Προς το περιεχόμενο

Κατι πολυ περιεργο συμβαινει (worldventures)


Hellaslover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι κάνατε στα θύμ, εε στα παιδιά ήθελα να πω και εξαφανίστηκαν απ' το παρόν νήμα;

Τι καταλάβατε τώρα; Η κακία και η φτώχεια θα σας μείνει.

Μια ζωή μέσ' στην μιζέρια αυτή η χώρα. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τι κάνατε στα θύμ, εε στα παιδιά ήθελα να πω και εξαφανίστηκαν απ' το παρόν νήμα;

Τι καταλάβατε τώρα; Η κακία και η φτώχεια θα σας μείνει.

Μια ζωή μέσ' στην μιζέρια αυτή η χώρα. :D

 

Σιγά μωρε. Πάσχα είναι, θα πήγαν κανένα εξωτικό ταξιδάκι εκμεταλευόμενοι τις φανταστικές προσφορές της WV. Όταν επιστρέψουν, θα είναι όλοι μαυρσμένοι από την πολύ ηλιοθεραπεία και θα ζηλεύεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι κάνατε στα θύμ, εε στα παιδιά ήθελα να πω και εξαφανίστηκαν απ' το παρόν νήμα;

Τι καταλάβατε τώρα; Η κακία και η φτώχεια θα σας μείνει.

Μια ζωή μέσ' στην μιζέρια αυτή η χώρα. :D

 

...να σου πω! Στερητικό έχεις πάθει, ή παίζει κανένας διχασμός προσωπικότητας; Σε όλο το thread τους διώχνουμε και, τώρα που επιτέλους έφυγαν, ψάχνεσαι για το πως θα επιστρέψουν;...

 

...ρε, μπας και θες να γραφτείς και χρειάζεσαι συμβουλές; :devil:

  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...να σου πω! Στερητικό έχεις πάθει, ή παίζει κανένας διχασμός προσωπικότητας; Σε όλο το thread τους διώχνουμε και, τώρα που επιτέλους έφυγαν, ψάχνεσαι για το πως θα επιστρέψουν;...

 

...ρε, μπας και θες να γραφτείς και χρειάζεσαι συμβουλές; :devil:

  

 

Μπραφ δεν εχει

Στο μυαλο του σιλα δεν εχει

Ραδιο αρβυλα δεν εχει

mentalist , big bang theory , how I met your mother , simpsons.. δεν εχει

 

ΠΩΣ ΘΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ??

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραφ δεν εχει

Στο μυαλο του σιλα δεν εχει

Ραδιο αρβυλα δεν εχει

mentalist , big bang theory , how I met your mother , simpsons.. δεν εχει

 

ΠΩΣ ΘΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ??

 

 

...μας λειψαν τα παιδια που είναι ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...μας λειψαν τα παιδια που είναι ???

Άλλαξε ο μήνας... για να πληρώσουν τη συνδρομή τους κόψανε το ιντερνετ

:fear:  :wacko:  :unsure:  :huh:  :-)  :-D   :devil:  :devil:  :devil:  :devil:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλαξε ο μήνας... για να πληρώσουν τη συνδρομή τους κόψανε το ιντερνετ

:fear:  :wacko:  :unsure:  :huh:  :-)  :-D   :devil:  :devil:

χαχααχαχααχ!! λες??? πάλι καλά που έχω τα παρακάτω και ξεθυμένω.....εεεε μιλάω σε υψηλο επίπεδο με αντιπροσωπους....

 

http://www.gadaroi.com/blog/2013/04/26/world-ventures-is-a-scam-oh-yes/#comment-65

 

 

https://www.facebook.com/pages/%CE%91%CE%A0%CE%91%CE%A4%CE%97-Worldventures/389187537836356?fref=ts

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To clue της υποθεσης παντως ειναι οτι πληρωνεις 300 ευρω για την υπερμαματη εταιρια που θα σου αλλαξει την ζωη και θα πληρωνεις συνδρομες...

Και θα πληρωνεις συνδρομες.Νταβατζη δεν ειχες,Νταβατζη απεκτησες..



