας μας πει. Με ενδιαφέρει κυρίως πώς κόβει χωρίς τους πλαστικούς αντάπτορες, με τα μαχαίρια χύμα στο πρόσωπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ενδιαφέρει κι εμένα παιδιά, αν κάποιος έχει γνώμη ας μας πει. Με ενδιαφέρει κυρίως πώς κόβει χωρίς τους πλαστικούς αντάπτορες, με τα μαχαίρια χύμα στο πρόσωπο.

Ε φαίνεται και από το avatar σου. ;-)
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το παρήγγειλα και ο θεός βοηθός. Είναι out of stock για την ώρα, αλλά φαντάζομαι σύντομα θα το έχουν. Επανήλθε στα 19.99 από Amazon για παραγγελία με παράδοση όποτε παραλάβουν, οι άλλοι πωλητές το έχουν πιό ακριβά.

 

Αν έχει κάποιος να προσθέσει κάτι για τη συγκεκριμένη συσκευή, ας το πει τώρα αλλιώς ας σωπάσει για πάντα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το παρήγγειλα και ο θεός βοηθός. Είναι out of stock για την ώρα, αλλά φαντάζομαι σύντομα θα το έχουν. Επανήλθε στα 19.99 από Amazon για παραγγελία με παράδοση όποτε παραλάβουν, οι άλλοι πωλητές το έχουν πιό ακριβά.

 

Αν έχει κάποιος να προσθέσει κάτι για τη συγκεκριμένη συσκευή, ας το πει τώρα αλλιώς ας σωπάσει για πάντα :)

 

Και εγω τελικα το παρηγγειλα το πρωι. Για να δουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την αγορασα πριν 1 μηνα. εχω ξυριστει 5 φορες και ακομα δεν εχω φορτισει. με σκετες τις λεπιδες δεν πιανει το δερμα και δεν προκαλει ερεθισμους σε αντιθεση με αλλες. την συνιστω ανεπιφυλαχτα....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω το προηγουμενο μοντελο της σειρας http://www.amazon.co.uk/Philips-QG3150-7-In-1-Rechargeable-Grooming/dp/B0012XWZES/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1356785424&sr=8-1 2 χρονια τωρα, και μπορω να πω οτι ειμαι ευχαριστημενος. Αυτο που δυστυχως χαλαει με τον καιρο αισθητα, ειναι η μπαταρια, η οποια σταδιακα απ οτι βλεπω θα με αφησει χρονους.

Οποτε, εριξα και εγω μια παραγγελια τωρα για το νεοτερο μοντελο, ας οψεται η χαμηλη τιμη του (τη δικια μου την ειχα παρει 55 ευρω απο Κωτσο, πριν 2 χρονια, με πιασαν κωτσο με λιγα λογια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε σε εσάς χρέωσε μεταφορικά, έτσι; Μου έβγαλε grand total περίπου 20κάτι λίρες (19.99+τον ελληνικό φόρο) χωρίς άλλη χρέωση.

yeap mate, αυτο το +3% λογω φορου μας βγηκε σε "καλο" σ αυτη την παραγγελια, γιατι ετσι πιασαμε τα free μεταφορικα.

 

Price

1 of: Philips QG3270/32 8-in-1 Multigroom Grooming Kit with Lithium Ion Battery Power[Personal Care]

Condition: New

Sold by: Amazon EU S.a.r.L.

£20.49

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Αυτο που δυστυχως χαλαει με τον καιρο αισθητα, ειναι η μπαταρια, η οποια σταδιακα απ οτι βλεπω θα με αφησει χρονους.

 

 

Για αυτο το λογο εγω ηθελα μηχανη που να δεχεται μπαταριες ΑΑ και να ειναι εφαμιλλης ποιοτητας αλλα και τιμης. Δυστυχως ομως δεν πολυκυκλοφορουν τετοια μοντελα. Οι περισσοτερες ιστοσελιδες ελληνικων καταστηματων δεν αναγραφουν  αυτη τη λεπτομερεια την οποια προσωπικα θεωρω πολυ σημαντικη. Ποτε δεν μου αρεσαν μοντελα με ενσωματωμενες μπαταριες γιατι με αναγκαζουν να παρω αλλη μηχανη επειδη μονο και μονο τα εφτυσε η μπαταρια.

 

ΥΓ. Παντως το προηγουμενο μοντελο βλεπω δεν εχει λιθιου μπαταρια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...