Προς το περιεχόμενο

Ποιο παιχνίδι για PC παίζετε αυτό τον καιρό; [The Now Playing PC Games thread]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξεκίνησα σήμερα το Winterbottom. Πολύ δύσκολο παιχνιδάκι. Ταυτόχρονα όμως είναι ευχάριστο. Κόλλησα σε μία πίστα μου την έδωσε και το έκλεισα :P

 

Έχει πολύ όμορφη παρουσίαση το συγκεκριμένο, μια απο αυτές τις μέρες πρέπει να το ξαναπιάσω για τα bonus reel achievements :P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 920
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έχει πολύ όμορφη παρουσίαση το συγκεκριμένο, μια απο αυτές τις μέρες πρέπει να το ξαναπιάσω για τα bonus reel achievements :P.

 

Όταν λες όμορφη παρουσίαση εννοείς το περιβάλλον και τη μουσική?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν λες όμορφη παρουσίαση εννοείς το περιβάλλον και τη μουσική?

 

To art κυρίως, αλλά και μουσική/περιβάλλον είναι πολύ unique (με την καλή έννοια) :).

 

Fun fact: Αν δεν κάνω λάθος, αρχικά το Misadventures of P.B. Winterbottom ήταν το project για διδακτορικό ενός απο τους δημιουργούς του studio (The Odd Gentlemen).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To art κυρίως, αλλά και μουσική/περιβάλλον είναι πολύ unique (με την καλή έννοια) :).

 

Fun fact: Αν δεν κάνω λάθος, αρχικά το Misadventures of P.B. Winterbottom ήταν το project για διδακτορικό ενός απο τους δημιουργούς του studio (The Odd Gentlemen).

 

Εμένα πάλι δεν μου αρέσει γενικά όλη η ατμόσφαιρα αλλά εντάξει γούστα είναι αυτά... Του Trine ας πούμε μου αρέσει πάρα πολύ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελείωσα το darksiders 2 και έμεινα απίστευτα ικανοποιημένος , άνετα 9/10 λόγο των προβλημάτων που είχε με την κάμερα..

Τώρα ξεκίνησα το sleeping dogs και έχοντας κάνει ένα 5αωρο το game είναι αρκετά ωραίο σε στυλ Ιαπωνικό GTA αλλά και αρκετά επαναλαμβανόμενο...

 

Ξεκίνησα σήμερα το Winterbottom. Πολύ δύσκολο παιχνιδάκι. Ταυτόχρονα όμως είναι ευχάριστο. Κόλλησα σε μία πίστα μου την έδωσε και το έκλεισα :P

 

Θυμάμαι που το είχα τερματίσει πέρσι.. πάρα πολύ ωραίο με πολύ έξυπνα puzzles και πρωτότυπες "δυνάμεις" .

Άμα δεν έχετε παίξει το πιο παλιό Braid , δοκιμάστε το , είναι ένα βήμα ανώτερο κατά την άποψη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζω αυτές τις μέρες το Darksiders 2 και είναι αρκετά καλό, αν και με παιδεύει λίγο ο χειρισμός με keyb και mouse... δεν ξέρω γιατί. Σήμερα ξεκινάμε και το Witcher 2 και περιμένουμε λίγες μέρες ακόμη για το GW2 :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο πολυ:

Battlefield 3 (9/10)

Rise of Nations Gold -παλιο αλλα καλο- [To Gold ειναι το Rise of Nations + το expansion Thrones & Patriots] (10/10)

 

Λιγοτερο:

CoD World at War -σε πααααααρα πολλους δεν αρεσε αλλα δεν εχει καμια σχεση με τα ψευτο BO & MW3- (8,5/10)

Batman Arkham City (8,5/10)

 

Τι βαθμολογια την εβαλα σε σχεση με αλλα του ειδους και κατεβηκε και αναλογα με τα bugs/ελλειψεις για μενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τερμάτισα το The Misadventures of P.B. Winterbottom. Ωραία puzzles (κάποια ήταν εξωφρενικά δύσκολα αλλά πολύ μικρό γενικά σε διάρκεια το παιχνίδι. 8/10 από μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελείωσα το darksiders 2 και έμεινα απίστευτα ικανοποιημένος , άνετα 9/10 λόγο των προβλημάτων που είχε με την κάμερα..

 

¨Αρα 10/10 με το 2ο patch που βελτίωσε τη κάμερα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες εκανα install το Fallout New Vegas Ultimate που ειχα παρει απο το steam περσυ και δνε το αγγιξα καθολου, εβαλα και ενα mod γραφικα ( ΝΜC λεγεται ) και σημερα λεω να το αρχισω να δω τι παιζει.Δεν εχω παιξει κανενα απο τα παλια fallout.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζω αυτές τις μέρες το Darksiders 2 και είναι αρκετά καλό, αν και με παιδεύει λίγο ο χειρισμός με keyb και mouse... δεν ξέρω γιατί. Σήμερα ξεκινάμε και το Witcher 2 και περιμένουμε λίγες μέρες ακόμη για το GW2 :)

 

θα σου προτεινα να εχεις ενα χειριστηριο xbox. και το darksiders με αυτο το παιζω και ειμαι οκ , αλλα και το witcher ακομα πιστευω οτι ηταν αρκετα πιο ευκολο με controller

 

γενικα οτιδηποτε 3rd person πιστευω οτι ειναι καλυτερο με αυτο

 

ΥΓ αλλαζω το σκορ μου στο witcher μιας και το τελειωσα και εχω πληρη εικονα και το κανω 8/10

 

θα ηθελα περισσοτερα πραγματα απο αυτο και μεγαλυτερη διαρκεια, παρολα αυτα ηταν μια ωραια εμπειρια που τη προτεινω ανεπιφυλακτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

King of Dragon Pass

 

Warlock: Master of the Arcane (huuuuge surprise there :P)

 

Drakensang: The River of Time (Phileasson's Secret DLC)

 

Επίσης, εξακολουθώ τις μάταιες προσπάθειες να κάνω το Witcher 2 να τρέξει μετά το (προ)τελευταίο update.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...