Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα - Ένας τύπος παίρνει κάθε πρωί το λεωφορείο...


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Υποψιάζομαι οτι το να το παίζεις πάντα ανήξερος για την ελληνική (υπο)κουλτούρα σε κάνει ψαγμένο.

 

Κάθε άλλο ... γουστάρω τρελλά τρασ καταστάσεις αλλά εδώ έχω ψιλο-αποκοπεί.

 

είναι κάποιο τραγούδι με τίτλο "Δε σου κάνω τον άγιο" υποψιάζομαι ... πάω να ενημερωθώ στο youtube και επιστρέφω

 

 

edit:

 

I'm back

 

 

Ωραίο το clip του Τσαλίκη , μέχρι που ήρθε η ξανθιά μου θύμισε μια ασπρομαυρη φινλανδική κουλτουροτσόντα ... μετά το χάλασε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε άλλο ... γουστάρω τρελλά τρασ καταστάσεις αλλά εδώ έχω ψιλο-αποκοπεί.

 

είναι κάποιο τραγούδι με τίτλο "Δε σου κάνω τον άγιο" υποψιάζομαι ... πάω να ενημερωθώ στο youtube και επιστρέφω

 

 

edit:

 

I'm back

 

 

Ωραίο το clip του Τσαλίκη , μέχρι που ήρθε η ξανθιά μου θύμισε μια ασπρομαυρη φινλανδική κουλτουροτσόντα ... μετά το χάλασε.

όχι δε το ήξερες!  :devil:  :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποψιάζομαι οτι το να το παίζεις πάντα ανήξερος για την ελληνική (υπο)κουλτούρα σε κάνει ψαγμένο.

 

Αμφιβάλεις ότι ένα μεγάλο μέρος του userbase δεν γνωρίζει για το τραμ, το μετρό και τον προαστιακό ; :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να μην γνωρίζεις για το τραμ/μετρό/προαστειακό ενώ μένεις εκτός Αθήνας και η μόνη επαφή που είχες με αυτό το πράμα στη ζωή σου είναι η επίσκεψη στη βουλή στην τρίτη γυμνασίου δεν μου φαίνεται περίεργο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να μην γνωρίζεις για το τραμ/μετρό/προαστειακό ενώ μένεις εκτός Αθήνας και η μόνη επαφή που είχες με αυτό το πράμα στη ζωή σου είναι η επίσκεψη στη βουλή στην τρίτη γυμνασίου δεν μου φαίνεται περίεργο...

 

Μένω (τις μέρες που είμαι Ελλάδα) Αθήνα. Δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ Τράμ ούτε ξέρω που ακριβώς κάνει στάσεις (παρά μόνο ότι έχει κάπου κοντά στο στ. μετρό συντάγματος).

 

Δεν ζούμε όλοι τη δική σου πραγματικότητα.

 

 

Όσο με αφορά δε μένω Ελλάδα (έκλεισε και η ΕΡΤ word) .... γιατί πρέπει να θεωρείται αυτονόητο ότι ξέρω το τελευταίο τραγούδι του Τσαλίκη και τη διασκευή του από τη Τσάμπα. ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί πρέπει να θεωρείται αυτονόητο ότι ξέρω το τελευταίο τραγούδι του Τσαλίκη και τη διασκευή του από τη Τσάμπα. ?

 

Ξέρεις τουλάχιστον τα παλαιότερά του, ή είσαι τόσο ...ξεφτίλας; :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...