Προς το περιεχόμενο

Η Samsung επιτίθεται στην Apple για το iPhone 5


vasilisbilias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επισης...η μπαταρια μετα απο 2 χρονια στο iphone ποσο κραταει ? ανοιξες ολα τα σωθικα του κινητου... περασες στον αλλο κοσμο λογω αγχους μην το παρεις στο χερι οσο την αλλαζες? η οπου πας ψαχνεις και μπριζα για να φορτιζεις?γιατι ειναι σιγουρο οτι τους 1000 κυκλους φορτισης τους εχεις φαει για πλακα σε εναμιση χρονο....

 

Sorry αλλά δε τρως 1000 κύκλους φόρτισης σε 1,5 χρόνο που να κ_λοχτυπιέσαι κάτω. Θα έπρεπε καθημερινά να φορτίζεις το κινητό από τελείως άδειο μέχρι τελείως γεμάτο 2 φορές μέσα στη μέρα. Δε προφταίνει να αδειάσει τόσο γρήγορα, ότι και να κάνεις.

 

Με ρεαλιστική χρήση θα φτάσεις τους 1000 κύκλους σε <4 χρόνια. Και ακόμα και τότε, η μπαταρία δε βγαίνει off, απλά μειώνεται η χωρητικότητά της σε κάποιο βαθμό.

 

Μετά από 1000 κύκλους μπορεί να κρατάει 15 ώρες αντί για 20 που κράταγε πριν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 520
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

αγαπητέ Sobi1984 το Iphone 3gs το έχω ανοίξει μόνο και μόνο για να το κάνω όλο άσπρο απο μαύρο.η μπαταρία του με αρκετή και λογική χρήση μου κρατάει 1.5-2 μέρες και είμαι στην 5.1.1!(όσο για τον ύπνο δοκίμασε να κλείσεις 3g και wifi..)και θα πάρεις το s3 και τι,θα σου κρατάει 2 μέρες η μπαταρία?

 

 

 

Δηλαδή συγνώμη ρε παιδιά!να κάθομαι να κλαίγομαι για εφαρμογές που ποτε δεν χρησιμοποιώ?το siri δεν με ενδιαφέρει γιατί δεν θα το χρησιμοποιούσα!είχα και android, ένα σωρό άχριστες Μ@@@ιες που παρακάλαγα να το κάνω root για να τις σβήσω!η μήπως να περιμένω να πάω στην custom έκδοση την πολύ ελαφριά του android που απλά δεν θα έχει αυτα που ΔΕΝ χρειάζομαι?

 

 

Προσωπικά προτιμώ την apple και τα iphone γιατί αυτά ξέρω,το android 2 μήνες το χρησιμοποίησα και το απέριψα!ακόμα και το s3 το βλέπω και γελάω οταν μου λένε ότι έχει 4πύρηνο επεξεργαστή απο την στιγμή που κάνω ότι χρειάζομαι με 660mhz και 256ram!

 

Δεν με νοιάζει να ακούω ραδιόφωνο, δεν με νοιάζει να στέλνω με bluetooth ποτέ δεν το χρειάστηκα αφού πέρασα τα 18 και τα χρόνια στο σχολείο,με νοιάζει να μιλάω να στέλνω μηνύματα και να surfάρω με αξιοπρέπεια.αυτά θέλω και μου τα προσφέρει και ένα 3gs!για αυτόν που θέλει τα υπόλοιπα να πάρει android!

 

Ευχαριστώ

Φιλικά Χρήστος!

 

 

φιλε μου μιλας σε ανθρωπο ο οποιος τυχαινει να εχει το s2 και 3gs .κλειστα τα εχω ολα...δεν εκατσα να σου θαψω το 3αρι...

βαρεθηκα να μιλαω για αυτα τα πραγματα ολη την ωρα...

 

α! οσον αφορα 3g wifi κλειστα ειναι....

 

και για να κλεισω εχω δοκιμασει τις 2 πλευρες του νομισματος..και μπορω να εκφερω αποψη και να μιλησω πιο συγκεκριμενα απο σενα που προφανως μονο φιλων σου εχεις δει (και δεν παει για σενα προσωπικα..τροπος του λεγειν)

εχω δει τα + και τα -..

