Προς το περιεχόμενο

Ποιο παιχνίδι για PC παίζετε αυτό τον καιρό; [The Now Playing PC Games thread]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, Mrsmoke95 είπε

Τελικά λέω σήμερα να το πάρω , κοίταξα βέβαια και τα dark souls που έχουν βγει 3 . Δεν έπαιξα ποτέ . Λέω να κάνω κανα try . Να τα δοκιμάσω . 

Το dark soul ειναι και αυτο πολυ ωραιο αλλα πολυ διαφορετικο στυλ.  Η μεγαλη διαφορα ειναι η δυσκολια τους. Δεν ειναι για ολους μπορει για να βγαλεις καποιο boss να χρειαστεις πολλες προσπαθειες, αν δεν εχεις υπομοονη δες αστο καλυτερα. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 920
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Frostpunk

Slay the spire

Stronghold crusader

Λέω να πάρω και το temtem αλλά μετά  δεν βλέπω να καθαρίζω το backlog που ήδη έχω!

Επίσης πρώτη χρονιά μετά το 2001-2002 που δεν παίζω μάνατζερ αν και θα έλεγε αυτή την εποχή!

Επεξ/σία από MistoklaS26
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Darkfall

Παίζω το https://www.riseofagon.com/ εδώ και 8 μήνες αφού έγινε δωρεάν και έχω λιώσει τώρα λόγο καραντίνας...

Έχουν μαζευτεί πολλοί Έλληνες και κόσμος και το pvp έχει αρχίσει να βρίσκεται σε κάθε γωνιά του χάρτη !

Επεξ/σία από fts
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, MistoklaS26 είπε

Frostpunk

Slay the spire

Stronghold crusader

Λέω να πάρω και το temtem αλλά μετά  δεν βλέπω να καθαρίζω το backlog που ήδη έχω!

Επίσης πρώτη χρονιά μετά το 2001-2002 που δεν παίζω μάνατζερ αν και θα έλεγε αυτή την εποχή!

Frostpunk απο τα καλυτερα survival games ,ρεαλιστικο οσο κ επικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πρόσφατα τελείωσα τα BG1-BG2 ΕΕ με mods και δεν περίμενα οτι θα ήταν τόσο καλό. Αν και είναι πολύ παλιό game, αξίζει ενα play-through. 

Τώρα παίζω κυρίως Zelda: BOTW με Cemu και το Ori and the Will of the Wisps. Αλλά μπαίνω που και που να παίξω και λίγο Mordhau.

Επεξ/σία από >-Nosakos<-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω ποιο να ξεκίνήσω τώρα.....Τερμάτισα πρόσφατα τα Red Dead Redemption 2 ,Rise of the tomb raider και το Shadow of the tomb raider....

Από το Witcher 3 μου έχει μείνει το Blood & Wine ,και στο Odyssey το έχω αφήσει κάπου στην μέση....

aaaaaaaa.jpg

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, polonos1313 είπε

Δεν ξέρω ποιο να ξεκίνήσω τώρα.....Τερμάτισα πρόσφατα τα Red Dead Redemption 2 ,Rise of the tomb raider και το Shadow of the tomb raider....

Από το Witcher 3 μου έχει μείνει το Blood & Wine ,και στο Odyssey το έχω αφήσει κάπου στην μέση....

aaaaaaaa.jpg

ουαου, το χαος

Μη γραφεις πολλα μαζι γτ εγκλωβιζεσαι

Μπεκα ενα star wars, εγω αυτο αρχιζω 👍

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, firepc είπε

ουαου, το χαος

Μη γραφεις πολλα μαζι γτ εγκλωβιζεσαι

Μπεκα ενα star wars, εγω αυτο αρχιζω 👍

Καποτε την πατουσα και εγω ετσι. Εβαζα παιχνιδια και επαιζα ουτε τα μισα. Τωρα εχω ενα αντε 2 το πολυ στον υπολογιστη και ασχολουμαι με αυτα μεχρι να τα τελειωσω και μετα παω στο επομενο. Το να εχουμε 20-30 παιχνιδια εγκατεστημενα και να μην παιζουμε κανενα η να ασχολουμαστε με λιγο απο το καθενα δεν ειναι καλο. 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις ‎4‎/‎4‎/‎2020 στις 5:12 ΜΜ, polonos1313 είπε

Δεν ξέρω ποιο να ξεκίνήσω τώρα.....Τερμάτισα πρόσφατα τα Red Dead Redemption 2 ,Rise of the tomb raider και το Shadow of the tomb raider....

Από το Witcher 3 μου έχει μείνει το Blood & Wine ,και στο Odyssey το έχω αφήσει κάπου στην μέση....

aaaaaaaa.jpg

Oλα αυτά τα κατεβασες με το BitTortrent που εχεις αριστερα?

Και ποσο χωρο πιανουν στον ssd σου?

Επεξ/σία από rus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ghost Recon Wildlands

forza motorsport 7

GRID 2019

τώρα που είμαι σε καραντίνα  θέλω να παίξω κάτι που δεν καταλαβαίνεις πως περνάνε ώρες, κάτι σκληρό,  σαν Dark souls 3 η sekiro  , αν μου φτάσουν τα νεύρα :D  

το Dark souls 3  ήδη έχω τερματίσει 1 φορα, θα το ξεκινούσα πάλι αλλα χρειάζεσαι σιδερένια νεύρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τελείωσα το Divinity Original Sin 2 . Τρομερό παιχνίδι . Εύχομαι η Larian να είναι ακόμα καλύτερη στο Baldurs Gate. 

Παίζω το Sid Meirs civilization vi , καθώς και το Metro Exodus. Και τα δύο τρομερά. Ειδικά το Metro , τι γαμάτη ατμοσφαιρα είναι αυτή ρε φίλε. Ακόμα καλύτερο απο το Metro 2033 αν και μου φαίνεται αρκετά πιο δύσκολο . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...