Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μου ηρθαν τα ρουχαλακια απο mango outlet σήμερα. Εκπληκτικά ρούχα και με αψογη εφαρμογή, στο σώμα μου τουλάχιστον. Φόραγα ποση ώρα και δεν τελείωναν. Θα ξαναβάλω αλλη μια παραγγελία :-D  αχχχ πανε τα λεφτά

 

 

**** Που μπήκα να βάλω αλλη μια φουρνιά είδα οτι τελείωσαν σχεδόν όλα τα νούμερα ακόμα και το XL σε αρκετές περιπτώσεις !!! Μόνο κουστουμια εχουν μεινει διαθεσίμα και αυτά σε ορισμένα νούμερα. Μεχρι την Κυριακή που κρατάει η προσφορά θα εχει αγοραστεί και το σαιτ

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου ηρθαν τα ρουχαλακια απο mango outlet σήμερα. Εκπληκτικά ρούχα και με αψογη εφαρμογή, στο σώμα μου τουλάχιστον. Φόραγα ποση ώρα και δεν τελείωναν. Θα ξαναβάλω αλλη μια παραγγελία :-D  αχχχ πανε τα λεφτά

 

 

**** Που μπήκα να βάλω αλλη μια φουρνιά είδα οτι τελείωσαν σχεδόν όλα τα νούμερα ακόμα και το XL σε αρκετές περιπτώσεις !!! Μόνο κουστουμια εχουν μεινει διαθεσίμα και αυτά σε ορισμένα νούμερα. Μεχρι την Κυριακή που κρατάει η προσφορά θα εχει αγοραστεί και το σαιτ

δυσκολο να βρεις 

εχουν φυγει τα περισσοτερα δυστυχως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου ηρθαν τα ρουχαλακια απο mango outlet σήμερα. Εκπληκτικά ρούχα και με αψογη εφαρμογή, στο σώμα μου τουλάχιστον. Φόραγα ποση ώρα και δεν τελείωναν. Θα ξαναβάλω αλλη μια παραγγελία :-D  αχχχ πανε τα λεφτά

 

φιλε μου επειδη έκανα και εγώ παραγγελία με ρουχα και έβαλα όλα xl είμαι 178 85 κιλά ....

μπορεις να δωσεις περισσοτερες πληροφοριες σχετικά με την εφαρμογή τους???

τι πηρες και τις διαστάσεις σου...για να ξέρω αν έκανα μακακια ή όχι στην παραγγελία μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με επιφύλαξη για το αν στέλνει Ελλάδα λογο αναφορών οτι δε στέλνει απο χρήστες καθως και για το ποσο χρεώνει μεταφορικά.

 

Optimum Nutrition Gold Standard Whey

 

Στο Amazon.co.uk

 

~42€ τελική για τα 2,2Kg με αποστολή στην Ελλάδα

 

 

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B000GIPJZ2/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3P5ROKL5A1OLE&psc=1

 

 

Ευχαριστω για τη μεταφορά :)

Ρίξε μια ματιά και εδώ για πρωτεΐνη https://m.myprotein.gr/ πολύ καλές τιμές και ποιότητα, έχω πάρει πολλές φορές και με γρήγορο delivery.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου επειδη έκανα και εγώ παραγγελία με ρουχα και έβαλα όλα xl είμαι 178 85 κιλά ....

μπορεις να δωσεις περισσοτερες πληροφοριες σχετικά με την εφαρμογή τους???

τι πηρες και τις διαστάσεις σου...για να ξέρω αν έκανα μακακια ή όχι στην παραγγελία μου?

Γενικά επειδή ψωνίζω συχνά απο zara παρηγγειλα τα αντίστοιχα νούμερα και επιβεβαιώθηκα. Είμαι 1.80 84 κιλά και ολα τα μπλουζάκια τα πήρα σε L τα παντελόνια σε 42 και παλτό σε L. Ολα τα παντελόνια ήταν πολύ σωστά σε εφαρμογή 2 εκ των οποίων θελουν μόνο ενα απλό κόντημα. Εχω την εντύπωση οτι τα πήρες λίγο μεγάλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικά τα ρουχα από mango! Άξιζαν τα 150 ευρώ που τους έσκασα :)

μου ηρθαν τα ρουχαλακια απο mango outlet σήμερα. Εκπληκτικά ρούχα και με αψογη εφαρμογή, στο σώμα μου τουλάχιστον. Φόραγα ποση ώρα και δεν τελείωναν. Θα ξαναβάλω αλλη μια παραγγελία :-D  αχχχ πανε τα λεφτά

Παράδοση από την ίδια την DHL?

Τι ώρα περίπου σας τα έφερε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικά τα ρουχα από mango! Άξιζαν τα 150 ευρώ που τους έσκασα :)

 

6 τζιν, 5 πουκάμισα, 4 μπλούζες και φυσικα... Καλτσες !

Ρε λαμογιο τα πηρες ολα ε?  :P  Καλοφορετα φιλε.

 

Φτουυυυυ... δεν εχω την prepaid μαζι μου γμτ την εχω στο χωριο...

Παιδια αν παω αυριο στην τραπεζα μου βγαζει prepaid αμεσως, ξερετε αν πληρωνω και ποσα?

Πειραιως ειμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι περιοχές σας ήρθαν τα δέματα;είμαι Τρίπολη και δεν μου ήρθε κάτι

Ψάχνω για διπλό ηλεκτρικό υπόστρωμα

έχει στο my market με 20 ευρώ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη λάθος διατύπωση. Δεν τα έχω παραλάβει ακόμα. ΟΜΩΣ ψωνίζω συνέχεια από mango και είναι πραγματικά πολύ καλής ποιότητας ρούχα.

2 εργάσιμες θα κάνει παίδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...