και να σου πω οτι δεν ειχα μεινει μονο σε 3g..απλα οταν πηρα το 4s η κοπελα μου πηρε το galaxy nexus απο επιδοτηση..και της το πηρα για 1 μερα να τις το στησω και τελικα το κρατησα 4.ειδα πραγματα που με ενθουσιασαν (οχι πως δεν τα ξερα) αλλα με εξεπληξε ευχαριστα...τοτε πουληθηκε το 4s και παρθηκε το "ριψοκινδυνο" galaxy s2... που να σου πω την αληθεια η samsung μια χαρα υποστηριξει μου παρεχει απο τοτε που το πηρα..κ τι εννοω.πηγα απο 2.3.6 -->4.0.1-->4.0.3--->4.0.4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μην σχολιάσουμε ότι το 3gs είναι κινητό 3 χρόνων και ακόμα και το Ios 6 θα το δεχτεί!βρες μου ένα android samsung 2 χρόνων (όχι 3) που να πάρει jelly bean Που είναι τόσο απίστευτη και σταθερή και δεν θα μείνει στην 2.3.5..έχεις κάποιο κατά νου??ποιός μου λέει ότι θα πάρω το s3 και σε 1 χρόνο με καλύπτει ακόμα στα update??ενώ στο Iphone ΞΕΡΩ ότι για 2-3 χρόνια που θα ξανα αλλάξω κινητό για να πάρω το iphone 8 Θα έχω πλήρες update σε όποια έκδοση χώρις να έχω να ζηλέψω τίποτα απο ένα s3!!καλημέρα σε όλους!

 

Ps στo iphone έχω την δυνατότητα να ξεκλειδώσω το λογισμικό με Jb ΑΝ θέλω...δεν πρέπει να μπω στην διαδικασία αυτή για το αυτονόητο...(βλέπε να βάλω custom firmware με κάποιο update στο android μου που έχει φτιάξει ο οποιοσδήποτε..)

 

σου λεω ενα.. nexus s και ας μην ειναι καθαρα κινητο της samsung

 

επισης μια βασικη διαφορα ειναι οτι το συγκεκριμενο δε πηρε jelly bean "πετσοκομμενη" οπως παιρνουν αδικαιολογητα τις αναβαθμισεις οι i-συσκευες , αλλα κανονικη και ολοκληρη οπως και τα πιο καινουρια μοντελα

 

 

ΥΓ και στο android ΑΝ θες κανεις root και ασχολεισαι με custom firmware, δε σε υποχρεωνουν οι καταστασεις να το κανεις.. σε αντιθεση με το iphone που ειναι σχεδον υποχρεωτικο αλλιως ειτε δε κανεις τιποτα, ειτε δινεις ενα σεβαστο επιπλεον ποσο χρηματων στο appstore (και παλι δε θα μπορεις να κανεις αρκετα πραγματα που κανεις με jb ή στοκ android)

 

με λιγα λογια ειναι περισσοτερο υποχρεωτικο για σας το jail break απο οτι για μας το να κανουμε root και να βαλουμε rom

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει αμφιβολία για κάποιον που έχει και τα δυο. Σαμσουνγκ ανδρόιδ καλύτερα απο aple.

 

Sent from my iPod touch using Insomnia

 

Προσωπικά έχω galaxy s2.. Αλλά θέλω να μια αντικειμενικός. Δες όλα τα post μου για να καταλαβεις

 

Sent from my iPod touch using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατα βάθος θες ένα laptop αλλά δε θες να το παραδεχθείς για τον ίδιο διεστραμένο λόγο που επιθυμείς να βάλεις keyboard και mouse σε κινητό...τον οποίο φυσικά και καταλαβαίνω απόλυτα αλλά προσωπικά έχω ξεπεράσει αφού πλέον κοιτάω απλά να κάνω τη δουλειά μου χωρίς να περνάω ώρες κάνοντας customies.

