Προς το περιεχόμενο

Samsung 355V5C 15.6-inch Laptop (AMD A6 4400M 2.7GHz, 6GB RAM, 500GB HDD) - 355€


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά επειδή ψήθηκα να το πάρω το εν λόγω λάπτοπ αξίζει τα χρήματα του; Εγώ προσωπικά το χρειάζομαι για καθημερινή χρήση (λόγω δουλειάς), σερφάρισμα και καμία ταινία. Θα μου κρατήσει δλδ κάποια χρόνια;

έτσι φαίνεται, γενικά η samsung ειναι πιο αξιόπιστη από αλλες εταιρίες. Αλλά για αυτό ειναι και η εγγύηση...

από εκέι και πέρα είναι καινούριο επεξεργαστής με 32nm ολοκλήρωση και έχει καλά σχόλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 218
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προσωπικά πιστεύω ότι για τα λεφτά του είναι καλή ευκαιρία.

6 gb ram είναι καλά για λαπτοπ. επεξεργαστής για τη χρήση που το θες φτάνει και περισσεύει και έχεις και μια συμπαθητική κάρτα γραφικών ενσωματωμένη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσοι το σκέφτεστε χτυπήστε το τώρα γιατί δε το βλέπω να κρατάει για πολύ ακόμα αυτή η τιμή

 

 

Η τιμή στο amazon φαίνεται να είναι η ίδια χωρίς διακύμανση από τελος Ιουλιου

http://uk.camelcamel...oduct_link_wtpl

 

sorry εχει ειπωθεί ήδη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα και εγώ ένα για μία φίλη που ήθελε να πάρει ένα λάπτοπ δώρο στην αδερφή της ( καταξοδεύτηκε lol).

Αυτό με τον 1 χρόνο εγγύηση του amazon δεν ήξερα, και τα 2 συνολικά του λάπτοπ από Samsung. Ρε παιδιά, πού αναφέρονται οι εγγυήσεις στο amazon; :unsure:

 

katcos, μπήκε και νωρίτερα το λινκ από camel.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως (τουλαχιστων εγω μπερδευτικα αρχικα) ο συγκεκριμενος cpu δεν ειναι τετραπυρηνος οπως οι προηγουμενοι Α6.

Βρισκετε αναμεσα σε Β950 κ Β960 απο αποψη αποδοσης.

 

Αναρωτιεμαι εαν η ενσωματωμενη καρτα γραφικων ειναι καλυτερη απο την hd4000 των ivy bridge...?

 

Y.Γ Ειναι τελικα μερικα κλικ χειροτερη απο την Hd4000.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να βάλεις σωστά την διεύθυνση και τίποτα άλλο. Α επίσης πλήρωσε σε gbp όχι σε ευρώ, θα βγεί μερικά ευρώ φθηνότερα.

αυτο γιατι γινεται? εχουν αλλη ισοτιμια αυτοι στο amazon μεταξυ gbp -euro?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...