Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

http://www.dailymotion.com/video/x10rinn_%CF%83%CE%B5-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-%CE%BD%CF%84%CE%BF%CE%BA%CE%BF%CF%85%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CF%84%CE%BF-%CE%B7-%CF%83%CF%86%CE%B1%CE%B3%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%BF-%CE%BF%CE%B1%CE%BA%CE%B1_sport

 

Απο redplanet ειναι αλλα μην ανησυχειτε,δεν εχει υποστει μονταζ.. Για καποιους που λετε οτι η διαιτησια ηταν καλη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που κολλαει τωρα αυτο ρε φιλε που λες? Ειδες το βιντεο? Ειναι αναποδα σφυριγματα οι φασεις στο βιντεο ναι η οχι? Οπως ειπα και χθες δεν ξερω αν θα κερδιζα,θα με αφηναν να προσπαθησω εστω ομως.Μπορει να εχανα και με 30 ποντους διαφορα.Το θεμα ειναι οτι η διαιτησια δεν ηταν 50-50 και δεν ξερω την εξελιξη του ματσ στο 50-50..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε βίντεο-ντοκουμέντο η "σφαγή" στο ΟΑΚΑ

Ναι για αυτό χάσατε...

Όχι βέβαια αλλά ούτε και ο ποδοσφαιρικός ΠΑΟ βγηκε 8ος λογω του Βαγγέλα...Χάλια έπαιζε ολη τη χρονιά.

Βλέπεις πόσο ωραία γυρνάει η κουβέντα??

 

Σαφως και δεν χασαμε λογω διαιτητών. Χάσαμε λογω αθλιου παιχνιδιου στο Β ημιχρονο όπου δυστηχως οι διαιτητές, μετά το ντου του Τράκη, έπαιξαν εν πολυ έδρα. Ο καθένας λοιπόν έχει πάρει το δικαιωμα πλεον να κράζει οσο θέλει. Τους το έδωσε ο Τράκης, οπως τόσα χρόνια το δινει ο Βαγγέλας στη μπάλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ακριβως,οπως εχω βγει και εχω πει εγω οτι ο Ολυμπιακος εχασε δικαια και στα 2 παιχνιδια αλλα δεν θελουν να το καταλαβουν με τιποτα..Με τιποτα ομως.Τοσο πολυ ρε παιδι μου δεν βλεπετε τιποτα αλλο? Να σας λενε οι ιδιοι οι γαυροι οτι κερδισατε δικαια και εσεις εκει,τα ιδια σκατα και παλι λετε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι εσυ ποτε ακουσες βαζελο να παραδεχτει μια ηττα χωρις γκρινια?Εχεις ακουσει? Οχι.Επισης αν εχεις διαβασει ποστ εχω πει οτι ΔΙΚΑΙΑ ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ.Ποσες φορες πρεπει να το πω για να το καταλαβεις? Απλα ειπα οτι η διαιτησια δεν ηταν 50-50.Με ακουσες να πω τιποτα για την διαιτησια της Παρασκευης ας πουμε?Οταν ομως εχασες με κατω τα χερια στην Ευρωλιγκα οταν ειχες και εσυ 4 στα 37 τριποντα ελεγες αλλα.Αν ειναι ετσι και τοτε,ας εβαζες και εσυ παραπανω τριποντα να μην εχανες ετσι απλα.Ας μην εσπαγες το σιδερο και εσυ τοτε...

 

Ενω οποτε χανεις εσυ το μονο που συζητας ειναι η αγωνιστικη αποδοση των ομαδων ετσι?

Το τί έλεγα εγώ άστο. Και ειδικά για τα 2 τελευταία παιχνίδια με την Μπαρτσελόνα. Ούτε και τί έλεγα για την φετινή πορεία του Ολυμπιακού ξέρεις. Δεν μιλάς σε κανα αρρωστάκι.

