Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

lroi επειδη παντα γινεσαι επιθετικος και προκαλεις πηγαινε κοιτα τα συγχαρητηρια και τα περσινα και τα φετινα που δωσαμε οταν πηρατε Ευρωπαικο και μετα ελα να μας πεις αν μας τσουζει.

Η διαφορα φαινεται και απο τους παικτες. Δες αντιδραση παικτων Παναθηναικου μετα τη σφαγη στη Βαρκελωνη (παικτων και προπονητων, οχι οπαδων και παραγοντων) και δες αντιδραση γαυρων χτες χωρις καμια σφαγη

 

 

Παραβλεποντας τα ανεκδοτα των γαυρων απο χθες, θα σταθω σε κατι αλλο.

Ελπιζω πλεον, ολοι να καταλαβαινουν γιατι ο Ζοτς δεν ειχε καμια ελπιδα συνενοησης με τον τρακη και τι μπορει να συνεβη μεταξυ τους οταν ο πρωτος δηλωνε οτι ολα ειναι θεμα σεβασμου και οχι χρηματων.

Δεν μπορεις να φανταστεις ποσο εξω πεφτεις

Αν θες στο εξηγω με πμ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

51 στο ένα ματς, 52 στο άλλο.

 

Τούβλα, αίρμπολ , τάπες και χαμένα καρφώματα (όπως είπε και κάποιος εχθές, στο χαμένο κάρφωμα του Πρίντεζη φάνηκε το 2-0).

Βοήθεια από τον πάγκο καμία.

Διάβασμα των προσθηκών του αντιπάλου μηδέν.

Διάβασμα του ματσαρίσματος στον Σπαν από ψηλό  - ελάχιστο (απλά ήταν ελάχιστα πιο εύστοχος από το πρώτο) .

Απάντηση στις απουσίες, τακτικές και έκτακτες , καμία.

Εκνευρισμός για το πώς σφύριζαν οι διαιτητές στην χθεσινή τρίτη περίοδο, πρίν από την πρώτη περίοδο του ματς στο σεφ.

Ένα τρικ, ένα πλάνο, τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά πότε μα πότε ακούσατε γαύρο να παραδέχεται την ήττα του χωρίς γκρίνια. Εντάξει υπάρχουν κάποιες φάσεις που δίκαια φωνάζει αλλά εγώ θυμάμαι και άλλες τρεις φάσεις με βηματάκια του σπανούλη και του περπέρογλου και κανείς δεν ασχολήθηκε. 

Μη λέμε αστειότητες όταν έχεις μονοψήφιο ποσοστό στα τρίποντα δεν πας πουθενά. Οταν χάνεις με κατεβασμένα χέρια μέσα στο σπίτι σου χωρίς να μπορέσεις να παλέψεις το παιχνίδι δεν πας πουθενά.

Ας έκανε το παιχνίδι του ο Ολυμπιακός να πήγαινε στους 70-80 πόντους και δεν θα έχανε έτσι απλά.

Γιατι εσυ ποτε ακουσες βαζελο να παραδεχτει μια ηττα χωρις γκρινια?Εχεις ακουσει? Οχι.Επισης αν εχεις διαβασει ποστ εχω πει οτι ΔΙΚΑΙΑ ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ.Ποσες φορες πρεπει να το πω για να το καταλαβεις? Απλα ειπα οτι η διαιτησια δεν ηταν 50-50.Με ακουσες να πω τιποτα για την διαιτησια της Παρασκευης ας πουμε?Οταν ομως εχασες με κατω τα χερια στην Ευρωλιγκα οταν ειχες και εσυ 4 στα 37 τριποντα ελεγες αλλα.Αν ειναι ετσι και τοτε,ας εβαζες και εσυ παραπανω τριποντα να μην εχανες ετσι απλα.Ας μην εσπαγες το σιδερο και εσυ τοτε...

 

 

Let me understand this...κλωτσας πινακιδες με Σιενα, κανενα καραγκιοζιλικι. Πανηγυριζεις με τον Γκιστ, καραγκιοζιλικι, απελαση, να ξαναπαει το σκορ 0-0, μην σου πω στα χαρτια 2-0. Μεγαλο ζητημα

 

Για αλλη μια φορα, οποτε κερδιζει ο Παναθηναικος τον Ολυμπιακο το κεντρικο θεμα και αυτο που εχει σημασια ειναι οτιδηποτε αλλο εκτος απο την αγωνιστικη αποδοση των 2 ομαδων

 

Προηγουμενα ποστς διαβαζεις ή τα περνας ετσι?

 

Ενω οποτε χανεις εσυ το μονο που συζητας ειναι η αγωνιστικη αποδοση των ομαδων ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορεις να φανταστεις ποσο εξω πεφτεις

Αν θες στο εξηγω με πμ

Θέλω και εγώ αν είναι εύκολο.