Απορω πως μπορει να πετυχαινει αυτη η πυραμιδα,οταν απο προσωπικη εμπειρια ειχα παει για πλακα σε μια αλλη εταιρια με χρηματοοικονομικους συμβουλους που δεν σε χρεωνουν τπτ ουτε εγγραφες ουτε στα σεμιναρια τπτ,το μονο που θελουν ειναι να πιασεις ολο το σοι και φιλους να τους πουλησεις ασφαλειες και τετοια και βασικο δεν πληρωνεσε απο τον πελατη αλλα απο την εταιρια που εκλεισες συμβολαιο με τον πελατη αλλα ελα εδω ειναι το θεμα,Ειναι πολυ δυσκολο ακομα και να του λες του αλλου οτι δεν πληρωνει τπτ σε μενα να αγορασει το συμβολαιο που κανει σε μενα...

Εν αρχη να πω οτι το τρεναρα το θεμα πηγαινα σε ολα τα σεμιναρια γιατι ειχα χρονο για σκοτωμα και για να μαθω περρισοτερα ας πουμε σε πραγματα οπως τα προιοντα που προωθουν η τακτικες πωλησεις,βεβαια δεν μαθαινες πως να πουλας αλλα πως να ψαρευεις πληροφοριες για το budget του καθενος η τη κυκλο ειχε ο καθενας για να επεκταθεις μεσω αναλυσεων με κατι ερωτηματολογια.

Βεβαια τα ποσα που επερνες αν πουλουσες κατι ηταν αστεια και δεν εφερναν σε τιποτα με αυτα που λεγανε στα πρωτα σεμιναρια,Λεφτα με τσουβαλια κτλ κτλ...

Επισης παρουσιαζανε τετοια βιντεο ετοιματζιδικα με κομπαρσους να χτυπιουντε σαν τα χταποδια σε cool ξενοδοχεια και cool προορισμους και αυτο φυσικα μπορει να συμβει σε ολους εκει μεσα οι ολοι να αγορασουν φερραρι μετα απο κανα 2 χρονια δουλειας και τετοιες πιπες (χαρακτηριστικο παραδειγμα που πεταγανε οτι ενα στελεχος στην Ιταλια εχει δικο του κοτερο με γκομενες και φιλιπινεζες) και κατι τετοια αστεια πραγματα που δεν τα υποσχεται ουτε η microsoft στον balmer,

Επισης μου εκανε εντυπωση οτι δεν υπεγραφες κανα συμβολαιο αλλα στην αρχη ζητησανε τραπεζικο λογαριασμο για να καταθετουν τα κερδη και ποινικο μητρωο και αλλα 2 χαρτια...

Τωρα το περιεργο ειναι το εξης δεν ξερω αν ηταν πυραμιδα βεβαια ειχε την δομη της πυραμιδας,βγαζω εγω βγαζουν απο μενα οι απο πανω μου στρατολογω νεα μελη και τετοια...

Αυτο που λεγανε ειμαστε εδω για να βοηθησουμε φιλους και συγγενεις να φτιαξουν τα οικονομικα τους και αν εκανες την λογικη ερωτηση μετα απο αυτο "Αφου ειστε κατι τετοιο γιατι δεν ειστε πασιγνωστοι παντου?"δεν επερνες καποια απαντηση της προκοπης..και αν εκανες καμια ερωτηση περιεργη ηξεραν τι θα απαντησουν αλλα στο επομενο σεμιναριο ειχανε ετοιμο slide για να μην κανεις την ιδια ερωτηση,,,

Μου εκανε και ιδιαιτερα τρελη εντυπωση που στα σεμιναρια εβλεπες αρκετο κοσμο που θα ελεγες οτι αυτος πρεπει να εχει κανει φυλακη για τετοιες φατσες να τους γεμιζουν τα μυαλα οτι μπορουν να γινουν λεφταδες...και αλλα τετοια.

Απορω δηλ αν δεν μπορεις να πουλησεις πχ μια ασφαλεια αμαξιου που μπορει να εχει 100 ευρω πως μπορεις να πεισεις καποιον να δωσει 300 ευρω βασικα δεν εφτανες καν στο πουλημα εδω δεν καταφερνες να κλεισεις ραντεβου με καποιον.

Ετσι εγω τουλαχιστον προσπαθησα με μερικους γνωστους που ουτε θελω να ξερω τι κανουν για να μην επεκταθω και χασω φιλους η ξεκοψουν αυτοι που θελω..

