Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • margaritagr

    1508

  • Cossutius.

    1324

  • Atallos1

    1240

  • MiDi_MiLiZ

    849

Δεν υπάρχει ρόστερ, τα λέγαμε απο την αρχή. Φέτος ο Βαγγέλας πάει μόνο για το πρωτάθλημα.

 

Ο περσυνός ευρωπαίος Ολυμπιακός του Βαλβέρδε την είχε άνετα αυτή τη Σάλκε. Δυστυχώς όμως πλέον γυρίσαμε σε εποχές Μπόρχα, Καφέ και Ανατολάκη.

Συμφωνω ας ελπισουμε οτι θα ειμαστε τυχερη και θα βγουμε τριτη μπας και κανει καμια μεταγραφη το Φεβρουαριο και κανουμε καμια μικρη πορεια στο Europa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ζαρντίμ να πάρει χρόνο, του χοντρού του τέλειωσε.

 

Εννοειται.

 

Παντως το σημερινο ματς μου θυμισε πολυ εκεινη την ηττα 4-2 απο την Βαλενθια. Και τοτε ο Κοκκαλης ειχε αφησει την ομαδα να παλευει στο Τσαμπιονς Λιγκ με τους 30φευγα Ανατολακη, Τζορτζεβιτς, Ριβαλντο, Στολτιδη και κατι Κωνσταντινου, Οκκα, Ουαντου, Μαριτς... Και πολυς κοσμος εκραζε τον Σολιντ, λες και ειχε αλλους παικτες να βαλει...

 

Γι αυτο λεω να μην κραζουμε τον Ζαρντιμ απο τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eτσι ειναι ,οταν χοντρε κανεις μεταγραφες τυπου Μανωλα,Κοντρερας και Μασαδο ερχεται η ωρα που θα παρεις τα αρχ....α μου ...

Εγω το εχω πει το c.l ειναι για σοβαρες ομαδες οχι για τον Ολυμπιακο του Μαρινακη που κοροιδευει τον κοσμο .Σημερα ειδαν και αυτοι που δεν ηξεραν ,τι σημαινει να εχεις κεντρο με παιχτες που ξερουν μπαλα οπως ηταν οι Γερμανοι .Το λεω επειδη βγαινουν εφημεριδες και γραφουν ενα καρο μαλακιες οτι θα πατησουμε τους Γερμανους και αλλες τετοιες αηδιες και εντωμεταξυ παιζει ολοι αυτοι να μην ειχαν παρακολουθησει καθολου την Σαλκε περυσι .

Επισης θα το επαναλαβω ο Μανιαταρος που τον βαφτισαν καποιοι αμυντικο χαφ δεν ξερει να δωσει την μπαλιτσα στο μισο μετρο που λεει και ο αλλος απο πανω οτι ηταν ο μονος που διασωθηκε ....Οσο για τον Τοροσιδη νομιζω τα λογια ειναι περιττα .

Θα μου μεινει ομως μια μεγαλη απορια ,με ποια κριτηρια αποκτηθηκε αυτος ο προπονητης ,ο οποιος ουτε Ισπανος ειναι που λεγαμε ολοι να συνεχισουμε το ισπανικο μοντελο του Βαλβερδε ,ουτε εμπειρια εχει απο c.l και εμπασιπεριπτωση δεν νομιζω οτι ο ανθρωπος εχει καποιο συστημα συγκεκριμενο ή καποιο σχεδιασμο αναπτυξης της ομαδας .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εννοειται.

 

Παντως το σημερινο ματς μου θυμισε πολυ εκεινη την ηττα 4-2 απο την Βαλενθια. Και τοτε ο Κοκκαλης ειχε αφησει την ομαδα να παλευει στο Τσαμπιονς Λιγκ με τους 30φευγα Ανατολακη' date=' Τζορτζεβιτς, Ριβαλντο, Στολτιδη και κατι Κωνσταντινου, Οκκα, Ουαντου, Μαριτς... Και πολυς κοσμος εκραζε τον Σολιντ, λες και ειχε αλλους παικτες να βαλει...

 

Γι αυτο λεω να μην κραζουμε τον Ζαρντιμ απο τωρα.[/quote']

 

 

Εν μερει συμφωνω,δεν εχεις αμυντικο χαφ δεν εχεις μπακ δεν εχεις εξτρεμ, αλλα ρε αδερφε δεν γινεται ποδοσφαιρικα το μοναδικο σου εξτρεμ (φετφατζιδη) να τον αφηνεις εκτος 18αδας!!!! και να παιρνεις ντιογκο. και μετα λεει ο αλλος αφηστε χροΝο στο ζαρντιμ πλακα κανουμε ρε??? Απογοητευομαστε οχι γιατι χασαμε αλλα γιατι δεν βλεπουμε πλανο δουλεια και καποιο προσανατολισμο ενα τιποτα. Μετα βγαινει ο καραπαππας να ταισει σανο τα προΒατα οτι πηγαμε να καΝουμε μπαμ αλλα τελικα @@ ε ρε παλαμακια θα μας βαρανε φετος.