 

Πάντως ο Ο.Σ.Φ.Π. θα είναι άλλη ομάδα, ιδιαίτερα αν γυρίσει ο Λο. Θέλει πολύ πολύ προσοχή, μην βρεθούμε από τον παράδεισο στα τάρταρα.

 

Το φοβάμαι πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε super, για όλες τις ήττες στην α1 και την τελευταία ήττα από την Μπαρτσελόνα δεν μίλησε κανείς.

 

Λες συνέχεια το ίδιο και το έχεις πιστέψει .

Γιατι ρε φιλε μιλησα εγω για τις ηττες ποτε στην Α1? Για τους τελικους μιλαμε,εκει ειναι ολη η ουσια αν το εχεις καταλαβει.Γιατι και 10 ηττες να κανει ο Ολυμπιακος ή ο ΠΑΟ στην Α1 παλι εκεινοι θα ειναι στους τελικους..Εσεις δεν παραδεχεστε τιποτα,τουλαχιστον εχουμε παραδεχτει και για την παραγκα στο ποδοσφαιρο μεχρι ενα σημειο,και για τον τελικο Ελλαδος,και για αλλα θεματα που σπρωχτηκαμε,και οτι δικαια κερδισατε και την παρασκευη και η διαιτησια ηταν καλη.Παραδεξου λοιπον και εσυ καποια πραγματα και μην παρουσιαζετε οτι οταν κερδιζει ο ΠΑΟ τους κερδιζει ολους (διαιτησια και την ομαδα) και οταν κερδιζει ο Ολυμπιακος κερδιζει παντα χαρη στην διαιτησια και χαρη στο ντοπαρισμα που εχει ειπωθει..Παραδεξου οτι η διαιτησια χθες δεν ηταν 50-50 και μην μου φερνεις παραδειγμα οτι ας εβαζες τα τριποντα να κερδιζες,δεν σου φταιει κανεις γιατι το ιδιο μπορω να σου πω και εγω για το δικο σου ματσ στην Ευρωλιγκα που εχασες με τον ιδιο τροπο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ενω εσεις δεν τα εχετε κανει.Και κανεις δεν ειπα καλο παιδι τον Παπανικολαου,αντιθετα ειπαμε οτι πρεπει να τον μαζεψουν.Εσεις δεν λετε τιποτα απολυτως για τους δικους σας και τους ριχνετε σε ολα δικιο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε παλι...

Εγω απλα το λεω γιατι μας μοστραρανε την τρικλοποδια μετα το ματς

Οριστε ενα βιντεο που δειχνει τι προηγηθηκε

 

Και τι εννοεις δεν λεμε τιποτα? Εγω ειπα οτι ηταν μαλακια και ανωριμο αυτο που εκανε ο Ματσιουλις

Αλλα σιγουρα δεν ηταν για πισσα και πουπουλα και σιγουρα δεν πεφτω απο τα συννεφα που του το φυλαγε, δεν θα πω "διωχτον απο την ομαδα", ουτε κατι τραγικο εκανε ούτε - αποτι φαινεται στο βιντεο - αδικαιολογητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν ειπε κανεις φιλε να τον διωξεις απο την ομαδα ουτε τιποτα.Απλα ειναι μαλακια ειδικα να κανει κατι μετα το παιχνιδι..Αυτο και τιποτα παραπανω..Αλλο μεσα στο παιχνιδι και αλλο μετα απο αυτο ειδικα οταν εχεις κερδισει δικαια..Η καλυτερη τιμωρια ειναι η νικη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ με αυτά τα "βρόμικα" που κάνουν οι παίχτες δεν έχω πρόβλημα. Δεν δίνουν και μπουνιές... Του πέταξε την μπάλα, του τράβηξε το φανελάκι κτλ. Άθλημα σωματικής επαφής είναι!

 

Τι να πουν οι πολίστες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Let me understand this...κλωτσας πινακιδες με Σιενα, κανενα καραγκιοζιλικι. Πανηγυριζεις με τον Γκιστ, καραγκιοζιλικι, απελαση, να ξαναπαει το σκορ 0-0, μην σου πω στα χαρτια 2-0. Μεγαλο ζητημα

 

Για αλλη μια φορα, οποτε κερδιζει ο Παναθηναικος τον Ολυμπιακο το κεντρικο θεμα και αυτο που εχει σημασια ειναι οτιδηποτε αλλο εκτος απο την αγωνιστικη αποδοση των 2 ομαδων

 

Προηγουμενα ποστς διαβαζεις ή τα περνας ετσι?

 

Πέρνα λίγο απ΄ το άλλο θρέντ να διαβάσεις τι είπαμε για αγωνιστική απόδοση. Εσύ κατάλαβες οτι ο ντόρος χθές έγινε για τον πανηγυρισμό του με τον Γκίστ; Ή για τον τραμπουκισμό-τρομοκρατία στον διαιτητή στο ημίχρονο, όταν είδε να σφυρίζει 50-50;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...