Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διαβασε τα ποστ και θα καταλαβεις.Φαουλ στον Αντιτσ που δεν σφυριζεται και παιρνει και ΤΠ (Καλως την παιρνει αφου διαμαρτυρεται μετα αλλα ειναι γκολ φαουλ η φαση), φαουλ ανυπαρκτο που παιρνει ο Διαμαντιδης απο τον Κατσιβελη,καλαθι που βαζει ο Χαινς και δεν μετραει και καλα ως εκπροθεσμο,τριποντο που παει να βαρεσει ο Σπανουλης και του γινεται φαουλ και δεν δινεται τιποτα (δεν το λεω 100% αυτο γιατι δεν εδειξε replay στην φαση αυτη) Αγκωνια που τρωει ο Παπανικολαου κατα τυχη απο αυτον που αρπαχτηκανε την παρασκευη και τιποτα ουτε εκει.. Βλεπεις υπερ μας διαιτησια ε?

 

super νομίζω ότι είδες άλλο παιχνίδι ναι σίγουρα σε 2 φάσεις σας αδίκησε αλλά αν ίσχυαν όλα αυτά που λες τότε μιλάμε για σφαγή!

Μια βόλτα που έκανα απ όλα τα αντικειμενικά αθλητικά sites (gazetta,sport24,contra,sport-fm) δεν περιγράφουν καμιά σφαγή!

Δεν το έκρινε το σημερινό η διαιτησία ας μην λέμε ότι θέλουμε.

 

Η σειρήνα εμετός δεν την άντεχα άλλο ας μας τιμωρήσουν για να καταλάβει ο τράκης και να σουτάρει αυτούς τους μλκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Κατσε δες σε επαναλυψη το παιχνιδι και δες τα σημεια που αναφερομαι.. Τι θες να βγουν να πουν δηλαδη? οτι σφαχτηκε ο ΟΣΦΠ? Και δεν μιλησα για σφαγη,μιλησα για καποια διαιτητικα λαθη που εγιναν μαζεμενα και κρισιμα σημεια του παιχνιδιου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι όταν σφαγιαστεί κάποια ομάδα κάποιο από αυτά θα γράψει κάτι μέχρι τώρα όλα ασχολούνται καθαρά με το αγωνιστικό κομμάτι και τις 2 αυτές φάσεις που αδικηθήκατε.Τι στο καλό όλα προσκείμενα στον τράκη είναι;Δεν παίζει κάτι τέτοιο.

Τώρα εσύ μπορει να διαβάζεις γαβρο τζι αρ και άλλα τέτοια εκεί σίγουρα σας έσφαξαν.

 

 

Εγω αν ειχε τετοιο προεδρο η ομαδα μου θα ντρεπομουνα.

 

 

Καλά δεν είμαι και περήφανος για αυτόν,με τα καραγκιοζιλίκια του μικραίνει το σύλλογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από την φάση του χάινς για καμία άλλη δεν γίνεται συζήτηση.

 

Εδώ ο άλλος λέει ότι το επιθετικό του σπανούλη δεν ήταν επιθετικό, έκανε λέει πλάγια βήματα ο μπράμος. Σωστά, έπρεπε ο μπράμος να είναι στημένος εκεί από την αρχή της επίθεσης και να περιμένει κανέναν περαστικό. Ο οποίος σπανούλης ακόμα και όταν έβγαλε την μπάλα έξω ξεκάθαρα ο ίδιος ειρωνευόταν τους διαιτητές. Ουρτ ρε...

 

Μαργαρίτα εμείς τον σιχαινόμαστε τον τράκη αλλά μην διαβάζω και πίπες.

Εσείς δεν ντρέπεστε που έχετε τους πιο σιχαμένους πρόεδρους-απατεώνες-εγκληματίες-πράκτορες και τους δούλους γυμνοσάλιαγκες.

Στον κοκάκια θα ζοριζόσαστε?

 

Έλεος δηλαδή να μιλάνε και γαύροι για ντροπή, που φτάσαμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα λεμε αλλα μουγκα μετα...

Τι μας λες δηλαδη ρε μεγαλε και κανουμε μουγκα?

Μας ταπωσες δηλαδη εισαι καλυτερος κατι σαν τον Γκιστ και τον Λασμε ενα πραγμα ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τα διαβασα πουθενα αυτα εγω,τα ειδα με τα ματια μου και καλο θα ειναι να τα δεις και εσυ..Δλδ θελεις να μου πεις οτι δεν ηταν φαουλ του Αντιτσ? Την αγκωνια που εφαγε ο Παπανικολαου δεν την ειδες? Το φαουλ που παιρνει ο ΔΔ απο τον Κατσιβελη ηταν καθαρο? Δεν λεω σφαγη στο ξαναλεω,εσυ το λες αυτο..Απλα η διαιτησια ηταν 70-30 στο δευτερο ημιχρονο και περισσοτερο στο 4ο.Δεν ειπα οτι δεν κερδισατε δικαια,γιατι μαλακιστηκαν και οι δικοι μου..Απλα μαζεμενα τα λαθη απο τους διαιτητες σε κρισιμο σημειο και δεν εδωσε δικαιωμα στον ΟΣΦΠ να προσπαθησει να γυρισει το παιχνιδι,του εκοψε τα ποδια..ΧΩΡΙΣ αυτο να σημαινει οτι θα το γυριζε,μπορει να εχανε και με 20 ποντους απλα λεω οτι δεν τον αφησε να ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ.Δεν ειπα οτι επιρρεασε το αποτελεσμα η διαιτησια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ βλεπεις υπερ μας ε?

 

Το καλαθι του Χαινς εννοειται πως μετραει δεν υπαρχει συζητηση πανω σ'αυτο για εμενα.

 

Αυτα διαβάζω και μπαίνω στον πειρασμό να σκεφτώ αν τελικά σας αξίζει αυτό που σας κάνει ο Μαρινάκης στη μπάλα. Σε μερικούς μάλλον ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μας λες δηλαδη ρε μεγαλε και κανουμε μουγκα?

Μας ταπωσες δηλαδη εισαι καλυτερος κατι σαν τον Γκιστ και τον Λασμε ενα πραγμα ε?

Σου λεμε που "ειδαμε" τα λαθη..Αλλα δεν μιλας καν πανω σε αυτα και λες μονο να πουμε και αλλα ειρωνικα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω αν ειχε τετοιο προεδρο η ομαδα μου θα ντρεπομουνα.

Ειπε η φαν Μαρινακη Σωκου κλπ. Καντε μας μαθηματα ηθικης τωρα να γελασουμε λιγο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...