Προς το περιεχόμενο

Ποιο παιχνίδι για PC παίζετε αυτό τον καιρό; [The Now Playing PC Games thread]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το Returns ειδικά το θεωρώ το πιο "weak" απο τα (μέχρι τώρα) τρία της σειράς. Προσωπική εισήγηση πάντως είναι αν θα συνεχίσεις με τα υπόλοιπα, παίξε το Hong Kong πριν παίξεις Dragonfall, γιατί απο ποιότητα το Dragonfall το θεωρώ hands-down το καλύτερο της σειράς (αν και μου άρεσε το Hong Kong, ακούω αρκετούς να λένε πως είναι ελαφρώς χειρότερο απο το Dragonfall, οπότε ιδανικά τα παίζεις με σειρά βελτίωσης :P)

 

 

Πάντως το πρώτο μου αρέσει τόσο πολύ που έκανα και την αγορά του Hong Kong.

Επεξ/σία από panther_512
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 920
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πάντως το πρώτο μου αρέσει τόσο πολύ που έκανα και την αγορά του Hong Kong.

 

Πραγματικά χαίρομαι, η συγκεκριμένη εταιρία δείχνει να το "έχει" όσο αφορά revivals παλιών αγαπημένων settings (έχουν στα σκαριά και νέο strategy/RPG 'MechWarrior game, woo) και τους αξίζει κάθε sale που παίρνουν. 

 

If I may, αν δεν βιάζεσαι να δεις το story των HK/Dragonfall, αξίζει να επενδύσεις ένα απόγευμα στα user-generated campaigns του SR:R, προσωπικές προτιμήσεις τα "From the Shadows, Run", "Stuffer Shack" και, αν θες να παίξεις κάτι πιο pseudo-MMO/randomly generated, το "Shadowrun Unlimited".

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεχίζω στο Watch_Dogs, κοντεύω να τελειώσω το πρώτο Act.

Μέχρι τώρα, πολύ μέτρια πράγματα.. Περίμενα πολλά παραπάνω ειδικά μετά απο το φημισμένο Ε3 trailer που μας άφησε με το σαγόνι κάτω.

Ελπίζω παρακάτω να γίνεται πιο ενδιαφέρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Έκανα την βλακεία να ξεκινήσω σήμερα το In Between,

 

Επειδή αυτά τα games όταν τα ξεκινήσω δεν τα παρατάω μέχρι να τα τελειώσω, προβλέπω πως μια από αυτές τις μέρες θα μείνω ή χωρίς οθόνη ή/και χωρίς χειριστήριο. Εύκολοι στόχοι :D.

 

Σχετικό: http://i.imgur.com/kajeIlr.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τερμάτισα το rise of the tomb raider, και λεω να ξεκίνησω κάτι παιχνιδομαζοματα από bundles,έβαλα μπροστά την τριλογία του bioshock ξεκινώντας από το πρώτο να μπω στο στορυ εύκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τερμάτισα το Shadowrun Returns. Μου άρεσε πάρα πάρα πολύ.

 

Στα καπάκια ξεκίνησα το Shadowrun Dragonfall, το οποίο και τερμάτισα εχθές. Ακόμα καλύτερο από το πρώτο.

 

Το Hong Kong θα το αφήσω για λίγο αργότερα μιάς και νομίζω να ψιλοχόρτασα.

 

Πάμε για το Grim Dawn, ήμουν backer από την πρώτη ημέρα και περίμενα υπομονετικά την ημέρα κυκλοφορίας του.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνησα χθες λίγο το Firewatch , το έπαιξα 1-2 ώρες, άποψη για γραφικά δεν έχω μιας και το παιξα στο λαπτοπ με πιο low graphics, αλλά φαίνεται πολύ ωραίο και ενδιαφέρον σαν πλοκή, με τραβούσε όλη την ώρα να δω την συνέχεια..

Δεν είναι και κάτι wow σαν ιστορία αλλά δεν ξέρω..

 

 

Ρε μπαγάσες σε ποιό πλανήτη διαδραματιζεται το παιχνίδι; Πλάκα μας κάνεται; 2 γυμνές κοπέλες στην λίμνη και αντί να σου πουνε για χαβαλέ να μπεις και εσύ μέσα ''σε βρίζουν;'' Και εσύ ούτε καν να πεις το ίδιο; :P

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...