Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε superpie ενα post μου που να μιλαω για διαιτησια μετα το ματς με τη Μπαρτσα ή το περσινο πρωταθλημα σας δεν υπαρχει .Παντα την ομαδα μου κοιταω κ πρωτα μ αυτους τα βαζω.

Η αγκωνια δε νομιζω πως ηταν εσκεμμενη,το φαουλ του Σπανουλη δεν το θυμαμαι θα το δω κ αν ηταν ΟΚ.

Παντως δε νομιζω πως εχασες απο διαιτησια σημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Μεγαλο ματς παλι κοντρα στον Ολυμπιακο ο Ουκιτς

Ο Καρι που διαολο ηταν κρυμμενος τοσα χρονια? Καλυτερος στατιστικα παικτης του αγωνα βαση rkg

 

Πολυ καλυτερη η εικονα του ΟΑΚΑ σημερα απο τα ματς με Μπαρτσελονα και ας ειχε αδεια στις γωνιες και στις αετοφωλιες (ειχαν μετατοπιστει στο πεταλο). Ελπιζω να το συνεχισει ο ΔΓ αυτο με τους ελεγχους και τις φυλασσομενες πορτες γιατι οπως με Μπαρτσελονα δεν το ξαναντεχω

 

Αποθεωση ο πανηγυρισμος Γκιστ-ΔΓ (ο Γκιστ εχει πλακα στις ταπες, παει συνεχως με το χερι οπλισμενο πισω  λες και παιζει σε αλανα ή σε anime )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μαλάκας πάντως που πάταγε τη σειρήνα και με έκανε να μην δω το παιχνίδι μετά το πρώτο δεκάλεπτο είναι ο λόγος που πρέπει να επιτραπεί η οπλοκατοχή στην Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κανουμε το λαθος να παμε ανετοι στο ΣΕΦ θα χασουμε και πλεον θα ξαναπαμε στο 50-50 πιθανοτες για κουπα. Η σειρα την Τεταρτη πρεπει να κλεισει οπως και δηποτε, με τετοια ασταθη ομαδα δεν εχουμε περιθωριο να δοκιμαζουμε τον αντιπαλο, οποιος και να ειναι αυτος. Πανε οι πολυτελειες επι Ζοτς που κατεβαιναμε ΣΕΦ για βολτα και ειχαμε τον νου μας στο ΟΑΚΑ.

Ισχυει μεν αλλα αν χασουμε Τεταρτη μην αρχισω να βλεπω πανικους

Δεν εχουμε γινει Σπερς ή Χιτ να παμε να κανουμε ετσι απλα σκουπα με 2 διπλα στο ΣΕΦ

Πρεπει να κατεβουμε ταλιμπαν μεν αλλα μην ακουσω μιζεριες και βλακειες αν χασουμε λες και παιζουμε μονοι μας

 

Ο μαλάκας πάντως που πάταγε τη σειρήνα και με έκανε να μην δω το παιχνίδι μετά το πρώτο δεκάλεπτο είναι ο λόγος που πρέπει να επιτραπεί η οπλοκατοχή στην Ελλάδα.

Δεν ξερω ποιοι ειναι υπευθυνοι για τα ηχητικα αλλα ειναι ΓΙΑ ΜΑΠΕΣ ΤΡΕΛΕΣ ακομα και απο μας τους ιδιους

Δεν ακουγεται ο κοσμος, δεν ακουγονται τα συνθηματα, δεν μπροεις να γιουχαρεις επειδη σημερα μαλακιστηκαν με τις κωλοσειρηνες

Τι νομιζε ο τυπος, οτι βοηθουσε την ομαδα?

Γινοταν προσπαθεια να ξεσηκωθει το γηπεδο και ακουγαμε τις κωλοσειρηνες και τα τραγουδακια στα ταιμ αουτ και δεν μπορουσε να συντονιστουμε τα 2 πεταλα, δλδ ελεος με τον τρομπα

Δοξα τω θεω σε μας στην 11 ηρθε ενας τυπος και εβγαλε απο τη πριζα τα ηχεια για λιγο αλλα μετα καποιος βλαμμενος τα ξανασυνδεσε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mα αφου εχει πλατη τον διαιτητη..Πως γινεται να βριζεις καποιον γυρνωντας του την πλατη?

