Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • margaritagr

    1508

  • Cossutius.

    1324

  • Atallos1

    1240

  • MiDi_MiLiZ

    849

Δυο είναι τα ηθικά διδάγματα σήμερα:

 

1) Μαλακα μαρινάκη είδες που σου φωνάζαμε για μεταγραφές τώρα άντε γ@μήσου!!!!

 

2) Ρε καραγκιόζη Τζιμπούρ εκεί δίνεις πασα, κοιτάς την ομάδα όχι την πάρτι σου δεν είσαι ούτε maradona, ούτε messi παλιοβλάκα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι φίλος του Ολυμπιακού αλλα τι περιμένεις ?? Οταν πέρνεις 20 μύρια απο Ουέφα και άλλα 8 μύρια απο Μιραλλάς και φέρνεις με 1 μύριο το μασάδο και 400.000 κοντρέρας δεν νομίζω ότι πιστεύεις στην Ευρωπαική σου πορεία.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι μόνο θέμα μεταγραφών.

Και επι Ζήκο δεν είχαμε παίχτες, αλλά τουλάχιστον βλέπαμε πάθος.

 

Οπως έχουμε παρατηρήσει απ τα προηγούμενα ματς, υπαρχει ελλειψη επικοινωνίας των παιχτών, πρόβλημα στη τακτική και φυσικά τραγικό πρόβλημα στην άμυνα.

 

Ανέτοιμη και κακή ομάδα για τέτοιο επιπεδο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι φίλος του Ολυμπιακού αλλα τι περιμένεις ?? Οταν πέρνεις 20 μύρια απο Ουέφα και άλλα 8 μύρια απο Μιραλλάς και φέρνεις με 1 μύριο το μασάδο και 400.000 κοντρέρας δεν νομίζω ότι πιστεύεις στην Ευρωπαική σου πορεία.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τα ειπες ολα. Και περυσι ποσα πηρε επισης?

Και ομως υπαρχουν οπαδοι του Ολυμπιακου που τον υπερασπιζονται και τον δικαιολογουν!!!! :blink: :wacko: :unsure: :huh:

 

Οι πλουσιοι πλουσιοτεροι, κλπ.

Επισης οι πλουσιοι εχουν καβουρια στις τσεπες. Αυτο παντα ισχυε και παντα θα ισχυει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω περα απ την πλακα το περιμενα παντως ...

Φετος δε με εχει πεισει ουτε ο προπονητης , ουτε οι μεταγραφες ουτε η μπαλα που ( δεν ) παιζουμε τοσο καιρο ....

Εχουμε κενα στην αμυνα , αμυντικο χαφ σκυλο δεν εχουμε , πηραμε δεκαρι και το βαζουμε στα πλαγια , εξτρεμ δεν εχουμε , προπονητη δεν εχουμε ...

Τπτ δεν εχουμε ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης ο "κωστένογλου της Πορτογαλίας" , ζαρντίμ δε με γεμίζει το μάτι B) . Στη Ελλάδα αέρα θα το πάρει αλλά τι να το κάνεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι φίλος του Ολυμπιακού αλλα τι περιμένεις ?? Οταν πέρνεις 20 μύρια απο Ουέφα και άλλα 8 μύρια απο Μιραλλάς και φέρνεις με 1 μύριο το μασάδο και 400.000 κοντρέρας δεν νομίζω ότι πιστεύεις στην Ευρωπαική σου πορεία.

Παντως το Καραισκακη γεματο ηταν, δεν βλεπω γιατι ο χοντρος θα πρεπει να ανησυχησει:D

Και σημερα στο 1-2 εκανε το παντελονιασμα του αυτος:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως το Καραισκακη γεματο ηταν, δεν βλεπω γιατι ο χοντρος θα πρεπει να ανησυχησει :D

Και σημερα στο 1-2 εκανε το παντελονιασμα του αυτος :P

Και 0-3 να χασει απο Μονπιελιε και 5-0 εκτός, κλπ κλπ και να αποκλειστει πανηγυρικα απο το Τσαμπιονς Λιγκ, στο τελος του Ελληνικου πρωταθληματος οταν και θα το παρει, ΟΛΑ ΘΑ ΞΕΧΑΣΤΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΧΟΡΟΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ!