Για δες και τί έγραφα μετά το final 4 http://www.insomnia.gr/topic/458076-%CE%BF%CE%BB%CF%85%CE%BC%CF%80%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CF%8C%CF%82/?view=findpost&p=52355065

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω εχω πει απο χθες 500 φορες οτι κερδισατε δικαια απλα η διαιτησια χθες δεν ηταν 50-50.Αυτο.Γιατι ας πουμε δεν καναμε παραπονα την παρασκευη και καναμε μονο για χθες.Και επισης εγω σου απαντησα με βαση το τι ειπες εσυ για την γκρινια των γαβρων και σου ανταποδωσα οτι και εσεις ιδιοι ειστε.Μπορει οχι εσυ προσωπικα,οπως και εσυ αυτο που ειπες για την γκρινια δεν το λες για συγκεκριμενα ατομα αλλα γενικα.Ε σε αυτη την γενικοτητα που αναφερεσαι εσυ με το " εχεις δει κανενα γαυροο να μην γκρινιαζει",σε αυτη αναφερομαι και εγω αλλα οπου "γαυρος" βαλε "βαζελος"

Πες μου ενα παιχνιδια,αδικηθηκε δεν αδικηθηκε ο ΠΑΟ και να μην βγηκε ο Αλαφουζος να πει κατι,το παραμικρο.Θελω να πω οτι ουτε εσεις ειστε Αγιοι και οτι παραδεχεστε τις ηττες σας,εχετε και την γκρινια σας..Εδω ο αλλος λεει οτι η διαιτησια ηταν καλη στο ματσ της παρασκευης αλλα βγηκε να γκρινιαξει για τις σειρηνες που ακουστηκαν 2 φορες σε ολο το παιχνιδι,και χθες παραπονεθηκε (καλως το εκανε και το παραδεχτηκε) για τις δικες του σειρηνες που ΔΕΝ ακουστηκαν σε ολο το παιχνιδι μονο 2 φορες αλλα σε ολο το 40λεπτο και εσπασαν τα νευρα ακομα και των ιδιων φιλαθλων φτανοντας σε σημειο να μπαινοβγαζουν τις πριζες των ηχειων.ακομα και για τις κροτιδες και τα καπνογονα.Ενας αλλος βγηκε και ειπε οτι στο ματσ της ευρωλιγκας που ο ΠΑΟ εχασε (δεν θυμαμαι με ποια ομαδα) με κατι ποντους διαφορα και ειχε 4/37 τριποντα και ειχε παραπονα απο την διαιτησια και οτι δεν τον αφησε να κερδισει.Χθες βγηκε και ειπε οτι η διαιτησια σας εφταιγε που χασατε ενω εχετε σπασει με τα σουτ το σιδερο? Ας εβαζες τα καλαθια να κερδιζες..Αυτο οταν το ειχα αναφερει εγω τοτε στο ματσ εκεινο της Ευρωλιγκας του ΠΑΟ με εκραζε,τωρα βγηκε και το ειπε εκεινος..Ε τι να λεμε τωρα,δεν το βρισκουμε πουθενα.

Δεν θα παραδεχτειτε τιποτα ποτε.Απο την στιγμη που σου λεει ο αλλος,ο γαυρος,οτι κερδισατε δικαια απλα οτι η διαιτησια χθες δεν ηταν 50-50 και προσπαθει ακομα και σε αυτη την περιπτωση να τον βγαλει τρελο ε εκει η επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η διατησία ήταν καλή. Τα μόνα λάθη που ελέγχονται, γιατί έγιναν σε κρίσιμα σημεία, είναι το καλάθι του Χαϊνς, και το γκόλ-φάουλ στον Άντιτς (η τεχνική ποινή ήταν σωστή). Προφανώς το θέμα είναι οι πρακτικές εκφοβισμού που παραπέμπουν σε μαφία.

Υ.Γ: Ρε παιδιά τελικά χθές ακούσατε καμιά κόρνα; Γιατί κάποια στιγμή είχε γίνει ολόκληρο θέμα... τιμωρίας του ΣΕΦ για 2-3 πατησιές που ακούστηκαν στο τέταρτο δεκάλεπτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άνετα μπορώ να βρω +1 φάσεις "υπέρ" του Ο.Σ.Φ.Π. από τις "υπέρ" του Παναθηναϊκού.

 

Να δείτε οι της Ανατολού Εφές βιντεάκια που έφτιαξαν...

 

Για εμένα όποιος ασχολείται με τέτοιο τρόπο με την διαιτησία στο μπάσκετ είναι βλαξ, και δεν πρέπει να βλέπει μπάσκετ.

 

Για τον Τράκη και το ντου που έκανε; Ναι, να φωνάξουμε μαζί και να χάσουμε το παιχνίδι αν προβλέπετε από τον κανονισμό. Κανένα πρόβλημα.

 

Οι σειρήνες ήταν από τα ηχεία του γηπέδου; Αν όχι, ίσως εκεί πατάνε και το κάνανε οι ηλίθιοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και μπορείς. Εδώ πήρες ευρωπαϊκό με ταμπλό και το εξομοίωσες με λάθος σε προηγούμενη φάση, μια φάση σε όλο τον αγώνα να εξομοιώσεις κρίσιμα λάθη σε κρίσιμο χρονικό σημείο δεν θα βρείς?