Ε τι ηθελες? Να τον δειχνει με το δαχτυλο και να τον βριζει? Δηλαδη και με γυρισμενη την πλατη,το "τι σφυρας ρε μαλακα" για ποιον θα μπορουσε να εχει ως αποδεκτη εκτος απο τον διαιτητη?

 

Οπου ειδατε κι εσεις οτι ηταν ΥΠΕΡ ΜΑΣ!

Διαβασε τα ποστ και θα καταλαβεις.Φαουλ στον Αντιτσ που δεν σφυριζεται και παιρνει και ΤΠ (Καλως την παιρνει αφου διαμαρτυρεται μετα αλλα ειναι γκολ φαουλ η φαση), φαουλ ανυπαρκτο που παιρνει ο Διαμαντιδης απο τον Κατσιβελη,καλαθι που βαζει ο Χαινς και δεν μετραει και καλα ως εκπροθεσμο,τριποντο που παει να βαρεσει ο Σπανουλης και του γινεται φαουλ και δεν δινεται τιποτα (δεν το λεω 100% αυτο γιατι δεν εδειξε replay στην φαση αυτη) Αγκωνια που τρωει ο Παπανικολαου κατα τυχη απο αυτον που αρπαχτηκανε την παρασκευη και τιποτα ουτε εκει.. Βλεπεις υπερ μας διαιτησια ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχως που ημουν γηπεδο...ο Συνδεσμιτης 7 που εχουν προσλαβει στην ΕΡΤ ποιος διαολο ειναι? Στην ταπα του Γκιστ βλεπω το βιντεο και Η ΠΡΩΤΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ "θυμισε την ταπα του Χαινς στο Λονδινο"

Ε Λ Ε Ο Σ

Και η 2η "παραπατησε και λιγο ο Χαινς" (τα ειχε χαμενα, ειπαμε κοντος ο Χαινς αλλα μην τον μπερδευουμε και με τον Λο)

Ελπιζω να εβγαλε την μπαλα απο τον κ... του

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλαθι που βαζει ο Χαινς και δεν μετραει και καλα ως εκπροθεσμο

Για τα υπολοιπα διαιτητικα δεν σχολιαζω γιατι δεν εχω δει replay, εμενα πχ μου φανηκε απο το γηπεδο οτι ο Ολυμπιακος επαιζε τρελο κατς και δεν σφυριζοταν τιποτα, πως σε κατι βολες που βαραει ο Σπανουλης το φαουλ ειναι τουλαχιστον 3 βηματα πριν παει για μπασιμο, πως ενα σκοτωμενο φαουλ του Διαμαντιδη στον Κατσιβελη στα 3'' ειναι ανυπαρκτομ πως εχουν κανει 3 παικτες του Ολυμπιακου βηματα στην 1η περιοδο με το που ξεκινανε προσπαθεια, το αφηνουν και βλεπουν μονο του Γκιστ απεναντι, πως ειναι φαουλ του Σλουκα στην διεκδικηση με Καρι και αλλα πολλα.

Δεν εχω δει ριπλευ, ο,τι πω θα ειναι υποκειμενικο.

 

Για την φαση του Χαινς που λες εγω λεω οτι κανανε μαλακια οι διαιτητες που απλα δεν ειδαν το γαμ... ριπλευ. Για τετοιες φασεις υπαρχει το ριπλευ

(και το λεω αυτο γιατι θα ηταν ασυνεπεια εκ μερους μου οταν εχω διαμαρτυρηθει για τις 2 φασεις που καναν το χατηρι στο Παπανικολαου στο ΣΕΦ, μια στη regular με το "εκπροθεσμο" φαουλ του Γκιστ και μια προχτες με την ανανεωση. Εχουν το ριπλευ, ας το δουν το γαμ...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...