Προς το περιεχόμενο

VDSL αποριες..


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υποτίθεται, αλλά στην πράξη όχι από όλες τις καμπίνες.

 

Έχω VDSL (Wind) από καμπίνα εδώ και σχεδόν 4 χρόνια, τότε έβγαζε διαθέσιμο η Voda, πλέον όχι...

κατι λαθος μυριζομαι.

 

σε εμενα ολοι απο καμπινα εκτος απο cyta αλλα αν εοσαι πανω απο 800 μετρα μονο

μεχρι καποια μετρα δεν αλλαζουν τα καφαο σε Kv για αυτο δεν μπορεις να παρεις απο το Kv.τωρα αν ειναι 800 αν ειναι 600 ειναι παντα σχετικο.

 

Συνδεθηκες bill ?? Ποσα πιανεις;;η τηλεφωνια συνεχιζει pots σωστα;;

στον οτε μπορει να σε γυρισουν και σε voip.οι αλλοι δινουν tdm.η cyta επισης Voip παντα

 

η vodafone δε δινει απο καμπινα δηλαδη

 

η vodafone εχει μεχρι και δικες της καμπινες πλεον σε καποιες περιοχες.νεο κοσμο,παγκρατι.

Την δικιά μου όχι, άλλες ναι...

το κοβω καποιο μηχανογραφικο λαθος παρα οτι δεν μπορει να δωσει.οσο ξερω δεν γινεται να δινει απο τα μισα Kv της περιοχης αφου ολα καταληγουν στο ιδιο αστικο κεντρο

 

συχωριανοί αλλα εγω 3.5χλμ απο ΑΚ kαι ψιλοκοιταω την wind γα αυτο ρωταω Διαβαζω διαφορα για τους εναλλακτικους και δε λεει να την πατησω με καμμια vdsl απο ΑΚ ...

απο kv θα παρεις αν υπαρχει μην ανησυχεις.οπως εγραψα λαθη μπορει να γινουν αλλα μονο απο kv μπορεις να παιξεις.αλλιως θα το καταλαβουν οταν ενεργοποιηθεις οτι εκαναν βλακεια.

 

Μην το λες ενας φιλος μου με nova εκανε αιτηση για 50 νεα γραμμη στα 4 χλμ και του εδωσαν απο αστικο μετα τον αλλαξαν σε καφαο

εγινε λαθος.δεν παιζει απλα.εχουν γινει τετοια λαθη.εκτος αν εγινε αλλαγη οριου πρωτα και μετα εγινε αιτηση για αλλαγη σε kv.πολλες φορες γινεται αυτο για διαφορους λογους να χρειαστει δηλαδη πρωτα αλλαγη οριου και μετα vdsl.kai ta 2 μαζι δεν γινονται/

 

για αυτο ρωταω και εγω γιατι εχω διαβασει πολλα κουλα...και αν σου κατσει στραβει δεν βρισκεις εξυπηρετηση με wind , vodafone Οχι τιποτα αλλο αλλα εχω και το καφαο στη πορτα μου Attenuation 2,3 (στον κενρικο πινακα πολυκατοικιας)

εκει απλα εγινελαθος για καποιο λογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@poulinos ξέρεις μήπως πώς τα πάει η Vodafone στο Παλαιό Φάληρο?

Έχω κάνει αίτημα μεταφοράς απ το παλιό σπίτι και μου είπαν ότι περιμένουν να κατασκευάσει βρόγχο ο ΟΤΕ αν το λέω σωστά.

Αυτό σημαίνει ότι δεν έχει δικές της καμπίνες σωστά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...