Προς το περιεχόμενο

New iPad Wi-Fi 16GB (€394,80), 32GB (€494,80) ή 64GB (594,80) Grοupon


Vasilis 07

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν το παλέψεις συνήθως βγαίνει άκρη. τώρα πρέπει να παλέψω για το iphone της γυναίκας μου που είναι στον 1 χρόνο κ 2 μήνες, το οποίο έχει χαλασμένα proximity sensor και υποδοχή ακουστικών.

το κακό είναι ότι δεν το δέχονται στην εταιρεία όπου το πήρα, αλλά μου λένε να το πάω στο Γερμανό, κι ετσί μπερδεύεται το πράμα, γιατί σε περίπτωση άρνησης επισκευής θα πρέπει να στραφώ νομικά και κατά του Γερμανού και κατά του πωλητή, αλλά και κατά της Apple ίσως... χαμός!

 

Κατα του πωλητη πρεπει να στραφεις. Ο Γερμανος και η apple δεν εχουν σχεση με εσενα, εσυ με τον πωλητη εχεις σχεση..

 

Δυστυχως ομως δεν ειναι υποχρεωμενος για 2 χρονια εγγυηση, αλλα με λιγο κυνηγι ισως φιλοτιμηθει να στο καλυψει για να γλυτωσει την δυσφημιση και να εχει εναν πελατη ευχαριστημενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 127
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τους τηλεφώνησα και μου είπαν ότι έχει καθυστέρηση ο προμηθευτής και θα ξέρουν την επόμενη εβδομάδα για το πότε θα γίνει η παράδοση. Εγώ πάντως ακύρωσα την παραγγελία μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον σημερα παρελαβα το Galaxy SIII αλλα τι να το κανεις οταν πλεον και αλλοι το δινουν στην ιδια τιμη ? Βασικα περιμενα 1 μηνα....Πληρωσα πριν 1 μηνα....Και σημερα που το παρελαβα ειδα πως θα μπορουσα να το εχω 1 εβδομαδα πριν με 7ε επιβαρυνση....Ελεος με αυτη την Groupon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σε λιγότερο από 2 βδομάδες βγαίνει το LG Nexus 4...

το οποιο δεν εχει επεκταση micro sd και ραδιο...

ασχετο με το τοπικ

τωρα σχετικα αν ειναι να περιμενεις κανα διμηνο για να το παρεις στη τιμη που το δινουν το ipad τοτε ανθρακας ο θησαυρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...