Οπως παντα γινοταν οπως παντα θα γινεται(μαλλον). Αν και τα τελευταια 2-3 χρονια εχουν αρχισει να ξυπνανε και να μην αρεσκονται και να βολευονται με το Ελληνικο πρωταθλημα, αλλά και παλι στο τελος ολα ξεχνιουνται και δινεται αφεση αμαρτιων στον προεδρο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα κενα και οι αλχημειες στην αμυνα φανηκαν.. κι αν ητανε και λιγο πιο τυχεροι οι γερμαναραδες με διαιτησια/δοκαρια θα μιλαγαμε για τσοντα.... τωρα αν ηταν ευτυχως η δυστυχως που δεν εγραψε πολλα, η ιστορια θα το δειξει. ισως με ΠΟΛΛΑ να ξυπναγε κανας βαγγελας και να εκανε τιποτα το γεναρη (λεμε τωρα).. παντως για να φαμε πολλα υπαρχει και η γαλλια και η γερμανια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ λυπαμαι οτι θα συνεχισουμε χειροτερα στα επομενα ματς.

Εχουμε να αρπαξουμε γκολ στο Λονδινο ...

Δεν ειμαι καθολου αισιοδοξος ..

Εχουμε κανει πολυ λαθος μεταγραφες και το ροστερ δε βγαινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο Βαγγελα

Καταφερες να γυρισεις τον Ολυμπιακο στην εποχη προ Μπαγεβιτς ισως και χειροτερα

Ο μονος που διασωθηκε ισως ο Μανιατης

Τοροσιδη πηγαινε στη Μαντσεστερ να ησυχασουμε απο σενα

Μανωλας Χολεμπας πρωτοι στις γκελες

Αμπντουν Μασαδο στον κοσμο τους

Ο Φουστερ επαιζε?

Ο Τζιμπουρ πιο πολυ στην αμυνα φανηκε και στην εξυπναδα στο τελος

Ειδαμε και τον υπερπαικτη Γκρεκο που θα αφηνε εποχη

 

Μπραβο και στο μεγα προπονητη που εβαζε 90αλεπτα με τις κολοπετινιτσες τον μοναδικο καλο παικτη που εχουμε (ιμπαγασα) και σημερα τον αφησε εξω

Μπραβο και για το ωραιο συστημα του (δεν πιεζουμε καθολου δεν κραταμε μπαλα και αφηνουμε τον αντιπαλο να κανει το παιχνιδι του)

Καλυτερα να μην κατεβουν στα επομενα παιχνιδια

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει ρόστερ, τα λέγαμε απο την αρχή. Φέτος ο Βαγγέλας πάει μόνο για το πρωτάθλημα.

 

Ο περσυνός ευρωπαίος Ολυμπιακός του Βαλβέρδε την είχε άνετα αυτή τη Σάλκε. Δυστυχώς όμως πλέον γυρίσαμε σε εποχές Μπόρχα, Καφέ και Ανατολάκη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απογοητευτικη η εικονα, αλλα ειναι ακομα νωρις πιστευω. Η ομαδα εχει μολις 2,5 μηνες που χτιζεται και καποιοι παικτες ενσωματωθηκαν πολυ αργοτερα. Θελουν χρονο για να δεσουν, φανηκε αυτο. Αν κατι με χαλασε αυτο ηταν οτι δεν εδειξαν παθος για την νικη, σαν να μην πολυκαιγονταν. Η Σαλκε χωρις να ειναι καμια σουπερ ομαδα, ηταν σοβαρη και συνεπης.

 

Ο Μανιατης καλος, οπως κι ο Αμπντουν αλλα ψιλοανουσιος. Ο Μασαδο δεν κανει για τα ακρα. Ο Κοντρερας λιγα πραγματα. Ο Μανωλας μου αρεσε αλλα λες και επαθε μπλακαουτ σ εκεινο το διλεπτο. Ο Τοροσιδης ειναι λες και βγηκε απο την Μερα της Μαρμοτας, συνεχεια την ιδια κινηση και σεντρα, εχει γινει φοβερα προβλεψιμος.

 

Επιμενω παντως οτι ο Ζαρντιμ χρειαζεται χρονο, δεν πρεπει να τον κραζουμε απο τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...