 

κοινώς περι ορέξεως, ἀλλοι θέλουν να χρησιμοποιούνε το κινητό τους σαν laptop και άλλοι θέλουν απλά ένα smart phone που το hardware να δένει αρμονικά με το software .Απο τη στιγμή που υπάρχει τέτοιο fragmentation στο android το οποίο έχει και τα καλά του φυσικά, δεν μπορεί να υπάρξει εναρμονισμός hardware-software ( μη τα θέλουμε όλα δικά μας). Το IOS βγαίνει κομμένο ραμμένο για το hardware της apple και εκεί είναι το κλειδί της επιτυχίας.

Φίλε μου όμως δεν απάντησες σε τίποτα απο αυτα που έγραψα.

Πεστω <διαστροφή> πεστω όπως θέλεις. Εγώ προσωπικά ομως δεν δέχομαι να πληρώσω 700 ευρώ και το κινητό μου να μην κάνει κάτι απο ολα αυτά που τα κάνει ενα κινητό των 100 ευρώ.Το θεωρώ προσβολή!Με 700 παίρνω 2 λαπτοπ.

Παίρνω ενα nexus software κομενο και ραμμένο στο hardware και κάνω ολα τα παραπάνω.

Αλλιώς περνω ενα nokia 8850 πανέμορφο κάνει κλήσεις στέλνει μηνύματα και δεν κολαει ποτε ακομη και αν δεν το κλείσεις για 7 χρόνια Με πολύ λιγότερα απο 700.

Φιλικα παντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου μιλας σε ανθρωπο ο οποιος τυχαινει να εχει το s2 και 3gs .κλειστα τα εχω ολα...δεν εκατσα να σου θαψω το 3αρι...

βαρεθηκα να μιλαω για αυτα τα πραγματα ολη την ωρα...

 

α! οσον αφορα 3g wifi κλειστα ειναι....

 

και για να κλεισω εχω δοκιμασει τις 2 πλευρες του νομισματος..και μπορω να εκφερω αποψη και να μιλησω πιο συγκεκριμενα απο σενα που προφανως μονο φιλων σου εχεις δει (και δεν παει για σενα προσωπικα..τροπος του λεγειν)

εχω δει τα + και τα -..

και να σου πω οτι δεν ειχα μεινει μονο σε 3g..απλα οταν πηρα το 4s η κοπελα μου πηρε το galaxy nexus απο επιδοτηση..και της το πηρα για 1 μερα να τις το στησω και τελικα το κρατησα 4.ειδα πραγματα που με ενθουσιασαν (οχι πως δεν τα ξερα) αλλα με εξεπληξε ευχαριστα...τοτε πουληθηκε το 4s και παρθηκε το "ριψοκινδυνο" galaxy s2... που να σου πω την αληθεια η samsung μια χαρα υποστηριξει μου παρεχει απο τοτε που το πηρα..κ τι εννοω.πηγα απο 2.3.6 -->4.0.1-->4.0.3--->4.0.4

 

 

Κοίτα να δεις.η αλήθεια είναι ότι samsung δεν έχω χρησιμοποιήση αλλά έιχα στο παρελθόν xperia mini , xperia mini pro και το lg optimus black p970 στο οποίο δεν υπήρχε κανένα support απο την lg βέβαια(όχι πως στα sony είχα αλλά λέμε τώρα!) και στο τελευταίο είχα βάλει και custom firmware και έβλεπα τι γίνετε!φάνταζομαι οτι στο s2-s3 θα είναι ακόμα περισσότεροι οι developers απ'οτι στο p970..

 

Εν ολίγοις σου είπα και στο προιγόυμενο ποστ ότι κοιτα πρώτα γιατί θέλεις το κινητό!εκτός απο το support 3 χρόνων τις apple στο 3gs έχω σταματήσει να το συγκρίνω με οτιδήποτε..και το p970 ήταν κλάσεις ανώτερο σε Hardware απλά δεν με ενθουσίασε!απλά το θεωρώ πιο απλό το Iphone. και προς Θεού δεν κάνω επίθεση απλά αναφέρομαι σε εσένα επειδή έτυχε να γίνετε και μεταξύ μας συζήτηση!

