Προς το περιεχόμενο

Amazon.co.uk Philips QG3270/32


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 141
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά όσοι την έχετε παραλάβει με τί καλώδιο ήρθε 2 pin ή 3; Να ξέρω αμα είναι να κάνω ματσακονιές με τους αντάπτορες.

 

Επίσης τέτοιους αντάπτορες που μπορώ να βρώ εδώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά όσοι την έχετε παραλάβει με τί καλώδιο ήρθε 2 pin ή 3; Να ξέρω αμα είναι να κάνω ματσακονιές με τους αντάπτορες.

 

Επίσης τέτοιους αντάπτορες που μπορώ να βρώ εδώ;

εγώ παρήγγειλα αυτόν χωρίς να έχω παραλάβει ακόμα τη μηχανή

http://www.getitnow.gr/prod/xtreme-offers/perifereiaka-and-anabathmisi/kalodia/akasa-/prod200638pp/

(80λεπτά έχει οπότε και να μη χρειαστεί np)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον, παιδες, σημερα παρελαβα τη σουπερ ντουπερ μηχανη, ειναι φοβερη, τουμπανατη, με τις πολλες κεφαλες της, τα χαρτια εγγυησης, τη θηκη, τη βαση, ολα σουπερ. Οποτε, οσοι χρειαζοσασταν μηχανη και το σκεφτοσασταν και δεν το πραξατε, σας συνιστω να το κανετε fast!! η τιμη του ακομα και τωρα ειναι σουπερ http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0051E6Y4Q/ref=ox_sc_sfl_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A3P5ROKL5A1OLE

μονο 3 ευρω ψηλοτερα απ οσο την πηραμε εμεις ειναι.

 

Αν δε σας αρεσει, κ αυτη η επιλογη λογικα ειναι σουπερ http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0051E6X60/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3P5ROKL5A1OLE

μου αρεσει εξισου, απλα δεν πιανει μονη της τα δωρεαν μεταφορικα :(

 

YΠΟΨΙΝ

η μηχανη ερχεται με 3 pin τροφοδοτικο, οποτε χρειαζομαστε ενα ανταπτορακι για την πριζα, αξιας 1-2 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα έχει έρθει από χθες και δεν προλαβαίνω να πάω από εκεί ρε γμτ.

 

@Christs

τελικά το καλώδιο είναι φιξ πάνω στη βάση ή βγαίνει από εκεί για να μπορείς να το βάλεις κατευθείαν πάνω στη μηχανή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα έχει έρθει από χθες και δεν προλαβαίνω να πάω από εκεί ρε γμτ.

 

@Christs

τελικά το καλώδιο είναι φιξ πάνω στη βάση ή βγαίνει από εκεί για να μπορείς να το βάλεις κατευθείαν πάνω στη μηχανή;

οχι ειναι σε διαφορετικα τμηματα μεσα στη θηκη. Δεν ανοιξα τις ζελατινες για να ειμαι ειλικρινης, αλλα γι αυτο μπορω να σε διαβεβαιωσω, οτι η βαση ηταν στο ενα μερος, και το τροφοδοτικο ηταν σε αλλο. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρείγγειλα κι εγώ μια.

YΠΟΨΙΝ

η μηχανη ερχεται με 3 pin τροφοδοτικο, οποτε χρειαζομαστε ενα ανταπτορακι για την πριζα, αξιας 1-2 ευρω.

Τι ακριβώς ανταπτοράκι χρειάζεται?Υπάρχει κανενα Link?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο crazy you τη βγαλαν σε προσφορα αποψε στα 52 ευρω... καταλαβαινεις διαφορα ;)

 

Ελεος...ακομη και να μην υπηρχε το Amazon, στα αλλα σκρουτζομαγαζα ξεκιναει απο 40-45 ευρω. Και αυτοι το δινουν 52 σε προσφορα;;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...