Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Εδω και κανενα χρονο ζαχαρωνω αυτο

http://www.amazon.co...=I2JDUQF41VKM5E

με χαμηλοτερη τιμη περιπου τις 40 λιρες.

Αξιζει του lidl σε σχεση με το προαναφερθεν λαμβανοντας υποψιν τα παραπλησια χαρ/κα και τα 3 χρονια εγγγυηση (βασικο για εμενα).

 

Εάν θυμάμαι καλά, είδα αυτό ή κάποιο άλλο μοντέλο της Nilfisk στις προσφορές του Amazon, για Black Friday, τις προηγούμενες μέρες. Ίσως το ξαναβάλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Από Δευτέρα 26.11

Φυσικά, μιλάμε για το parkside

Oxi to φυλλαδιο λεει οτι ξεκιναει την αλλη πεμπτη (με τα εργαλεια).

 

Σε περιπτωση βλαβης ομως τι γινεται με το NIFILSK?τΟ στελνεις πισω και αν ναι ποιος πληρωνει τα μεταφορικα (που θα ειναι πολλα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτά τα 2 θα έχει σήμερα προσφορά σήμερα στο amazon

 

Nilfisk C120 3-6 PAD Big Accessory Pressure Washer with 1650W Motor

Nilfisk C110 3-5 PCA X-TRA Car and Garden Accessory Pack

Αν το βγαλει κανα 70αρι λιρες θα ειναι σουπερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σε περιπτωση βλαβης ομως τι γινεται με το NIFILSK?τΟ στελνεις πισω και αν ναι ποιος πληρωνει τα μεταφορικα (που θα ειναι πολλα).

πάντως εγώ έστειλα ποδήλατο γυμναστικής στο ΑΜΑΖΟΝ (εντός εγγύησης βέβαια) και μου πίστωσαν στο ακέραιο τα μεταφορικά. :-D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oxi to φυλλαδιο λεει οτι ξεκιναει την αλλη πεμπτη (με τα εργαλεια).

 

Σε περιπτωση βλαβης ομως τι γινεται με το NIFILSK?τΟ στελνεις πισω και αν ναι ποιος πληρωνει τα μεταφορικα (που θα ειναι πολλα).

 

Δεν ξέρω σε ποιο φυλλάδιο αναφέρεσαι, αλλά στο φυλλάδιο του Lidl της επόμενης βδομάδας, και ειδικά στις σελίδες 1-15 βρίσκονται όλες οι προσφορές που ξεκινάνε από τη Δευτέρα 26.11

 

Στη σελίδα 12, έχει είδη αυτ/του και κάτω δεξιά έχει το πλυσικό με 55 ευρώ και αριστερά την προέκταση με 19,99 ευρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν ξέρω σε ποιο φυλλάδιο αναφέρεσαι' date=' αλλά στο φυλλάδιο του Lidl της επόμενης βδομάδας, και ειδικά στις σελίδες 1-15 βρίσκονται όλες οι προσφορές που ξεκινάνε από τη Δευτέρα 26.11

 

Στη σελίδα 12, έχει είδη αυτ/του και κάτω δεξιά έχει το πλυσικό με 55 ευρώ και αριστερά την προέκταση με 19,99 ευρά.[/quote']

 

και σε εμενα Δευτέρα το έχει.Πιθανον σε αλλες περιοχές να το βάλλουν από Πέμπτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω σκεφτομαι καμια προσφορα του αμαζον για το nilfisk c110 3-5 και εαν παθει κατι,υπαρχουν ανταλλακτικα στην ελλαδα.

του lidl τι μαρκα ειναι ? εαν παθει κατι ποιο μετα ? απλα πεταμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λαθος μου απο δευτερα το πλυστικο του λιντλ/,

Αν παθει κατι στην τριετια το πλυστικο το επισκευαζουν με δικη τους ευθυνη.Σε αυτα το λιντλ ειναι κορυφαιο γι αυτο και το σκεφτομαι.ΚΑι η τιμη του πολυ ανταγωνιστικη.

Για να ισορροπησει πρτεπει να βγει το NIFILSK KAneνα 40 λιρο πραγμα χλωμο (αν και εχει παει και στις 37 λιρες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω και την εμπειρία μου σε μια αγορά προιόντος που χάλασε από το lidl.