 

Φιλικά Πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξακολουθώ να μη καταλαβαίνω γιατί διαγράφονται post μου' date=' που δεν προσβάλουν κανένα.

Μου φαίνεται ο φανατισμός ορισμένων moderator έχει ξεπεράσει τα όρια της λογοκρισίας.

Μήπως πρέπει να γράφουμε "ζητώ το iphone" για να μη διαγραφούν τα ποστ μας;

Paredwse απαιτώ να μη σβηστεί 3η σερί φορά το post μου και μάλιστα χωρίς καμία δικαιολογία.

Όταν θες να λογοκρίνεις, πρέπει να δικαιολογείς και γιατί το κάνεις, και να μη αυθαιρετείς.

Σε διαφορετική περίπτωσή θα επικοινωνήσω με τη διεύθυνση του site

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App[/quote']

 

Εγω προσωπικά ανεφερα στον διαχειριστη την τελευταία δημοσίευση σου. Ως αναγνώστης βρήκα τον χαρακτηρισμό "σπίρτο" άκρως ειρωνικό και πλέον προσβλητικό. Γενικοτερα το υφος σου ηταν αδικαιολογητα επιθετικο. Θεωρώ ότι οφείλουμε όλοι να σεβόμαστε τις απόψεις των υπολοίπων. Χαρακτηριστικό το γεγονός ότι ο χρήστης τον οποίον σχολιασες ειρωνικά είναι δηλωμενος χρήστης android. Η αναφερομενη αποψη οτι υπαρχει σημαντικη διαφορα στη ταχυτητα εναλλαγής των μενού μεταξύ iOS και Android, ασχέτως αν συμφωνείς ή όχι , είναι σεβαστή και δεν θα αντιμετωπιστεί με ειρωνεία. Η ευγενής επικοινωνία είναι απαραίτητη προυποθεση για μια εποικοδομητική συζήτηση. Και φυσικα το οτι το κανουν και υπόλοιποι όπως αναφέρεις δεν αποτελεί επαρκή δικαιολογία. Επίσης πιστεύω ότι τα διαφυγοντα κέρδη των εταιρειών δεν θα έπρεπε να αφορούν κανένα χρήστη στο παρόν forum. Παρακαλώ να μη θεωρηθούν τα ανωτέρω προσωπική επίθεση αλλα κάποιες αφορμουμενες σκέψεις, όσον αφορά το σεβασμό στους κανόνες μιας διαδικτυακής κοινότητας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω προσωπικά ανεφερα στον διαχειριστη την τελευταία δημοσίευση σου. Ως αναγνώστης βρήκα τον χαρακτηρισμό "σπίρτο" άκρως ειρωνικό και πλέον προσβλητικό. Γενικοτερα το υφος σου ηταν αδικαιολογητα επιθετικο. Θεωρώ ότι οφείλουμε όλοι να σεβόμαστε τις απόψεις των υπολοίπων. Χαρακτηριστικό το γεγονός ότι ο χρήστης τον οποίον σχολιασες ειρωνικά είναι δηλωμενος χρήστης android. Η αναφερομενη αποψη οτι υπαρχει σημαντικη διαφορα στη ταχυτητα εναλλαγής των μενού μεταξύ iOS και Android, ασχέτως αν συμφωνείς ή όχι , είναι σεβαστή και δεν θα αντιμετωπιστεί με ειρωνεία. Η ευγενής επικοινωνία είναι απαραίτητη προυποθεση για μια εποικοδομητική συζήτηση. Και φυσικα το οτι το κανουν και υπόλοιποι όπως αναφέρεις δεν αποτελεί επαρκή δικαιολογία. Επίσης πιστεύω ότι τα διαφυγοντα κέρδη των εταιρειών δεν θα έπρεπε να αφορούν κανένα χρήστη στο παρόν forum. Παρακαλώ να μη θεωρηθούν τα ανωτέρω προσωπική επίθεση αλλα κάποιες αφορμουμενες σκέψεις, όσον αφορά το σεβασμό στους κανόνες μιας διαδικτυακής κοινότητας.