Να αναφερω οτι αυτοι που τελικα ανεβαιναν βαθμιδα τρωγανε τετοιο brainwash που να τους το ελεγες στην μαπα οτι σε θεωρουν πυραμιδα σου λεγανε οτι amway,herbalife κτλ ειναι πυραμιδες.Τελος παντων πηρα την εμπειρια μου....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...να σου πω! Στερητικό έχεις πάθει, ή παίζει κανένας διχασμός προσωπικότητας; Σε όλο το thread τους διώχνουμε και, τώρα που επιτέλους έφυγαν, ψάχνεσαι για το πως θα επιστρέψουν;...

 

...ρε, μπας και θες να γραφτείς και χρειάζεσαι συμβουλές; :devil:

  

Μη γίνεσαι κακός φίλε dee. :-D

Άσε ελεύθερα τα διάφορα μυρηκαστικά, τα μέλη αυτής της τρομερής απάτ, ευκαιρίας, να συνεχίσουν να αναπτύσουν τον καινοτόμο και επιχειρηματικό συλλογισμό τους!

 

που αλλού θα σπάσουμε τόση πλάκα;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη γίνεσαι κακός φίλε dee. :-D

Άσε ελεύθερα τα διάφορα μυρηκαστικά, τα μέλη αυτής της τρομερής απάτ, ευκαιρίας, να συνεχίσουν να αναπτύσουν τον καινοτόμο και επιχειρηματικό συλλογισμό τους!

 

που αλλού θα σπάσουμε τόση πλάκα;

 

 

Παρεμπιπτόντως, έχεις skype; Θέλω να σου μιλήσω για μια τρομερή επαγγελματική ευκαιρία... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρεμπιπτόντως, έχεις skype; Θέλω να σου μιλήσω για μια τρομερή επαγγελματική ευκαιρία... :P

Καλημερα θελω πολυ να μου μιλησεις για αυτην την τρομερη ευκαιρια εχω 500 ευρω να σου δωσω ειμαι σιγουρος οτι θα τα πολλαπλασιασω μεσα απο σενα και φυσικα θα σου φερω 450 ατομα στανταρ...:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα θελω πολυ να μου μιλησεις για αυτην την τρομερη ευκαιρια εχω 500 ευρω να σου δωσω ειμαι σιγουρος οτι θα τα πολλαπλασιασω μεσα απο σενα και φυσικα θα σου φερω 450 ατομα στανταρ... :)

 

Μόνο μέσω skype - ή, έστω, μέσω p.m. - αδελφέ! Εδώ πρόκειται να σου αποκαλύψω το πως θα φτάσεις να χρησιμοποιείς πεντακοσάευρα για προσάναμμα στο τζάκι και για χαρτί τουαλέτας... μη μου πεις ότι περιμένεις να το κάνω ανοιχτά; Άλλη όρεξη δεν είχα, από το να με πλευρίσουν όλοι αυτοί οι πειναλέοι που, από τη ζήλια τους, διαρκώς κοροϊδεύουν οτιδήποτε πρωτοποριακό εδώ μέσα και να μου τα κάνουν τσουρέκια! :D  :D  :D  

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως όλοι ξεκινανε με το ίδιο τροπάριο σου χω μια δουλεια, ειναι κατι σημεντικο που θα σαλλαξει τη ζωή. και όταν τους ρωτήσεις απ το τηλεφωνο τι είναι, σου λενε δε μπορω να σου πω απο δω. λολ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο μέσω skype - ή, έστω, μέσω p.m. - αδελφέ! Εδώ πρόκειται να σου αποκαλύψω το πως θα φτάσεις να χρησιμοποιείς πεντακοσάευρα για προσάναμμα στο τζάκι και για χαρτί τουαλέτας... μη μου πεις ότι περιμένεις να το κάνω ανοιχτά; Άλλη όρεξη δεν είχα, από το να με πλευρίσουν όλοι αυτοί οι πειναλέοι που, από τη ζήλια τους, διαρκώς κοροϊδεύουν οτιδήποτε πρωτοποριακό εδώ μέσα και να μου τα κάνουν τσουρέκια! :D  :D  :D  

Πωπω εισαι ο σωτηρας μου εεεε και κοτερα και φερραρι σκεφτομαι μετα την αλλαγη της ζωης μου να παρω ενα παρκινγ για μενα να βαζω ολα τα supercars που θα αγορασω και ενα λιμανακι καπου για τα 10 κοτερα που θα αποκτησω και ολα αυτα με 500 ευρω που θα ξεκινησω ουαουυυυυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...