Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι μπορει να φταιει ρε παιδια και η ομαδα ειναι τοσο αρρωστη ?

Ειναι αχρηστοι οι παικτες και δεν μπορουν παρα πανω ? 

Ειναι αδουλευτη η ομαδα ?

Ειναι θεμα προπονητη ?

Ειναι θεμα προεδρου ?

 

 

Δεν ξερω.........

Και τα λεω αυτα μετα απο νικη γιατι αν ειχαμε αποκλειστει φανταστειτε τι θα λεγαμε σημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • margaritagr

    1508

  • Cossutius.

    1324

  • Atallos1

    1240

  • MiDi_MiLiZ

    849

Δεν ειναι αρρωστη , αμπαλη ειναι

Οταν εχεις εναν παιχτη που μπορει να βγαλει σωστα την ομαδα μπροστα κ αυτος ειναι 32 χρονων κ παιζει μονος του ολη την χρονια , δεν κανεις κατι . Δεν εχεις εξτρεμ , δεν εχεις χαφ , δεν εχεις επιθετικους . 

 

Εκτος απο το παραπανω , δεν εχεις κ πλανο για το πως θα παιξεις 

Ο τροπος που επιτιθεται ο Ολυμπιακος ειναι γνωστος , για αυτο κ δεν κανει φαση ουτε με αιτηση . Δινουμε την μπαλα στον Τσορι κ περιμενουμε . Πιο προβλεψιμοι πεθαινεις . Βαζουν κ αλλοι εναν παιχτη μονιμα πανω του ( βλ χθες τον Γιοχανσον ) κ μετα σου μενουν οι γιομες του Σιοβα απο πισω κ του Μαζαουακου οταν θυμηθει 

 

Μικρη παρατηρηση για χθες που ελειπε ο Ομαρ

Μπορει ο Σαλινο απο την μεση κ μπροστα να μην υπαρχει ως οντοτητα , αλλα δεν τρωει φασεις πισω . Δεν ειναι αεροδιαδρομος η δεξια πλευρα . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι αρρωστη , αμπαλη ειναι

Οταν εχεις εναν παιχτη που μπορει να βγαλει σωστα την ομαδα μπροστα κ αυτος ειναι 32 χρονων κ παιζει μονος του ολη την χρονια , δεν κανεις κατι . Δεν εχεις εξτρεμ , δεν εχεις χαφ , δεν εχεις επιθετικους . 

 

Εκτος απο το παραπανω , δεν εχεις κ πλανο για το πως θα παιξεις 

Ο τροπος που επιτιθεται ο Ολυμπιακος ειναι γνωστος , για αυτο κ δεν κανει φαση ουτε με αιτηση . Δινουμε την μπαλα στον Τσορι κ περιμενουμε . Πιο προβλεψιμοι πεθαινεις . Βαζουν κ αλλοι εναν παιχτη μονιμα πανω του ( βλ χθες τον Γιοχανσον ) κ μετα σου μενουν οι γιομες του Σιοβα απο πισω κ του Μαζαουακου οταν θυμηθει 

 

Μικρη παρατηρηση για χθες που ελειπε ο Ομαρ

Μπορει ο Σαλινο απο την μεση κ μπροστα να μην υπαρχει ως οντοτητα , αλλα δεν τρωει φασεις πισω . Δεν ειναι αεροδιαδρομος η δεξια πλευρα . 

Αφου δεν εχει πλανο λες οτι ειναι θεμα προπονητη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι ΚΑΙ θεμα προπονητη

 

Ειδες εσυ να εχει η ομαδα πλανο?Γιατι εγω δεν ειδα τιποτα

Βλεπω μονο το ιδιο μοτιβο στην επιθεση , βλεπω τον Χαρα που εφερε αντι να παιξει το παιδακι ο Μπενιτες που φαινεται τιμιο κ βλεπω οτι η ομαδα συνεχιζει να μην τραβαει ακομα κ μετα την φυγη Μιτσελ . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι ΚΑΙ θεμα προπονητη

 

Ειδες εσυ να εχει η ομαδα πλανο?Γιατι εγω δεν ειδα τιποτα

Βλεπω μονο το ιδιο μοτιβο στην επιθεση , βλεπω τον Χαρα που εφερε αντι να παιξει το παιδακι ο Μπενιτες που φαινεται τιμιο κ βλεπω οτι η ομαδα συνεχιζει να μην τραβαει ακομα κ μετα την φυγη Μιτσελ . 

Ασε το τι βλεπω εγω,

Βλεπω τον χειροτερο Ολυμπιακο των τελευταιων πολλων ετων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ομαδα ειναι πολυ ευκολο να δεις τι εχει

Ρομπερτο, λιγο Μαζουακου και το γερο Τσορι

Τιποτα αλλο

θελουμε προπονητη και 15 παικτες

Ο οποιος Τσορι οπως εχω ξαναπει δεν ειναι ουτε Δεληκαρης, ουτε Καραπιαλης, ουτε Τζιοβανι, ουτε Ριβαλντο, ουτε Ντεταρι, ουτε καν Ιμπαγασα. Αλλα για να μην ειμαι αχαριστος ειναι φιλοτιμος και καλος παικτης (μπροστα στους αλλους δηλαδη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειπε κανεις οτι ειναι τετοιος παιχτης , αλλα τραβαει την ομαδα 2 χρονια τωρα . Φυσικα οχι παντα

Αλλα ταυτοχρονα εχεις κατι τουριστες τυπου Αφελαι που παιρνουν 2 τον χρονο για να καθονται καπου στα αριστερα κ να περπατανε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρις να εχω δει το ματς, αισθανομαι το ιδιο ξενερωμενος με τον τελικο κυπελλου που το πηραμε επι του αστερα.