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Ναι ενω οι "της apple" μιλανε πολυ ομορφα στους χρηστες android.Εδω βγηκε μοντερεητορ και γελαγε στα μουτρα χρηστη ο οποιος εκανε παραπονα για τις προειδοποιησεις και τα σβησμενα μηνυματα.

 

Στο θεμα "apple" το forum-οσον αφορα το moderation- ειναι κλαφτα.

Επεξ/σία από nemesiskp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Εγω προσωπικά ανεφερα στον διαχειριστη την τελευταία δημοσίευση σου. Ως αναγνώστης βρήκα τον χαρακτηρισμό "σπίρτο" άκρως ειρωνικό και πλέον προσβλητικό. Γενικοτερα το υφος σου ηταν αδικαιολογητα επιθετικο. Θεωρώ ότι οφείλουμε όλοι να σεβόμαστε τις απόψεις των υπολοίπων. Χαρακτηριστικό το γεγονός ότι ο χρήστης τον οποίον σχολιασες ειρωνικά είναι δηλωμενος χρήστης android. Η αναφερομενη αποψη οτι υπαρχει σημαντικη διαφορα στη ταχυτητα εναλλαγής των μενού μεταξύ iOS και Android' date=' ασχέτως αν συμφωνείς ή όχι , είναι σεβαστή και δεν θα αντιμετωπιστεί με ειρωνεία. Η ευγενής επικοινωνία είναι απαραίτητη προυποθεση για μια εποικοδομητική συζήτηση. Και φυσικα το οτι το κανουν και υπόλοιποι όπως αναφέρεις δεν αποτελεί επαρκή δικαιολογία. Επίσης πιστεύω ότι τα διαφυγοντα κέρδη των εταιρειών δεν θα έπρεπε να αφορούν κανένα χρήστη στο παρόν forum. Παρακαλώ να μη θεωρηθούν τα ανωτέρω προσωπική επίθεση αλλα κάποιες αφορμουμενες σκέψεις, όσον αφορά το σεβασμό στους κανόνες μιας διαδικτυακής κοινότητας.

[/quote']

Αν εσι ανέφερες το ποστ μου συνχαρητηρια. Η μεγάλη σου προϊστορία στο φόρουμ, (αυτο είναι το 3ο ποστ σου. Εκείνο ήταν το 1ο ή το 2ο;) φαντάζομαι δίνει ιδιαίτερή βαρύτητά στην άποψη σου.

Επίσης αυτά που γράφεις είναι παραμύθια. Ούτε android χρήστης ήταν ούτε τίποτα. Ο "android" χρήστης έγραφε (να το ξαναγράψω αφού βλέπω διαγράφηκε και αυτο τώρα) σε ποστ ουσιαστικά με θέμα iphone 5 VS sgs3, "κοιταχτε το βίντεο ποσό γρήγορα αλλάζουν τα μενού στο iphone 5 ενώ η αντίθετη συσκευή ΣΕΡΝΕΤΑΙ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΌ ΧΑΟΣ ανάμεσα στα 2". Το νόημά αυτο ήταν.

Και σβήνεται η απάντηση αφήνοντάς να εννοηθεί ότι ισχύει κάτι τέτοιο. Αν στειλω ένα email στην samsung κάνοντας ένα copy past και δείχνοντας ότι φημωνεται η απάντηση σε τέτοιους εντελώς απιστευτους ισχυρισμούς λέτε να μη δείξει ενδιαφέρον; Κατά τα υπόλοιπα ήταν (κατ εσένα) android χρήστης και εγώ προφανώς υβριστής. Επειδή είπα "Μπραβω σπίρτο για δώσε μας ένα λινκ από βίντεο να δούμε και εμείς ποσό σερνεται.." Δεκτές όλες οι απόψεις ακόμα και όταν προφανέστατα είναι εκτός τόπου και χρόνου. Ας μη διαγράφονται όμως γιατί έτσι διαμόρφωνονται λαθος εντυπώσεις. Τα 3 post σου και ότι αναφέρεις (καταρχήν ψεύδεσαι περί android χρήστη) ας σε κρίνουν οι υπόλοιποι.