Αφορά μια ξυριστική μηχανή μάρκας silvercrest η όποία χάλασε αλλά είχε ακόμα καμιά 2ετοία εγγύηση.

Την είχα πάρει σε πολύ χαμηλή τιμή ,αλλά αφού χάλασε και είχα και την απόδειξη ,λέω ας την πάρω να την πάω στο lidl να την φτιάξουν ή να την αλλάξουν.

Πάω λοιπόν και μου λένε πως το κατάστημα δεν έχει καμία σχέση με τις εγγυήσεις και θα πρέπει να πάρω τηλέφωνω στα κεντρικά του lidl (ένα τηλέφωνο που γράφει κάτω κάτω η απόδειξη).

Παίρνώ τηλ. εκεί και μου λένε πως το lidl δεν ευθύνεται αν χαλάσει κάτι και μου δίνουν το τηλ. της silvercrest.

Παίρνω τηλ. στην silvercrest και μου μιλούν γερμανικά.(Δεν υπάρχει αντιπροσωπία στην Ελλάδα και από τα lidl μου είχαν δώσει το τηλέφωνο της εταιρίας στην Γερμανία αλλά θα μιλούσα με Έλληνα αφού έχει χωριστή γραμμή σε κάθε χώρα).

Κουτσά στραβά με αγγλικά μου λένε να ξαναπάρώ αυρίο που θα είναι Έλληνας στην εξυπηρέτηση.

Πέρνω την άλλη μέρα πάλι τα ίδια.Μου λένε να πάρώ σε καμιά εβδομάδα που θα υπάρχει Έλληνας να με εξυπηρετήση.

Πέρνω μετά από καμιά εβδομάδα...πάλι τα ίδια.Τελικά τους έδωσα το τηλέφωνο μου να με κα΄λεσουν αυτοί όταν πάει Έλληνας και δεν ξαναασχολήθηκα.

Πρεπεί να πέρασαν 2 με 3 εβδομάδες (το είχα ξεχάσει τελείως) και να σου ,με πέρνει μια κοπέλα που μίλούσε σπαστά Ελλήνικά(καλά μιλούσε απλά είχε και την γερμανική προφορά).Της λέω το πρόβλημα μου και ευγενέστατη αυτή μου λέει δεν υπάρχει κανένα προβλημα θα σου στείλουμε άλλη αλλά θα καθυστερήσει 2 το πολύ τρεις βδομάδες να ρθει.Κανένα πρόβλημα λέω έγω και της δίνω τα στοιχεία μου.

Αυτό έγινε τον Αύγουστο.Φυσικά ακόμα την περιμένω.

Δεν με νοιάζει γιατί η αξία της ήταν πολύ μικρή ,απλά μία φορά είπα να χρησιμοποιήσω την εγγύηση από τα lidl και να το αποτέλεσμα.Για εμένα δεν υπάρχεί εγγύηση.

Δεν σημαίνει πως επειδή έγινε αυτό σε εμένα ,γίνεται σε όλους έτσι.Απλά την δικιά μου εμπειρία έγραψα.Και να ξέρετε πως ότι παίρνεται από τον lidl ,δεν καλύπτεται από εγγύηση του lidl (αυτοί όπως λένε δεν έχουν καμιά σχέση με τις εγγυήσεις) αλλα από την εταιρία του προιόντος και μόνο.Αν αυτό έρχεται από την Ζιμπάμπουε και δεν έχει αντιπροσωπία στην Ελλάδα θα πρέπει να μιλήσετε με Ζιμπάμπουε.

Συγγνώμη αν σας κούρασα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν πας στο μαγειρειό: οι πιο απολαυστικές (και οικονομικές) γωνιές της Αθήνας

 

http://www.cosmo.gr/Lifestyle/Geysi/san-pas-sto-mageireio-oi-pio-apolaystikes-kai-oikonomikes-gwnies-ths-athhnas.2023942.html

 

 

ps. δεν εχω παει σε καποιο απο αυτα, αλλα μαλλον θα δοκιμασω μερικα με την πρωτη ευκαιρια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...