Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

sorry αν δεν κατάλαβα , αλλά το 30% ισχύει μετά για  παιχνίδια μόνο ή για όλα τα προϊόντα ? 

 

Μονο για παιχνιδια, μονο για αγορα απο καταστημα και μονο αν ειναι πανω απο 30 ευρω και η πρωτη και η δευτερη αγορα. Η δευτερη αγορα θα πρεπει να γινει ΜΕΤΑ τις γιορτες.

 

 

Η γνωμη μου:

Ολα αυτα (ειδικα το "μετα τις γιορτες") νομιζω οτι αποδυναμωνουν το ολο θεμα και δεν αξιζει ιδιαίτερα να ασχοληθει σοβαρα καποιος.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Σκλαβενιτης εχει τα Μισκο 3+1 δωρο 2.54 το 6 και το 10 νουμερο και αν παρεις δυο πακετα εχει ενα ευρω μειωση δηλαδη τα δυο σετ απο 5.08 παει  4.08 ευρω δηλαδη 51 λεπτα το πακετο.

 

Προσοχη μονο εχει ενα χαρτακι στο ραφι θα πρεπει να το παρετε να το δωσετε στο ταμειο γιατι εγω το πηρα αλλα ξεχασα να το δωσω αλλα οταν πηγα πισω μου εδωσαν τα 4 ευρω γιατι πηρα 8 πακετα.

 

Ο Γαλαξιας εχει τον νεσκαφε 200 γραμμαρια 5.45

 

Αυτα. :-)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ συμφερουσα προσφορα του Γαλαξια, ειδικα για τους φανατικους χρηστες, τα αποσμητικα old spice 1+1 δωρο, ρολ ον και σπρευ....

 

Στην κανονικη τους τιμη, και οχι ως δια μαγειας προσαυξημενη, λογω προσφορας,,,3,90 και 4,20 περιπου, αντιστοιχως

 

Στοκαρεις με την μια, για αρκετο καιρο αν θες, και τυπικα χωρις να εχουν ημερομηνια ληξης σαν προιον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε καταστημα mymarket ειδα εζα μπυρα κουτι 330 μιση τιμη 0.48Ε

αν ενδαιφερει καποιον

Ωραία μπυριτσα, μόνο προσοχή γιατί από ότι είδα λήγουν τον Ιούνιο (καταστήμα Νέο Ηρακλειο)

Στον Βασιλόπουλο έχει 2,33 την εξάδα την Fix κουτάκι (9.2 η 24άδα)

Θα έλεγα η καλύτερη προσφορά so far. Thanx εγώ στόκαρα ☺️

 

Να προσθέσω ότι είδα στο MyMarket 6αδα 330ml. Amstel Pils στα 2,98€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ συμφερουσα προσφορα του Γαλαξια, ειδικα για τους φανατικους χρηστες, τα αποσμητικα old spice 1+1 δωρο, ρολ ον και σπρευ....

 

Στην κανονικη τους τιμη, και οχι ως δια μαγειας προσαυξημενη, λογω προσφορας,,,3,90 και 4,20 περιπου, αντιστοιχως

 

Στοκαρεις με την μια, για αρκετο καιρο αν θες, και τυπικα χωρις να εχουν ημερομηνια ληξης σαν προιον...

 

 

Στον Κρητικό, μέχρι 19/4 όλα τα Old Spice -55%. Δεν ξέρω τι παίζει με τις αρχικές τιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ συμφερουσα προσφορα του Γαλαξια, ειδικα για τους φανατικους χρηστες, τα αποσμητικα old spice 1+1 δωρο, ρολ ον και σπρευ....

 

Στην κανονικη τους τιμη, και οχι ως δια μαγειας προσαυξημενη, λογω προσφορας,,,3,90 και 4,20 περιπου, αντιστοιχως

 

Στοκαρεις με την μια, για αρκετο καιρο αν θες, και τυπικα χωρις να εχουν ημερομηνια ληξης σαν προιον...

 

Η ίδια προσφορά ''τρέχει'' επίσης  και στον Χόντο αυτή την περίοδο (όπου υπάρχουν 1+1 και Axe και Fa και Noxzema και BU κ.α)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τις κυρίες ή τους ανήσυχους στην κουζίνα κυρίους...

Στο My market -30% στα τηγάνια Fest (βλ. φυλλάδιο). Πέτυχα προσφοράρα δυο αντικολλητικά μαζι (δεμενα) Fest Cook and fun 22+28 cm στα 7,96 και τα δυο μαζι.

 

Στο σκρουτζ 7.5 εχει το ενα και 11,9 το άλλο συνολο πανε στο 20αρικο

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ίδια προσφορά ''τρέχει'' επίσης  και στον Χόντο αυτή την περίοδο (όπου υπάρχουν 1+1 και Axe και Fa και Noxzema και BU κ.α)

Στα ΕΛΟΜΑΣ το ιδιο . Πηρα την προηγουμενη εβδομαδα αφρολουτρα και αποσμητικα 1+1 δωρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τις κυρίες ή τους ανήσυχους στην κουζίνα κυρίους...

Στο My market -30% στα τηγάνια Fest (βλ. φυλλάδιο). Πέτυχα προσφοράρα δυο αντικολλητικά μαζι (δεμενα) Fest Cook and fun 22+28 cm στα 7,96 και τα δυο μαζι.

 

Στο σκρουτζ 7.5 εχει το ενα και 11,9 το άλλο συνολο πανε στο 20αρικο

Ευχαριστώ και ήθελα να πάρω τηγάνι γιατί το παλιό άρχισε να τα παίζει.

post-211026-0-31063100-1491906724_thumb.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ και ήθελα να πάρω τηγάνι γιατί το παλιό άρχισε να τα παίζει.

 

Τελικά πήρα κι εγώ το τελευταίο bundle που είχε ένα συνοικιακό MyMarket. :D

 

Οπότε καλό είναι πριν πάτε να πάρετε ένα τηλ. στο κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...