Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απορω τι το συνεχιζετε... Ποσταρει ο ενας τον αναστασιου να κανει χειρονομιες και κεει ο αλλος δε πηγε να τα κανει στους οργανωμενους.... Λες και εχει διαφορα που τα κανει....

 

Δε προκειται να ξανασχοληθω με το θεμα το θεωρω γελοιο. Θα πω απλα με τη δικη σας λογικη καλα εκαναν οι του Οφη και πεταξαν ο,τι πεταξαν.

 

Συγγνώμη ρε Μαργαρίτα, αλλά τις χειρονομίες που τις είδες?

Και δεύτερον, πανυγηρίζει στον πάγκο, δεν τρέχει να πανυγηρίσει (και να προκαλέσει) στους οπαδούς...

 

Νομίζω παλιά (πριν 10 χρόνια ξέρω γω....κάτι πρόσφατο δεν μου έρχεται στο μυαλό σορρυ) είχε επιβληθεί τιμωρία σε παίκτη (ευρώπη) που έκανε άσεμνες χειρονομίες...

 

Aν ονειρο σου ειναι να εισαι απο πανω απο τον ολυμπιακο αντι να βλεπεις ωραια μπαλιτσα τοτε εισαι σε λαθος μονοπατι.

 

Γιατί τώρα που είναι πρώτος ο Ολυμπιακός παίζει μπαλάρα ας πούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • margaritagr

    1508

  • Cossutius.

    1324

  • Atallos1

    1240

  • MiDi_MiLiZ

    849

Οχι το ονειρο μου ειναι να παθει ο ολυμπιακος οσα τραβανε οι υπολοιποι και να του το παιζουν υπερανω

 

 

Με το όνειρο θα μείνεις :devil:

 

 

Επομένως, δεν θέλετε να φτιάξετε τίποτα!

Απλά, να γίνετε χαλίφης στη θέση του χαλίφη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Με το όνειρο θα μείνεις :devil:

 

 

Επομένως, δεν θέλετε να φτιάξετε τίποτα!

Απλά, να γίνετε χαλίφης στη θέση του χαλίφη...

 

Οχι απαραιτητα, εγω θελω πχ ο ολυμπιακος να αδικειται με ολους, αλλα να αδικειται ξεκαθαρα και να τον τρολαρουν ολοι, δεν θα γινει και γι αυτο δεν μου καιγεται και καρφακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη ρε Μαργαρίτα, αλλά τις χειρονομίες που τις είδες?

Και δεύτερον, πανυγηρίζει στον πάγκο, δεν τρέχει να πανυγηρίσει (και να προκαλέσει) στους οπαδούς...

 

1ον) Μπαίνει το γκολ και δεν πανηγυρίζει κοιτάζοντας το γήπεδο αλλά την εξέδρα! Αν έτσι δεν απευθύνεται στο κόσμο, σε ποιον απευθύνεται τότε?

 

2ον) Αν εσύ δεις κάποιον να σε κοιτάει και να κάνει όπως ο Αναστασίου στο δρόμο, θα το θεωρήσεις χαιρετισμό ας πούμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φανταστική ατμόσφαιρα οι Αεκτζήδες. Πολύ καλός ρεφ. Να αναγνωρίζουμε και όταν κάποιος τα πάει καλά.

Ρισπέκτ ρε Αραβίδη, περαστικά και στους 3 που τραυματίστηκαν άσχημα χθες.

Είπαμε οι 20-30 που γούσταραν φασαρίες πρέπει να συλληφθούν. Τώρα.

 

Στα καθαρά αγωνιστικά, αυτός είναι μακράν ο πιο βαρετός ΟΣΦΠ που έχω την ατυχία να παρακολουθώ. Σούρσιμο.

Πως φτάσαμε απο Βαλβέρδε, Μίτσελ, ακόμα και Ζαρντίμ, σ'αυτον τον περίεργο τυπά που κάθεται στον πάγκο...απορίας άξιο...

