Προς το περιεχόμενο

VDSL αποριες..


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 77
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Περιοχη ?

Μηπως εισαι κοντα στο ΑΚ ?

ευχαριστημένος με Wind ?

Πεντέλη, 2200-2300m από το Α/Κ.

 

Δεν έχω κάποιο παράπονο, 4 χρόνια όλα καλά, λόγω του KV βέβαια. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πεντέλη, 2200-2300m από το Α/Κ.

 

Δεν έχω κάποιο παράπονο, 4 χρόνια όλα καλά, λόγω του KV βέβαια. :P

συχωριανοί αλλα εγω 3.5χλμ απο ΑΚ kαι ψιλοκοιταω την wind γα αυτο ρωταω Διαβαζω διαφορα για τους εναλλακτικους και δε λεει να την πατησω με καμμια vdsl απο ΑΚ ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συχωριανοί αλλα εγω 3.5χλμ απο ΑΚ kαι ψιλοκοιταω την wind γα αυτο ρωταω Διαβαζω διαφορα για τους εναλλακτικους και δε λεει να την πατησω με καμμια vdsl απο ΑΚ ...

 

Με τετοια απόσταση δεν υπάρχει περιπτωση να σου δώσουν από Α/Κ αρκεί να εχεις καμπινα κοντά σου και να υπάρχουν πόρτες για VDSL

 

Kαι εγώ ειμαι 1800μ από το ΑΚ Πεντέλης και προφανώς η Wind μου έδωσε από καμπίνα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

συχωριανοί αλλα εγω 3.5χλμ απο ΑΚ kαι ψιλοκοιταω την wind γα αυτο ρωταω Διαβαζω διαφορα για τους εναλλακτικους και δε λεει να την πατησω με καμμια vdsl απο ΑΚ ...

Τόσο μακρυά δεν νομίζω να βγάζει διαθεσιμότητα από Α/Κ, αν ήσουν στο 1km κινδύνευες... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το λες ενας φιλος μου με nova εκανε αιτηση για 50 νεα γραμμη στα 4 χλμ και του εδωσαν απο αστικο μετα τον αλλαξαν σε καφαο

για αυτο ρωταω και εγω γιατι εχω διαβασει πολλα κουλα...και αν σου κατσει στραβει δεν βρισκεις εξυπηρετηση με wind , vodafone Οχι τιποτα αλλο αλλα εχω και το καφαο στη πορτα μου Attenuation 2,3 (στον κενρικο πινακα πολυκατοικιας)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...