 

στα @@ μου για το κυπελλο. ξενερωνω οταν χρειαζεται αμφισβητουμενη φαση στο 89 για να προκριθω επι ομαδας Β εθνικης με υποπολλαπλαισο budget!!!!!! ΕΛΕΟΣ!!!!!

 

ηταν αμφισβητουμενη φαση. ας την εδινε αναποδα (υπερ της ΑΕΚ) να πανε σπιτια τους καποιοι και ας εχω καζουρα 10 χρονια απο τα αεκακια. after all ποσες αμφισβητουμενες φασεις μας τις εχουν σφυριξει υπερ οι διαιτητες τοσα χρονια;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί θα πει αμφισβητούμενη; Αφού με το στήθος την έβαλε. Τί έπρεπε να κάνει, να ανακαλύψει παράβαση; Άλλωστε, για σφυρίξει μια παράβαση πρέπει να είναι σίγουρος, δε ρίχνει κέρμα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι το ξερμε οτι αν κερδιζε ο Ολυμπιακος δε θα εληγε ο αγωνας

Ειδικα οπως ηρθε η κατασταση

Κακως εγινε με κοσμο

 

Ο Περειρα δεν ξερω πως θα κυκλοφορει απο σημερα στους δρομους

βαζελοι και Αεκτζηδες τον εχουν επικηρυξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι το ξερμε οτι αν κερδιζε ο Ολυμπιακος δε θα εληγε ο αγωνας

Ειδικα οπως ηρθε η κατασταση

Κακως εγινε με κοσμο

 

Ο Περειρα δεν ξερω πως θα κυκλοφορει απο σημερα στους δρομους

βαζελοι και Αεκτζηδες τον εχουν επικηρυξει

Ας πρόσεχε και περαστικά του.

 

Αλλά δεν πειράζει είναι "άντρας".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο για τη νικη...απλα ντροπη.

χωρις να εχω δει το ματς, αισθανομαι το ιδιο ξενερωμενος με τον τελικο κυπελλου που το πηραμε επι του αστερα.

 

στα @@ μου για το κυπελλο. ξενερωνω οταν χρειαζεται αμφισβητουμενη φαση στο 89 για να προκριθω επι ομαδας Β εθνικης με υποπολλαπλαισο budget!!!!!! ΕΛΕΟΣ!!!!!

 

ηταν αμφισβητουμενη φαση. ας την εδινε αναποδα (υπερ της ΑΕΚ) να πανε σπιτια τους καποιοι και ας εχω καζουρα 10 χρονια απο τα αεκακια. after all ποσες αμφισβητουμενες φασεις μας τις εχουν σφυριξει υπερ οι διαιτητες τοσα χρονια;

Ρε είστε με τα καλά σας εδώ μέσα; Τράβατε δείτε κάνα ψυχολόγο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι , η αληθεια ποναει, ποσο μαλλον οταν την εκφραζουν οι δικοι σας...

 

Ο Καραγκιοζακος Περειρα, ευχομαι να φαει πολυ ξυλο εξω. Και ειμαι και  κατα της βιας, τοσο πολυ τον μισω. Σαν coach, eιναι χειροτερος και απο τον αλεφαντο .Σαν ανθρωπος, δεν υπαρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί θα πει αμφισβητούμενη; Αφού με το στήθος την έβαλε. Τί έπρεπε να κάνει, να ανακαλύψει παράβαση; Άλλωστε, για σφυρίξει μια παράβαση πρέπει να είναι σίγουρος, δε ρίχνει κέρμα.

ρε συ κιριλεμαν. χρειαστηκαν 50 ριπλευ για να φανει αν ειναι καθαρο γκολ. ο διαιτητης πανω στη φουρια να δωσει αποφαση κατευθειαν το σφυριξε υπερ μας. δεν το σκεφτηκε, εδειξε σεντρα. αυτο εννοω. τοσες και τοσες φορες εχουμε παρει πεναλτι που δεν ειναι, εχουμε παρει φαλτσοσφυριγματα, ΤΟ ΕΝΑ που θα σφυριζε εναντιον μας μας κοφτει;;;; wtf????

 

οπως και να εχει, ειναι ξεφτιλα μας να μην μπορουμε να κερδισουμε ΑΝΕΤΑ ομαδα β εθνικης και ας ειναι αυτη η αεκ. και με κοντρα διαιτησια, θα επρεπε να τους εχουμε, βασει budget, βασει μοναδων (εδω γελαμε), βασει δυναμικοτητας. επρεπε χτες να μπουν μεσα τα φιντανια μας και να παιζουν μονοτερμα μια ομαδα Β εθνικης. οχι να θελουν γκολ στο 89...............

 

οποιος πανηγυριζει για τη χτεσινη νικη, απλα εθελοτυφλει μπροστα στα προβληματα μας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...