Αν δεν αφαιρεθούν βαθμοι απ'τον ΠΑΟ ο τίτλος είναι ανοιχτός. Όπως και το κύπελλο φυσικά μ'αυτην την εικόνα που έχουμε εδώ και καιρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε δεν ξέρεις τώρα. Δεν παίζαμε καλό ποδόσφαιρο. Και όπως είναι γνωστό ο Ολυμπιακός παίζει πάντα τέλειο επιθετικό ποδόσφαιρο. Όπως στους τελευταίους αγώνες.

 

:-(  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον) Μπαίνει το γκολ και δεν πανηγυρίζει κοιτάζοντας το γήπεδο αλλά την εξέδρα! Αν έτσι δεν απευθύνεται στο κόσμο, σε ποιον απευθύνεται τότε?

 

2ον) Αν εσύ δεις κάποιον να σε κοιτάει και να κάνει όπως ο Αναστασίου στο δρόμο, θα το θεωρήσεις χαιρετισμό ας πούμε?

 

1)Νομίζω κοιτάει πάγκο.Δεν είμαι σίγουρος πάντως.

 

2)Είδες καμιά χειρονομία στον πανηγυρισμό?

Δεν είπαμε να τους απαγορεύσουμε και να πανηγυρίζουν.Αν είναι δυνατόν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί ακόμα απαντάτε? Πρέπει κάθε φορά να βρίσκουν μια δικαιολογία για τα πάντα. . Αφήστε τους εκεί να γραφουν τα δικά τους και να κανουν τον ηθικο γυρο του θριαμβου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντί να πείτε ότι πρέπει να τιμωρηθούν και παίκτες-προπονητές που κάνουν αυτές τις άσεμνες χειρονομίες... λέτε γιατί απαντάτε...

Άρα καλά κάνουν που πανηγυρίζουν έτσι, αλλά κακά που μπαίνουν οι οπαδοί στο γήπεδο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε θα μας τρελάνετε τελείως εδώ μέσα ο Αναστασίου τα έκανε αυτά εντός έδρας με τους δικού μας οπαδούς και όχι στους οπαδούς της αντίπαλης ομάδας!

Ο Αναστασίου στο 0-3 δεν έτρεξε μπροστά στη θύρα 7 να κάνει ότι έκανε ο καραγκιόζης που έχετε στο πάγκο.

Αντι να παραδεχτείτε ότι ο άνθρωπος που έχετε στον πάγκο είναι επικίνδυνος και πυροδοτεί την βία βρίσκεται δικαιολογίες μικρού παιδιού έλεος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε θα μας τρελάνετε τελείως εδώ μέσα ο Αναστασίου τα έκανε αυτά εντός έδρας με τους δικού μας οπαδούς και όχι στους οπαδούς της αντίπαλης ομάδας!

Ο Αναστασίου στο 0-3 δεν έτρεξε μπροστά στη θύρα 7 να κάνει ότι έκανε ο καραγκιόζης που έχετε στο πάγκο.

Με το ίδιο σκεπτικό φαντάζομαι δικαιολογείς τους οπαδούς του Οφη που προκλήθηκαν από τον Νίνη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγική η κίνηση του Νίνη τότε αλλά οι οπαδοί του ΟΦΗ δεν μπουκαραν μετά την κίνηση αυτή του παίχτη ότι έγινε έγινε μετά το τέλος του αγώνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγική η κίνηση του Νίνη τότε αλλά οι οπαδοί του ΟΦΗ δεν μπουκαραν μετά την κίνηση αυτή του παίχτη ότι έγινε έγινε μετά το τέλος του αγώνα.

Δεν είχαν τα κατάλληλα πολεμοφόδια και περίμεναν τα υπόλοιπα κοπέλια να φέρουν τα κλειδιά για τις πόρτες μαζί με τα καδρόνια από διπλανή οικοδομή . 

 

Μπείτε μέσα και σαπίστε τον Mourinho Epic Celebration - Barcelona Vs Inter (28.04.2010)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...