Αλλα οπως φαινεται η ιστορια επαναλαμβανεται, στο δρομο που χαραξε ο σωκρατης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν μερει συμφωνω,δεν εχεις αμυντικο χαφ δεν εχεις μπακ δεν εχεις εξτρεμ, αλλα ρε αδερφε δεν γινεται ποδοσφαιρικα το μοναδικο σου εξτρεμ (φετφατζιδη) να τον αφηνεις εκτος 18αδας!!!!

 

Ρε φιλε οχι και εξτρεμ ο Φετφατζιδης ,δηλαδη ελεος μην τα πετας ετσι αυτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν μερει συμφωνω,δεν εχεις αμυντικο χαφ δεν εχεις μπακ δεν εχεις εξτρεμ, αλλα ρε αδερφε δεν γινεται ποδοσφαιρικα το μοναδικο σου εξτρεμ (φετφατζιδη) να τον αφηνεις εκτος 18αδας!!!! και να παιρνεις ντιογκο. και μετα λεει ο αλλος αφηστε χροΝο στο ζαρντιμ πλακα κανουμε ρε??? Απογοητευομαστε οχι γιατι χασαμε αλλα γιατι δεν βλεπουμε πλανο δουλεια και καποιο προσανατολισμο ενα τιποτα. Μετα βγαινει ο καραπαππας να ταισει σανο τα προΒατα οτι πηγαμε να καΝουμε μπαμ αλλα τελικα @@ ε ρε παλαμακια θα μας βαρανε φετος.

Αλλα οπως φαινεται η ιστορια επαναλαμβανεται, στο δρομο που χαραξε ο σωκρατης.

 

Μπα, δεν έχει τέτοια φέτος, θα πάει ο κορνές σύννεφο. Είναι τέτοια η κατάσταση στην Ελλάδα που αν καταλάβει ακόμα και ο προβατόγαυρος ότι η προεδράρα του τον έπιασε μλκα (και με κανά 2 ακόμα τέτοιες εμφανίσεις θα το καταλάβει θέλει, δεν θέλει) θα ζήσουμε στιγμές απείρου κάλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν μερει συμφωνω,δεν εχεις αμυντικο χαφ δεν εχεις μπακ δεν εχεις εξτρεμ, αλλα ρε αδερφε δεν γινεται ποδοσφαιρικα το μοναδικο σου εξτρεμ (φετφατζιδη) να τον αφηνεις εκτος 18αδας!!!! και να παιρνεις ντιογκο. και μετα λεει ο αλλος αφηστε χροΝο στο ζαρντιμ πλακα κανουμε ρε??? Απογοητευομαστε οχι γιατι χασαμε αλλα γιατι δεν βλεπουμε πλανο δουλεια και καποιο προσανατολισμο ενα τιποτα. Μετα βγαινει ο καραπαππας να ταισει σανο τα προΒατα οτι πηγαμε να καΝουμε μπαμ αλλα τελικα @@ ε ρε παλαμακια θα μας βαρανε φετος.

Αλλα οπως φαινεται η ιστορια επαναλαμβανεται, στο δρομο που χαραξε ο σωκρατης.

 

Ειναι φανερο οτι ψαχνεται ακομα. Μολις 4 παιχνιδια εχει παιξει η ομαδα, νομιζω λιγο χρονο τον δικαιουται ο ανθρωπος. Θα ειναι κριμα να φορτωθει αυτος τις τεραστιες ευθυνες της διοικησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό μου χαλάει εμένα στον Ζαρντιμ είναι η φάτσα του. Δεν κάνεις καριέρα προπονητή με αυτή την φάτσα ρε παιδί μου. :-D

Πέρα από την πλάκα βέβαια ο άνθρωπος θέλει τον χρόνο του, όπως φυσικά και οι καινούριοι παίχτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα, δεν έχει τέτοια φέτος, θα πάει ο κορνές σύννεφο. Είναι τέτοια η κατάσταση στην Ελλάδα που αν καταλάβει ακόμα και ο προβατόγαυρος ότι η προεδράρα του τον έπιασε μλκα (και με κανά 2 ακόμα τέτοιες εμφανίσεις θα το καταλάβει θέλει, δεν θέλει) θα ζήσουμε στιγμές απείρου κάλλους.

 

Εγώ λέω οτι στο τέλος πάλι θα μιλάνε όλοι για το ντάμπλ. και θα ξεχαστούν και τα κακά αποτελέσμα στην Ευρώπη, και οι παίκτες της πλάκας, και όλα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ρε φιλε οχι και εξτρεμ ο Φετφατζιδης ' date='δηλαδη ελεος μην τα πετας ετσι αυτα...[/quote']

 

εχεις δικιο 10αρι παλαιας κοπης. Παρ'ολα αυτα ηταν ο μοναδικος που μπορουσε να παιξει πλευρα? Τωρα τη λες εσυ......

 

Λαθη η διοικηση ναι και τραγικα μαλιστα αλλα δεν γινεται και εσυ σαν προπονητης να μην εχεις ενα πλανο βρε αδερφε.Επαιξες με βεροια και γιαννενα και καρδιοχτυπουσες τη λεμε τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω να διώξουμε τον Ζαρντιμ και να φερουμε έναν άλλο. Βασικα κάθε 4 ματς προτεινω να φέρνουμε και καινούριο προπονητή. Ε του πούστη καποια στιγμή θα μας κάτσει ο καλός. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...