Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

 

 

Μήπως να περιμένουμε να φάμε καμια τεσσάρα για να βγάλουμε συμπεράσματα? :P

Εγώ απλά λεω ότι και ο Σιοβας και ο Παπαζογλου και Μανωλας ειναι καλοί παίχτες και πρεπει να τους βοηθήσουμε. Παίζουν κάτω απο υπερβολικά δύσκολες συνθήκες, ξαφνικά βασικοί σε μια ομάδα όπως ο Ολυμπιακός με καινούριο προπονητή, χωρίς κανέναν παλιό αμυντικό δίπλα τους να τους καθοδηγήσει... αν ειναι να τρώνε και κράξιμο και να έχουν τέτοια πίεση από τον κόσμο, ε τότε δεν μας βλέπω καθόλου καλά.

 

 

Ναι man δεν ειπα να τους κραξουμε αλιμονο και φυσικα θα τους στηριξουμε γιατι φορανε την φανελα .Εγω απλα κανω καποιες διαπιστωσεις και σου επαναλαμβανω ευχομαι να βγω ψευτης και εσυ αληθινος και να ειμαστε εδω παλι να τα λεμε μετα απο προκριση στους 16...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • margaritagr

    1508

  • Cossutius.

    1324

  • Atallos1

    1240

  • MiDi_MiLiZ

    849

Μαλλον εχεις δικιο

Η αληθεια ειναι οτι ακουμπησε 2 φορες τη μπαλα και του την κλεβανε για πλακα τα γεροντακια Παντος Πατσα και λοιποι

 

Κρινεις εναν παιχτη που παιζει σε τελειως λαθος θεση, σαν να βαλεις ρο τζιμπουρ αμυντικο χαφ τοσο λαθος ειναι η θεση του. Αυτο που λεω ειναι οτι ο παιχτης οτν μπει στην θεση του ιμπγασα απλα θα ειναι αναντικαταστατος.ΜΙλαμε το παλικαρι ξερει κανταρια μπαλα.

 

Οσο για τους αμυντικους, εαν συνεχισουν να παιζουν και να παιρνουν παιχνιδια στα ποδια τους, δν θα θες εκει μεταγραφη για 5+ χρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που να βρεις εισίτηριο αυτές τις ημέρες, δύσκολο!

με τρεις super slow motion κάμερες θα βλέπουμε τα goalάκια του γαύρου :P

 

τουλάχιστον θα χαρώ τη νέα μου τηλεόραση.

καλές είναι οι κάμερες, τουλάχιστον θα μας κάνει να βλέπουμε champions και όχι super league

 

 

aπλά τα σπασε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τουλάχιστον θα χαρώ τη νέα μου τηλεόραση.

καλές είναι οι κάμερες, τουλάχιστον θα μας κάνει να βλέπουμε champions και όχι super league

 

 

Επιπλέον από ότι διαβάζω την περιγραφή θα την κάνει ο Σωτηρακόπουλος που ξέρει από CL και όχι κανένας άσχετος ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα ειναι τριτη κ πινουμε απ το πρωι, γιατι στο φαληρο το βραδυ εχουμε γιορτη!

 

 

Εγω θελω σημερα βα δω την ομαδα να τα δινει ολα και τιποτα αλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γκολ θα βαλουμε. αλλα δυστυχως θα αρπαξουμε κιολας.. και βλεπω τον Κυριακο να μας το καρφωνει μετα απο κανα φαουλ/κορνερ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα επαιζε ο Μητρογλου θα ηλπιζα περισσοτερο.

Ειναι παιχταρα.

Με τον αργο Τζιμπουρ που δε κραταει και μπαλα δε τη βγαζουμε καθαρη ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...