Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

www.mangooutlet.com

 

Για μένα τα καλύτερα fast fashion της πιάτσας. Ολο το outlet -70%, και δωρεάν shipping για πάνω από €50.

Στα Mango jeans τα νούμερα είναι σωστά;

Επειδή τα περισσότερα είναι skinny.

 

Για Levis 32 ποιο είναι το αντίστοιχο Mango?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στα Mango jeans τα νούμερα είναι σωστά;

Επειδή τα περισσότερα είναι skinny.

 

Για Levis 32 ποιο είναι το αντίστοιχο Mango?

Τι να σου πω, 32 φόραγα στο γυμνάσιο, με δραχμές, ΠΑΣΟΚ και Reebok Kamikaze.

  • Like 23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον ψάχνει ηλεκτρική οδοντόβουρτσα έχει βάλει καλές τιμές σε μερικές ο Κωτσόβολος από ότι βλέπω: https://www.kotsovolos.gr/site/personal-care/well-being/toothbrushes/181023-braun-oral-b-pro-2000

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα χωρίς τελωνείο τα γυαλιά από hawkers.βέβαια δεν ξέρω αν ήταν northweek(όπως είχε γράψει ένα μέλος) αν θα γλίτωνα. Και μάλιστα επειδή το ένα ζευγάρι δε μου πάει, θα μπει αγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

www.mangooutlet.com

 

Για μένα τα καλύτερα fast fashion της πιάτσας. Ολο το outlet -70%, και δωρεάν shipping για πάνω από €50.

Πολύ ωραίες τιμές αλλά δυστυχώς δεν έχει μεγάλα νούμερα για εμας τους ευτραφείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μάνγκο τα φέρνει από Ισπανία. όταν κάτι δεν σου κάνει το επιστρέφεις Ισπανία με δικά σου έξοδα. το λέει στους όρους των επιστροφών. δεν μπορείς να τα επιστρέψεις στα καταστήματα στην Ελλάδα. έχω παραγγείλει στο παρελθόν, αν θυμάμαι καλά μία εβδομάδα έκαναν πάνω κάτω να έρθουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίες τιμές αλλά δυστυχώς δεν έχει μεγάλα νούμερα για εμας τους ευτραφείς.

 

 

δηλαδή δεν έχει για αυτούς που είναι 100-105 κιλά?

 

110Kg reporting in. Τα τζην patrick και jan στο μεγαλύτερο νούμερο μου κάνουν τέλεια, έχοντας και λίγο stretch. Επίσης όλα τα XXL regular fit, και όλα τα 56/48 σε επισημότερα ενδύματα.

 

Δεν ξέρω τι έχει μείνει από όλα αυτά βέβαια, αλλά έχει και κάνουν, κάποια κομμάτια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

110Kg reporting in. Τα τζην patrick και jan στο μεγαλύτερο νούμερο μου κάνουν τέλεια, έχοντας και λίγο stretch. Επίσης όλα τα XXL regular fit, και όλα τα 56/48 σε επισημότερα ενδύματα.

 

Δεν ξέρω τι έχει μείνει από όλα αυτά βέβαια, αλλά έχει και κάνουν, κάποια κομμάτια.

 

τι τρέχει με το μεγεθολόγιο τους;

2 μέτρα είμαι και 95 κιλά και διάμετρος μέση 1,05.

Σύμφωνα με αυτούς πρέπει να πάω στο σχεδόν μεγαλύτερο μέγεθος, το 46.

Είναι σωστό αυτό;

Από μήκος πως είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...