Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει καλές προσφορές σχετικά γυαλιά hawkers και ρολόγια bratleboro. Το καλοκαίρι είχα αγοράσει αρκετά από hawkers μου είχαν έρθει μέσα σε 2 μέρες όλα καλά. Τώρα υπάρχει περίπτωση να περνούν τελωνείο;

Σε ποιό site αναφέρεσαι ;

 

By the way:

 

http://www.lepetitmitron.com

10% με τον κωδικό LPM2311 για 2 μήνες λέει.

Όχι πως θα ψωνίσει κανείς από εκεί, αλλά λέμε τώρα.

Μόνο οι αρωματικοι καφέδες Φίλτρου!

Αγόρασα τον κλασικό και δεν μου πέρασε την έκπτωση και το επέστρεψα!

Κακός βέβαια που δεν το διευκρινιζουν!

Πάνω στην ώρα που τελείωσε ο καφές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόνο οι αρωματικοι καφέδες Φίλτρου!

Αγόρασα τον κλασικό και δεν μου πέρασε την έκπτωση και το επέστρεψα!

Κακός βέβαια που δεν το διευκρινιζουν!

3.89€ τα 250 γρ η τελικη τιμη (φουντουκι,βανιλια,καραμελα και καραμελωμενο αμυγδαλο νομιζω)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έρχονται από Ισπανία και δεν περνάνε τελωνείο

Πάντως από τα ξαδερφάκια τους τα northweek, τα οποία μάλιστα εξαγοράστηκαν από τα hawkers, εγώ πριν κανά μήνα έφαγα πιστόλι στα ΕΛΤΑ, θέλανε 40 € περίπου για εκτελωνισμό για 2 ζευγάρια, γιατί τα στέιλανε από Ελβετία (ή μέσω Ελβετίας).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως από τα ξαδερφάκια τους τα northweek, τα οποία μάλιστα εξαγοράστηκαν από τα hawkers, εγώ πριν κανά μήνα έφαγα πιστόλι στα ΕΛΤΑ, θέλανε 40 € περίπου για εκτελωνισμό για 2 ζευγάρια, γιατί τα στέιλανε από Ελβετία (ή μέσω Ελβετίας).

...και τελικά τι έκανες τα πλήρωσες ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως από τα ξαδερφάκια τους τα northweek, τα οποία μάλιστα εξαγοράστηκαν από τα hawkers, εγώ πριν κανά μήνα έφαγα πιστόλι στα ΕΛΤΑ, θέλανε 40 € περίπου για εκτελωνισμό για 2 ζευγάρια, γιατί τα στέιλανε από Ελβετία (ή μέσω Ελβετίας).

Μολις πριν λιγες μερες ελαβα 3 ζευγαρια ( σε 3 μερες ) για δευτερη φορα παραγγελια και πρωτη με τα νεα τελωνειακα μετρα. Ηρθαν απο Ισπανια ομως DHL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ έριξα μια παραγγελία άνω των 50 ευρώ για δωρεάν μεταφορικά για γυαλιά hawkers Μόνο, και μου ήρθε sms από DHL ότι αύριο παραλαμβάνω με επιφύλαξη τελωνείου!

Βέβαια τσεκαρα λεπτομέρειες της διαδρομής και είδα ότι έρχονται από Ισπανία. Θα ενημερώσω μόλις παραλάβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.sofaeshop.com/index.php?main_page=index&cPath=338

Παιδια τι παιζει εδω;μουφα η δουλεια;

 

Μα γιατί το λες αυτό??? :D

 

ENOEITAI!!

Πέρα από τις τιμές, δεν έχει στοιχεία επικοινωνίας - εταιρείας και χωρίς paypal !!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ έριξα μια παραγγελία άνω των 50 ευρώ για δωρεάν μεταφορικά για γυαλιά hawkers Μόνο, και μου ήρθε sms από DHL ότι αύριο παραλαμβάνω με επιφύλαξη τελωνείου!

Βέβαια τσεκαρα λεπτομέρειες της διαδρομής και είδα ότι έρχονται από Ισπανία. Θα ενημερώσω μόλις παραλάβω.

Για παρέλαβε με το καλό και πες μας γιατί θα τρελαθώ...τελωνείο  μέσα στην Ε.Ε....και ας είναι DHL.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και τελικά τι έκανες τα πλήρωσες ;

Όχι δεν άξιζε τον κόπο. Τα γυαλιά είχαν 40 ευρώ μαζί κ το τελωνείο ήταν 48! ΣυνεννοηθηκΑ με northweek και τα άφησα να γυρίσουν πίσω και πήρα full refund 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο οι αρωματικοι καφέδες Φίλτρου!

Αγόρασα τον κλασικό και δεν μου πέρασε την έκπτωση και το επέστρεψα!

Κακός βέβαια που δεν το διευκρινιζουν!

 

Ομοίως...

 

Δεύτερη φορή που την πατάω με τον ΑΒ, πηγαίνοντας να πάρω παμπερς, διαπιστώνω ότι το 45% που διαφήμιζαν στην TV, στα ράφια ήταν 15 % για τα παμπερς (baby dry No2) που θέλαμε εμείς...

 

Την επόμενη θα τους χέσω.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα hawkers πηρα και εγω την BF του 2016. Ενα χρονο μετα και με χρηση στο αυτοκινητο κυριως, εχει χαθει το polarization που ειχαν! Εχουν μπει κατω απο το νερο για καθαρισμα 1 φορα, οποτε μαλλον απο τη ζεστη του αυτοκινητου εγινε η δουλεια. Γιαυτο προσοχη, κατα τ αλλα πολυ καλα για την τιμη τους. Εμενα δεν πέρασαν τελωνειο ποτε, βεβαια η παραγγελία ειχε μπει απο https://www.hawkersco.co.uk/ που τωρα κανει redirect στο .com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...