Προς το περιεχόμενο

Κατι πολυ περιεργο συμβαινει (worldventures)


Hellaslover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...Τι επίπεδο...φτου σου, που δε ντρέπεσαι!

Γιατί, τι έγραψα δηλαδή;  :devil: Επειδή εσένα αμέσως να πάει το μυαλό σου στο κακό, για τα "παιδιά" που χαίρονται τον χειμώνα τους :-D στην παραλία; Έλα μολόγα το, ζηλεύεις! Που να βρείτε τέτοιες παραλίες εσείς εκεί στην Κολχίδα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τελικά υπάρχουν και τραγούδια όπως εκείνο του Μηλιώκα που λέει ότι θα δεις που κάποτε θα μας πούνε και μακάκες...απλά πράγματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους.

Η δική μου εμπειρία περιγράφεται Link.png Site: http://kaiydatwn.blogspot.com/2013/05/network-marketing.html">εδώ

Είναι σε κυπριακή διάλεκτο, μπορεί να σας δυσκολέψει λιγάκι... Πάντως απ' οτι κατάλαβα, λόγω της κρίσης και του μνημονίου έχουν αμοληθεί κι εδώ και ψάχνουν να εγγράψουν κόσμο...

 

Σύμβαση

Link.png Site: http://gs1.wpc.edgecastcdn.net/80289E/media/1/PDF/greece_gr/repagreement_gr.pdf">Ελλάδα

Link.png Site: http://gs1.wpc.edgecastcdn.net/80289E/media/1/PDF/cyprus_cy/repagreement_cy.pdf">Κύπρος

 

Έντυπο Εγγραφής:

Link.png Site: http://gs1.wpc.edgecastcdn.net/80289E/media/1/PDF/greece_gr/productorderform_gr.pdf">Ελλάδα

Link.png Site: http://gs1.wpc.edgecastcdn.net/80289E/media/1/PDF/cyprus_cy/productorderform_cy.pdf">Κύπρος

 

Και εδώ είναι το video της παρουσιάσης στα ελληνικά του 2012

 

http://youtu.be/HU1AQTV80IA

 

Αυτά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το comments κάτω από το video είναι κορυφαία

 

επίσης βλέπω βραβευτήκανε από τον (τέως)πρόεδρο του κυπριακού οργανισμού τουρισμού και από τον(τέως) δήμαρχο τις πάφο?
η ηλιθιότητα τον πολιτικών μας δεν σταματα ποτε να με εκπλήσσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου φαινεται περα απο την πλακα οτι εχει αρχισει και γινεται μαστιγα η συγκεκριμενη εταιρεια.Εμενα βεβαια αρχιζουν σαν τα κουνουπια και με προσεγγιζουν τελευταια απο amway,lr αλλα τους γραφω στον γκιωνη μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημερα και απο εμενα!

Μου πηρε καποιο χρονο να διαβασω αυτο το θεμα και ολα τα σχολια σας...αλλα αξιζε απο πολλες αποψεις!!!

 

1.Αξιζε διοτι ολα αυτα που γραφετε εδω εχουν συνδραμει και αυτα μαζι με καποια αλλα πραματα που βιωσα στο παρελθον στο να διαλευκανω καποια πραγματα μεσα μου!!!!

(τελικα σημερα που υπαρχει το νετ και εχουμε δυνατοτητα προσβασης στις πληροφοριες ειναι πιο ευκολο να ψαχθει κανεις ...προτου σαν μαγεμενος  απο το "σκοπο"  που το παιζουν στο "μαγεμενο αυλο" τους ακολουθησει τα ατομα της εταιρειας αυτης)

 

2.Αξιζε διοτι με διασκεδασατε και γελασα παρα πολυ!!!

(εχετε φτιαξει τρελο παρεακι εδω και γουσταρω που βλεπω οτι δεν μαγευοντε ευκολα ολοι απο τον "σκοπο" τους...χριμα,τραλα-λα-λα,χρημα,τραλα-λα-λα...διοτι το χρημα δεν ειναι το παν στη ζωη)

 

 

Εχω να σας διηγηθω και την δικια μου εμπειρια...και θα προσπαθησω να ειμαι συντομη...που δεν θα καταφερω αλλα αμα κανετε ορεξη διαβαστε και παλι εαν δεν θελετε μη το κανετε(δεν ειναι υποχρεωτικο εξαλου).Εγω νιωθω οτι πρεπει να τα μοιραστω.Ποιος ξερει,ισως καποιον σαν την οικογενιακη μου φιλη βοηθησω να διαλευκανει και αυτος μεσα του εαν αυτος τροπος ζωης(γιατι περι αυτου προκειται...δεν προκειται απλος για μια δουλεια) ειναι κατι που το θελει  πραγματικα για τον εαυτο του...  