Κανε αναφορά και αυτο το ποστ τώρα. Αφού είχες τέτοια δύναμή στο 1ο ποστ, τώρα που εφτασες τα 3 και παλαιωσες.. Εγώ θα έλεγα να αναλάβεις και moderator μίας και η αντικειμενικότητά σου ακτινοβολεί από μακριά.

Συνχαρητηρια και πάλι που το 1ο ποστ σου ήταν για να διαγραφει το δικό μου ποστ. Και συνχαρητηρια που είδες ότι ήταν και android χρήστης. Πραγματικα μένω αφωνος!! Περιτο να πω ότι δεν πιστεύω τίποτα από όσα διαβάζω. Ουδεμία λογική. Από ένα εντελώς νέο χρήστη. Ρε παιδιά αν δε θέλετε να γράφουμε στο φόρουμ πείτε το να το ξέρουμε. Θα σας κάνουμε τι χάρη αν δημιουργούμε τόσο πρόβλημα. Ήδη εχω ξενερωσει και θα το σκεφτώ αν θα ξαναγράψω Δε χρειάζεται να σβήνετε τα ποστ μας όταν αντικειμενικά αυτο που γράφω ισχύει 100%

 

επίσης τα posts με απορίες για τις ενέργειες των mods σβήνονται :P

Αυτο δεν το γνώριζα. Μετά από 2 σερί διαγραφές θα μπορούσε να αναφέρει κάτι. Στο κάτω κάτω ο paredwse παίρνει ο ίδιος θέση στα πάντα.

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

Επεξ/σία από oldnew
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

http://www.insomnia.gr/forum-19/announcement-13-%CF%8C%CF%81%CE%BF%CE%B9-%CF%87%CF%81%CE%AE%CF%83%CE%B7%CF%82/

Απορίες και σχόλια σχετικά με την εφαρμογή των παρόντων Όρων Χρήσης δεν επιτρέπεται να διατυπώνονται δημόσια αλλά με προσωπικό μήνυμα προς τον αρμόδιο συντονιστή ή συντονίστρια ή τον διαχειριστή.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

http://www.insomnia.gr/forum-19/announcement-13-%CF%8C%CF%81%CE%BF%CE%B9-%CF%87%CF%81%CE%AE%CF%83%CE%B7%CF%82/

Απορίες και σχόλια σχετικά με την εφαρμογή των παρόντων Όρων Χρήσης δεν επιτρέπεται να διατυπώνονται δημόσια αλλά με προσωπικό μήνυμα προς τον αρμόδιο συντονιστή ή συντονίστρια ή τον διαχειριστή.

 

 

Το πρόβλημα αυτο είναι, η εφαρμογή τυπολατριας; Εξακολουθώ να πιστεύω ότι κάποια πράγματά πρέπει να φαίνονται. Η διαγραφή σχολίων πρέπει να είναι η εντελώς τελευταία λύση. Διαφορετικά ένα σιτε δεν σέβεται τα μέλη του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

 

Το πρόβλημα αυτο είναι, η εφαρμογή τυπολατριας; Εξακολουθώ να πιστεύω ότι κάποια πράγματά πρέπει να φαίνονται. Η διαγραφή σχολίων πρέπει να είναι η εντελώς τελευταία λύση. Διαφορετικά ένα σιτε δεν σέβεται τα μέλη του.

 

Ενώ τα μέλη μεταξύ τους δεν πρέπει να σέβονται το ένα το άλλο ε; Τι ωραία τι καλά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ τα μέλη μεταξύ τους δεν πρέπει να σέβονται το ένα το άλλο ε; Τι ωραία τι καλά!

Ειπε ο moderator που πρωτα απο ολα σεβετε αυτος τα μελη("Τς τς τς... Τους αλήτες!") :rolleyes:

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...