 

Α και τότε ήσουν και ντοπέ. Μην ξεχνιόμαστε. Ο πρωταθλητής Ευρώπης να τρώει 35 πόντους από τον Ολυμπιακό?

Πότς γκενεν αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.dailymotion.com/video/x10rinn_%CF%83%CE%B5-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-%CE%BD%CF%84%CE%BF%CE%BA%CE%BF%CF%85%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CF%84%CE%BF-%CE%B7-%CF%83%CF%86%CE%B1%CE%B3%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%BF-%CE%BF%CE%B1%CE%BA%CE%B1_sport

 

Απο redplanet ειναι αλλα μην ανησυχειτε,δεν εχει υποστει μονταζ.. Για καποιους που λετε οτι η διαιτησια ηταν καλη..

Ρε αγορινες, βαλτε τουλαχιστον καποιον που εχει βγαλει το δημοτικο

 

- Το 1ο απο τα 5 λεπτα ειναι ρεπορταζ ημιχρονου με κειμενο "γιατι αργουν οι διαιτητες? γιατι δεν βγαινουν? ΑΠΕΙΛΟΥΝΤΑΙ!!" και ο ιδιος τυπος καπακια βαζει σαν αποδεικτικο στοιχειο το ΦΑ που λεει "κατα την αποχωρηση μας προς τα αποδυτηρια κτλ κτλ". ΠΟΣΟ ΘΕΟΣ πρεπει να εισαι για θεωρεις αποδειξη του οτι αργουν να γυρισουν γιατι τους απειλουν το ΦΑ που γραφει οτι τους την επεσαν στο ημιχρονο!

 

- Εχει μεσα την φαση "τι εχεις παθει ρε ρεφ" σε φαση που ευνοειται ο Ολυμπιακος! Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΕΒΑΛΕ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΕΥΝΟΗΘΗΚΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηλέμαχε, γιατί "η τεχνική ήταν σωστή"; Τί το ιδιαίτερο έκανε ο Άντιτς επιστρέφοντας, εκτός από μια "κλασσική διαμαρτυρία" (και μάλιστα όταν εμφανώς "ζουλήχτηκε" εκεί, άρα ήταν και "δικιολογημένος") που να την δικαιολογεί, τη στιγμή που άπειρες άλλες φάσεις στον αγώνα (εκατέρωθεν), θα σήκωναν ευκολότερα τεχνική;



Ρε αγορινες, βαλτε τουλαχιστον καποιον που εχει βγαλει το δημοτικο

 

- Το 1ο απο τα 5 λεπτα ειναι ρεπορταζ ημιχρονου με κειμενο "γιατι αργουν οι διαιτητες? γιατι δεν βγαινουν? ΑΠΕΙΛΟΥΝΤΑΙ!!" και ο ιδιος τυπος καπακια βαζει σαν αποδεικτικο στοιχειο το ΦΑ που λεει "κατα την αποχωρηση μας προς τα αποδυτηρια κτλ κτλ". ΠΟΣΟ ΘΕΟΣ πρεπει να εισαι για θεωρεις αποδειξη του οτι αργουν να γυρισουν γιατι τους απειλουν το ΦΑ που γραφει οτι τους την επεσαν στο ημιχρονο!

 

- Εχει μεσα την φαση "τι εχεις παθει ρε ρεφ" σε φαση που ευνοειται ο Ολυμπιακος! Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΕΒΑΛΕ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΕΥΝΟΗΘΗΚΕ

 

...καλά τα μισά που έχει στο βίντεο είναι από ανύπαρκτα έως τραβηγμένα από τα μαλλιά (ως πατήματα για γκρίνια), αλλά...μη γίνεσαι ΚΑΙ εσύ θεούλης από την ανάποδη...

Σαν τί έγινε δηλαδή λες, και αργούσαν; 

Και, κυρίως, εννοείται ότι τη φάση με το υποτιθέμενο "τί έχεις πάθει", την έχει βάλει για να δείξει ότι ο Διαμαντίδης μπορεί ελεύθερα να πιάνει ψιλοκουβέντα και να παραπονιέται (και αφήνει και υπόννοιες ότι..."δεν σφυρίζει όπως συμφωνήθηκε"....), χωρίς επιπτώσεις...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...