 

Ειχα στο παρελθον παρε-δωσε με μια απο της εταιρειες δικτυακου μαρκετινγκ πυραμιδες(γιατι οπως και να το αποκαλεσουμε αυτο το σχεδιο ζωγραφιζουν στο χαρτι ολοι τους στο τελος,χεχε) η οποια ειχε παρα πολυ καλο συστημα υποστηριξης για τα μελη της απο τους "αναδοχους"(δλδ απο τους ανω απο εσενα).Διαβασα καποια πολυ ωραια και θετικα βιβλια(πηγα και σε δυο σεμιναρια...ομολογω...guilty as charged :-D ) αλλα πρεπει να πω οτι εκει ειχα και κατι να με στηριξει  και να με κανει μην αισθανομαι οτι πουλαω μονο ονειρα.Ειχα προϊον προσιτο και χρειαζομενο και αναγεο στη καθημερινοτητα.Και μαλιστα πολυ καλα προϊοντα καθημερινης χρησης.Ειχα προϊοντα για τα οποια δεν ντρεπομουνα να πρωοθησω στο απλο κοσμο(γιατι βλεπετε δεν ειμαι απο τα σαλονια και δεν εχω φιλους που το μονο που σκεφτοντε ειναι που θα πανε διακοπες φετος).Και βεβαια ημουνα συνηδιτοποιημενη οτι εαν δεν μεγαλωσει η ομαδα μου και εαν δεν ισορροπησω την αναπτιξη οτι απο το παθητικο εισοδημα δεν εχει τιποτα αλλα θα τρεχω σαν τον Βεγγο απο το πρωι μεχρι το βραδυ.Οπως καταλαβενετε δεν ειμαι ανιδεη απο δικτυακο μαρκετινγκ...ουτε χωρις εμπειρια.Ειχα καλους αναδοχους που πιστευαν σε εμενα και με στιρηξαν παρα πολυ(πριν τη συνεργασια μας δεν γρωριζομασταν).Αλλα μια μερα (για αυτους ηταν στα καλα καθουμενα) τους πηρα τηλ. και ειπα οτι σταματαω.Με ρωτησαν το γιατι αφου ειμαι τοσο δυναμικη και εχω παθος και την θεληση...Τους ειπα οτι οσο και να αντιλαμβανομαι την δυνατοτητα που δινει το δικτυακο μαρκετινγκ και ολο το σηστιμα της εταιρειας και οσο και να θελω στη ζωη μου να εχω εστο εξτρα εισοδημα(εαν οχι και να καταφερω να ειμαι οικονομικα ανεξατητη)  αλλο τοσο καπου μεσα μου ολο αυτο με κανει να  μη αισθανομαι καλα ...Οτι βαζοντας τους φιλους μου και γνωστους στην εταιρεια αντι να τους "απελευθερωνω" απο τα δεσμα της μιζεριας...νιωθω οτι τους "μαντρωνω" σε ενα συστημα :unsure: ...καπως ετσι εωιωθα...

Με τα λιγα και με τα πολλα αυτη η ιστορια για εμενα τελειωσε εκεινη την μερα...ετσι απλα.Δεν το εψαχνα αλλο μεσα μου...το τι ακριβος με ωθησε ξαφνικα σε αυτη την αποφαση!!!

Καποιοι φιλοι μου συνεχισαν να ασχολουντε,καποιοι τα παρατησαν και αυτοι .Αλλα κανενας ευτυχος για εμενα δεν παρεξηγηθηκε μαζι μου διοτι ηξεραν οτι αυτο δεν τους προτινα γιατι ηθελα τους παρω τα λεφτα αλλα γιατι πιστεψα και εγω ιδια στην ιδεα και στην εταιρεια αυτη.

 

Αυτο ηταν το πρωτο κομματι της ιστοριας...μη νομιζετε οτι γλυτωσατε.εχω κιαλλο!!Χαχαχαχχαα!!!

Και εμενα μου εκαναν παρουσιαση τα παιδια της WV πριν λιγες μερες!!!Αυτο κομματι της ιστοριας μου εχει και gossip για

επωνυμους,χαχαχχαχαχαχαχαχα B)

 

.

Επεξ/σία από Nora 2000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναμένουμε μ' ενδιαφέρον το 2ο κομμάτι της ιστορίας, ειδικά αν είναι μέσα τα σαϊνια της World απάτης, εε περιπέτειας ήθελα να πω. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...