Προς το περιεχόμενο

Κατι πολυ περιεργο συμβαινει (worldventures)


Hellaslover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγαπητη Νόρα όταν ακούς τρία βασικά πράγματα απο μια εταιρία όπως "μεγάλες ευκαιρίες καριέρας"

πάρτε την ζωή στα χέρια σας,δουλέψτε μια ώρα τον μήνα και δωστε το 300αρι στην αρχη κανείς πέρα με ελαφρά πηδηματάκια και δεν ασχολεισε καν,βρομάει απο χιλιόμετρα και επίσης το αλλο που ανέφερες όλους τους θεωρούν ότι μπορούν ενώ στην πραγματικότητα ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικος αλλα αν μετά απο καιρό δεν μπορέσουν τον βγαζουν και άχρηστο και τεμπέλη και μπλα μπλα επειδή δεν σφάχτηκε με όλο το σοι....Εγω βλεπω ότι μια σοβαρή εταιρία μπορεί να σου υποσχεθεί ότι θα φτάσεις ψηλά μόνο αν το παλέψεις εσύ και φυσικά αν αξίζεις για την εταιρία όταν παίρνουν κανονικά όποιον βρισκουν χωρίς να κοιτανε καν τι έχεις τελειώσει η τι έχεις κάνει ποιο πριν στην ζωή σου απλα βρομάει το πράγμα απο μακριά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επι της ουσιας εχεις δικιο.

Ο κοσμος αλλαζει,καιροι αλλαζουν,ανθρωπος απο την φυση του ψαχνετε παντα για κατι καινουριο...

Και ιδικα οταν υπαρχει και ανεχεια δεν ειναι δυσκολο ανθρωπος να παραπλανηθει.

Αλλα αμα πρατουμε συμφωνα με την συνειδηση μας ειναι παντα πιο ευκολο να βρουμε το σωστο δρομο και τροπο :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το πιστεύω. Γιατί να μην ανακαλύψω νωρίτερα αυτή την πυραμίδα; Είχα καιρό να γελάσω τόσο. Κωμωδία ποιότητας. Κανονικό bollywood.

 

http://www.youtube.com/watch?v=qcuVIpiQuT0

 

Όσο για τα κορόιδα που ήταν εκεί ... πρόβλημα τους. Αν στην εποχή του διαδικτύου δεν είναι ικανοί να βρούν πληροφορίες για την πραγματικότητα μιας κατάστασης ... είναι άξιοι της τύχης τους.

Τους Κερκυραιους τους ξερω..Τρατζικ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Διαμάντι από αυτό:

 

"Ninety-­‐nine percent of WorldVentures reps lose money..."

Fact: I understand that the source of this bit of misinformation is a direct sales critic, but the  facts do not bear out the unfounded assertion. This assumes that our customers who are reps receive no value from the membership or training.   In truth, more than 85% of our members who have taken a single DreamTrip have maintained their membership without interruption.  This average includes all customers since launch. Additionally, the training, culture, personal development and value associated with the membership for customers and representatives extend far beyond the business opportunity.

 

 

Επιβεβαιώνει ότι 99% όσων είναι μέσα χάνουν λεφτά και οι απαντήσεις του είναι οι εξής:

1) Το 85% όσων πήγαν ταξίδι έμειναν στην εταιρεία (mega-άσχετο) και

2) Η εκπαίδευση και η προσωπική ανάπτυξη και οι άλλες τέτοιες πιπες που θα αποκτήσεις αντισταθμίζουν τη χασούρα σε χρήμα.

 

Μπες και θα γίνεις πλούσιος(ψυχικά) :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θες να σου πω την διαδικασια για να διαγραφει ο φιλος σου? ειναι πολυ απλο και δεν χρειαζεται να τους ρωταει οπως ειπα πριν

 

Λοιπόν στέλνεις ένα email στο [email protected] με θέμα: 

CANCELLATION OF MEMBERSHIP TO WORLDVENTURES

 

 

Dear Sir/Madam,

I would like to cancel my subscription due to personal reasons. I would also like a full refund of my subscription fees as I am registered less than 14 days. 

 

Name: 

Rep ID# (worldventuresID):

 

για να παρεις πισω τα χρήματα δεν θα πρέπει να έχουν περάσει 14 μέρες και μην ξεχασεις να το αναφερεις στο e-mail που θα τους στειλεις.

μεσα σε 2-3 μερες θα σε διαγραψουν προσεχε με τον τραπεζικο σου λογαριασμο που τους εδωσες γιατι μπορει να σου βαλουν χερι ή διεγραψε τον λογαριασμο και κανε εναν καινουργιο ή ενημερωσε την τραπεζα μολις σε διαγραψουν  ετσι ωστε αν σου βαλουν χερι να προχωρησεις σε αμφισβήτηση τηνς συνναλαγης φυσικα για αυτο το θεμα πηγαινε ρωτησε και την τραπεζα σου..

