Προς το περιεχόμενο

Samsung 355V5C 15.6-inch Laptop (AMD A6 4400M 2.7GHz, 6GB RAM, 500GB HDD) - 355€


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 218
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά ο επεξεργαστής τι λέει; Ποιος της Intel είναι αντίστοιχος σε δυνατότητες;

και εγω το σκέφτηκα αυτο και προσπαθησα να το βρω αλλα τωρα που εφυγε η προσφορα....!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω το σκέφτηκα αυτο και προσπαθησα να το βρω αλλα τωρα που εφυγε η προσφορα....!

 

Μπορεί να ξαναεμφανιστεί! έτσι κι αλλιώς το amazon δεν είχε άμεσα διαθέσιμο στοκ. Από 1/10 έλεγε ότι θα είναι διαθέσιμο και όπως είπε και ένας φίλος πιο πάνω δεν άλλαξε την τιμή του απλά δε το έχει διαθέσιμο (προς το παρόν μάλλον).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Order Total: GBP 285.98 Payment Total:

EUR 371,82**

 

εγω τοσο το αγορασα ..

 

Ποσες φορες πρεπει να πουμε "πληρωστε σε λιρες"; Δεν πειραζει δωστε μερικοι και κανενα "ψιλο" στις Αγγλικες τραπεζες... :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντος απο οσο διαβασα και απο οτι εψαξα

- δεν εχω καταλαβει πως μπορει να πληρωσει καποιος σε λιρες

- και δεν εχω καταλαβει γιατι εαν πληρωσει σε € πληρωνει περισσοτερα απο την απλη μετατροπη νομισματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε και ενημέρωση πως θα φτάσει νωρίτερα!

 

Αντί για 6-15/10 που ήταν αρχικά, τώρα 26/09!

 

Αυτά είναι...

 

Πέτρο όταν το παραλάβεις μετέφερε μας εντυπώσεις! (και όποιος άλλος το αγόρασε φυσικά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντος απο οσο διαβασα και απο οτι εψαξα

- δεν εχω καταλαβει πως μπορει να πληρωσει καποιος σε λιρες

- και δεν εχω καταλαβει γιατι εαν πληρωσει σε € πληρωνει περισσοτερα απο την απλη μετατροπη νομισματος

 

-Υπάρχει επιλογή στις ρυθμίσεις του λογαριασμού

post-146708-0-58215200-1348329142_thumb.png

-Αν αφήσεις να κάνει το amazon τη μετατροπή από λίρες σε ευρώ , η αξία είναι μεγαλύτερη από όσο

αν αφήσεις την τράπεζα σου να την κάνει κατά την χρέωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για την πληροφορια σχετικα με την πληρωμη σε λιρα Αγγλιας, αλλα δεν νομιζω να χρειαστει. Απο οτι βλεπω λιριτσα λιριτσα η τιμη του φορητου ανεβαινει. εχει φτασει τα 399,95......!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για την πληροφορια σχετικα με την πληρωμη σε λιρα Αγγλιας, αλλα δεν νομιζω να χρειαστει. Απο οτι βλεπω λιριτσα λιριτσα η τιμη του φορητου ανεβαινει. εχει φτασει τα 399,95......!!!!

θα περιμενεις να ξαναφερει το amazon, μεχρι τοτε θα ειναι ακριβο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι αξιόπιστο αυτό το site ο επεξεργαστής δεν πετάει κιόλος

Link.png Site: http://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=AMD+A6-4400M+APU'>http://www.cpubenchm...MD A6-4400M APU

αλλά για τα λεφτά του...

 

στον συγκριτικό πινακα φαινεται οτι ο επεξεργαστης ειναι μεν στις τελευταιες θεσεις τις σχετικης λιστας αλλα η σύγκριση γινεται με επεξεργαστες i7 της Intel. Αυτο συμαινει οτι το επεξεργαστης ειναι του επιπεδου i5 ??

συγκριτικα το λεω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι, είναι με σειρά οι καλύτερη επεξεργαστες, αλλα μετά παραλήπει τους ενδιάμεσους και σου λεει το σκορ της συγκεκριμένης. βαλε έναν intel που θελεις και θεωρεις ότι θα ήθελες και δες το σκορ του. συγκρίνεις τα 2 σκορ μεταξύ τους μετά , και αποφασίζεις.

απότι κοιτούσα είναι λίγο πιο κάτω από Intel Core i3-2330M, αρκετά απογοητευτικό ακούγεται αλλά έχει καλύτερη κάρτα γραφικών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...