Προς το περιεχόμενο

To iPhone εγκατέλειψε τους χάρτες της Google και ο κόσμος... άλλαξε


Swimmer21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έμπειροι στην Apple. Τop of the line και superior πράγματα κατά τα άλλα και σε μια από τις ποιο σημαντικές εφαρμογές ούτε καν ένα Beta Testing. Δεν πειράζει θα το κάνουν όσοι έχουν να διαθέσουν 670+ ευρώ τζάμπα. :devil:

 

 

 

http://theamazingios...n-trough-turkey

Και για να γελάσουμε και λίγο... :)

tumblr_manmltZ9Qi1rhptwbo1_1280.jpg

 

 

 

μηπως εχουν επιλογη διαδρομης...''με τα πιο πολλα αξιοθεατα''; :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

tumblr_manmltZ9Qi1rhptwbo1_1280.jpg

 

 

 

Σημασια δεν εχει ο προορισμος αλλα το ταξιδι.....

 

χαχαχαχα Epic Fail........

Τουλαχιστον λεει στον χρηστη να παρει και διαβατηριο μαζι;;;;

  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως μου κάνει μεγάλη εντύπωση. Εντάξει πες ότι στον υπόλοιπο κόσμο δεν έχουν ιδέα. Τις ΗΠΑ πως τις "στραβώσανε" έτσι; Ναι η TomTom φταίει. Γιατί τα GPS της TomTom είναι το ίδιο χάλι με τους χάρτες του iOS, not!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε συ kirileman......το thread σου φταίει που έκανε λαλακία η Apple!!!Κι εγώ μόλις το είδα έλεγα..."που είσαι κι εσύ να πεις τα δικά σου"!!!! :)

 

Πέρα από την πλάκα...από την στιγμή που πήραν τους χάρτες της εταιρείας Tom Tom και ταυτόχρονα ΔΕΝ θέλουν οι χρήστες τους να χρησιμοποιούν τους Google Maps, ΟΦΕΙΛΑΝ στο "πανάκριβο-αξιόπιστο" προϊόν τους να δώσουν κάτι έστω αποδεκτό στον κόσμο που τους ΞΑΝΑΕΜΠΙΣΤΕΥΤΗΚΕ!Αυτοί απλά έκαναν πάλι πασαλείμματα του στυλ Siri και το πλάσαραν σαν κάτι φοβερό!Ένα ακόμη πρόβλημα είναι ότι το Siri τουλάχιστον στην Αμερική δούλευε όπως δούλευε.Οι συγκεκριμένοι χάρτες είναι απλά ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν η Google έχει 12 χρόνια προϋπηρεσία στους χάρτες έρχεται με το έτσι θέλω η apple και νομίζει ότι σε 6 μήνες θα αντικαταστήσει την δουλειά τις Google με τους δικους τις χάρτες.Κούνια που σε κούναγε Apple.

Καλα ενταξει,δεν τους φτιανει η apple.Ολοκληρη tom tom τους βγαζει που και εγω δεν ξερω ποσα χρονια δινει πλοηγους,

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα,για τον kirileman,η apple δε φταίει ποτε και όλοι οι άλλοι,απλά τρολλαρουν!

Απλα δεν έχει νόημα,το να σχολιάζουμε τι λέει,σε θέματα που αφορουν την apple!

Τουλάχιστον,όπως είπαν και οι περισσοτεροι,ας βγεί ένα app με το google map,μέχρι να φτιάξουνε το δικό τους!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να μην είναι η αρχή αυτή για την αντιγραφή συνηθειών της MS....

 

Θα μπορούσαν να το καθυστερήσουν και να το ενσωματώσουν όταν είναι 100% σίγουροι ότι δουλεύει. Ειδικά αυτή η σιγουριά είναι κάτι που πληρώνουμε στην Apple. Ελπίζω να είναι η εξαίρεση αυτό το στραβοπάτημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασικές βλακείες των hater είναι αυτα. Εμένα μια χαρα τα δείχνει, ορίστε και screenshot.

 

diFo3.jpg

 

:lol: :lol: :lol: Ελεος ρε damastes κλαιω :lol: :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τί παίζει, αλλά σε iPhone 4S βλέπω Paddington και Sagrada Familia στις σωστές τοποθεσίες. Παρόλαυτά, η γενική κλήση των ονομάτων στην Αθήνα ισχύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα,για τον kirileman,η apple δε φταίει ποτε και όλοι οι άλλοι,απλά τρολλαρουν!

Απλα δεν έχει νόημα,το να σχολιάζουμε τι λέει,σε θέματα που αφορουν την apple!

Ναι, ναι, όπως τα λες...

http://www.insomnia....30#entry4969522

http://www.insomnia....60#entry4970764

 

Ελπίζω να είναι σαφής η διαφορά του "ασκώ κριτική σε ένα προιόν" από το "ανοίγω ένα θέμα για να τρολάρουμε όλοι εμείς οι haters". Εδώ συμβαίνει το 2ο, ένα νέο πεδίο βολής για κάθε android fan, γι' αυτό και τα σχόλια δεν επικεντρώνονται μόνο στους νέους χάρτες αλλά σε "ό,τι του φανεί του λολοστεφανή"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά χαλαρώστε λίγο ...είναι κάτι καινούργιο. Θα διορθωθεί αυτό είναι το μόνο σίγουρο.

 

Και στην τελική εμένα εδώ στην περιοχή μου (Κόρινθος) σας πληροφορώ πως κάποιους δρόμους μου τους βγάζει πιο καλά απο ότι το google maps.

 

Λίγο υπομονή θέλει και όλα θα φτιάξουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...