 

και αν εχει παρει την καρτα για να τον πληρωνουν και καλα θα πρεπει να στειλει ενα μαιλ στην [email protected]

 

 

οπου θα αναφερει οτι dear sir/madam i would like to delete my account with payoneer and cancel my card that u have send me (it is not activated also) because i dont work with worldventures any more pleaze delete me from your base and ofcourse cancel my card thnx for your time (αν εχω κατι λαθος στα αγγλικα ας με διορθωσει καποιος )

γεια σου!! θα χαιρομουν παρα πολυ αν μπορεισ να με βοηθήσεις. Έγινα μέλος πριν 2 μέρες και τώρα θέλω να διαγραφώ κι αν γίνεται να πάρω τα λεφτά μου πίσω. Βέβαια εγώ έχω ένα πρόβλημα, δεν τα έβαλα από δικό μου λογαριασμό τα χρήματα αλλά τα έδωσα σε κάποιον απ'αυτούς που είναι επικεφαλής και τα έβαλε. Μπορώ να τα ζητήσω πίσω σε δικό μου λογαριασμό? Τι μπορώ να κάνω?

 

Αν κάποιος μπορεί να με βοηθήσει πολύ θα το εκτιμούσα. Πριν λίγες μέρες γράφτηκα κι εγώ σε αυτή την εταιρία και τώρα θέλω να διαγραφώ. Δεν μπορώ να πάρω κι άλλουσ στο λαιμό μου. Αλλά τα χρήματα δεν τα έβαλα από δικό μου λογαριασμό αλλά τα έδωσα και τα έβαλαν .Δεν ήξερα. . Τώρα  τι μπορώ να κάνω ? Είναι σίγουρο πωσ δίνονται τα χρήματα πίσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σου!! θα χαιρομουν παρα πολυ αν μπορεισ να με βοηθήσεις. Έγινα μέλος πριν 2 μέρες και τώρα θέλω να διαγραφώ κι αν γίνεται να πάρω τα λεφτά μου πίσω. Βέβαια εγώ έχω ένα πρόβλημα, δεν τα έβαλα από δικό μου λογαριασμό τα χρήματα αλλά τα έδωσα σε κάποιον απ'αυτούς που είναι επικεφαλής και τα έβαλε. Μπορώ να τα ζητήσω πίσω σε δικό μου λογαριασμό? Τι μπορώ να κάνω?

 

Αν κάποιος μπορεί να με βοηθήσει πολύ θα το εκτιμούσα. Πριν λίγες μέρες γράφτηκα κι εγώ σε αυτή την εταιρία και τώρα θέλω να διαγραφώ. Δεν μπορώ να πάρω κι άλλουσ στο λαιμό μου. Αλλά τα χρήματα δεν τα έβαλα από δικό μου λογαριασμό αλλά τα έδωσα και τα έβαλαν .Δεν ήξερα. . Τώρα  τι μπορώ να κάνω ? Είναι σίγουρο πωσ δίνονται τα χρήματα πίσω?

 

Αν δεν εχουν περασει 14 μερες μπορεις..

Αλλα και να ειναι στην 14-15 στειλε εσυ..

 

Αυτο το μαιλ...

 

 

Παραλήπτης [email protected]

Θεμα CANCELLATION OF MEMBERSHIP TO WORLDVENTURES

Κειμενο

 

Dear Sir/Madam,

I would like to cancel my subscription due to personal reasons. I would also like a full refund of my subscription fees as I am registered less than 14 days. 

 

Name: 

Rep ID# (worldventuresID):

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ευτυχώς που το είδα! Βεβαια πιστεύω θα χω πρόβλημα με τον λογαριασμό γιατί δεν είναι δικός μου όπωσ σασ είπα, είναι ενόσ λίντερ.  Ίσως μου παίξουν κάποιο παιχνίδι και δεν μου δώσουν πίσω τα λεφτά μου. Πάντωσ αν τα χάσω τουλάχιστον θα κοιμάμαι ήσυχη τα βράδια που δεν στέρησα τα λεφτά και τον ύπνο από κάποιον άλλον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ευτυχώς που το είδα! Βεβαια πιστεύω θα χω πρόβλημα με τον λογαριασμό γιατί δεν είναι δικός μου όπωσ σασ είπα, είναι ενόσ λίντερ.  Ίσως μου παίξουν κάποιο παιχνίδι και δεν μου δώσουν πίσω τα λεφτά μου. Πάντωσ αν τα χάσω τουλάχιστον θα κοιμάμαι ήσυχη τα βράδια που δεν στέρησα τα λεφτά και τον ύπνο από κάποιον άλλον!

 

Κοιτα αν σου πουν οκ.. σου στελνουν και χαρτι στο μαιλ.. περνεις τηλ τον τυπο και τελος... και του λες οτι αν δεν στα δοσει θα τον πας ΠΡΟΣΩΠΙΚΆ δικαστικα.. να δεις ποτε θα σου δωσει και επιπλεων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδή εγώ κάνω τις κινήσεις μόνη μου και αν μου στείλουν το οκ σε μειλ , αυτός δεν έχει άλλη επιλογή. Σε ευχαριστώ πολύ, μακάρι όλα να πάνε καλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδή εγώ κάνω τις κινήσεις μόνη μου και αν μου στείλουν το οκ σε μειλ , αυτός δεν έχει άλλη επιλογή. Σε ευχαριστώ πολύ, μακάρι όλα να πάνε καλα!

 

ΚΑΝΤΟ ΑΜΕΣΑ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...