Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κοιταζω σκορ 2-0.. οκ λεω ευκολο απογευμα. ξανακοιταω μετα απο ωρα 2-2 (!!!!!!!!!!). ρε τι κανουν, λεω....

 

κοιταζω μετα απο κανα 20λεπτο 6-2!!!! WTFFFFFFFFFFFFFF!!!!!!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • margaritagr

    1508

  • Cossutius.

    1324

  • Atallos1

    1240

  • MiDi_MiLiZ

    849

4 goal σε 9 λεπτά, αυτά είναι.Τις πίκρες να μη μας κερνάει όμως γίνεται; Δε ξεχνιέται εύκολα το 1-1 και η αδιαφορία με τον βάζελο...

 

Υ.Γ. Αριέεεεεεεεελ Ιμπαγάαααασααααααααααααααα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιταζω σκορ 2-0.. οκ λεω ευκολο απογευμα. ξανακοιταω μετα απο ωρα 2-2 (!!!!!!!!!!). ρε τι κανουν, λεω....

 

κοιταζω μετα απο κανα 20λεπτο 6-2!!!! WTFFFFFFFFFFFFFF!!!!!!!

κ εγω στο 2-2 τοκλεισα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Φουστερ ειναι επιθετικος ... Τελος ...

Εχει το γκολ καλυτερα απο πολλους επιθετικους που εχουμε δει ...

Και μπορει και να πρεσαρει ψηλα τις αντιπαλες αμυνες ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα με τα ματια τον μαρκαραν, μια σοβαρη αμυνα θα τον ειχε "κατεβασει" απο την αρχη της φασης..

Θα δινοταν πεναλτυ και θα φωναζαν οι Βαζελοι παλι για την παραγκα!

Μια χαρα το εκανε και δεν θα μπορουσαν να τον κοψουν..Οταν εχεις να μαρκαρεις εναν τετοιο παιχτη με χαμηλο κεντρο βαρους και γρηγορο με την μπαλα στα ποδια και στα κοψιματα της μπαλας δεν του κολλας πανω αλλα του αφηνεις λιγο χωρο.Παντως πολυ ωραιο γκολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο εμενα ειναι η ιδεα μου οτι θα επρεπε να το εχει μπουμπουνισει λιγο νωριτερα; νομιζω προς το τελειωμα της φασης κανει ενα βημα παραπανω, που αν ηταν καμμια πιο σφιχτη αμυνα θα τον ειχε προλαβει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δειγμα απλα και μονο για να καταλαβεις το πως σκεφτεται η πλειοψηφια των οπαδων του λιμανιου. Οχι ολοι αλλα ενα μεγαλο μερος της

Δεν σκέφτεται η πλειοψηφία βέβαια με βλακώδες οπαδικό τρόπο.

Εμένα με στεναχωρει να πέφτουν ομάδες με λαό. Για παράδειγμα αν γινόταν να βρεθει μια λύση να επιβιώσει και η ΑΕΚ και ο ΟΦΗ, ομάδες που κατεξοχην έχουν οπαδούς και όχι π.χ. Βέροια που οι περισσότεροι οπαδοι της ειναι συγχρόνως και ΠΑΟΚ ή ΑΡΗΣ ή ότι ναναι...(χωρις να θεωρω οτι η Βέροια πρέπει να πέσει, απλά δίνω ένα παράδειγμα.

 

Αν και όπως σας έχω ξαναγράψει, περισσότερο φοβάμαι για τον ΟΦΗ παρά για την ΑΕΚ φέτος. Πιστεύω οτι έστω τη τελευταία στιγμή θα μείνει η ομάδα στην Α, όσο και αν αυτο ειναι καλό η κακό για κάποιους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι 10% από την τιμή πώλησης

 

ρωταω γιατι διαβαζω οτι η ρητρα πλωλησης του ειναι στα 20 μυρια (!!) και οτι παιζει να πωληθει και τοσο.. δλδ σε μια τετοια περιπτωση ο ολυμπιακος θα τσεπωσει 2 εκατομμυριακια χωρις να ιδρωσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...