Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω παει στο ντομάτα και εγώ το καλοκαίρι. Πολυ καλό και καλές τιμές.

Ένας γνωστός μου μου πρότεινε ένα σουβλάκι τυλίχτο με 80cents. Ισχυρίζεται ότι είναι πολυ κάλο για τόσο φθηνό

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

+1 για το Ντομάτες στην Γλυφάδα.

Λογικές τιμές και αξιοπρεπέστατη μακαρονάδα.

 

Κριτικές που είδα στο ask4food ήταν πολύ αρνητικές για το συγκεκριμένο μαγαζί.

Κρίμα και μου φάνηκε ενδιαφέρον.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού το θέμα ξεκίνησε με μακαρονάδες' date=' θα το συνεχίσω στον ίδιο ρυθμό.

Στην αρχή του καλοκαιριού άνοιξε στη Γλυφάδα (Ξενοφώντος 20) το "Ντομάτες", καθαρά οικογενειακό με τη μάνα στην κουζίνα και τις δύο κόρες στο σερβίρισμα. Προσφέρει πολλά πιάτα σπιτικής μαγειρικής βασισμένα στην ελληνική κουζίνα με ντόπια προϊόντα, αλλά τα κυρίαρχα είναι τα πιάτα με πλούσιες σε ποσότητα και παραλλαγές μακαρονάδες.

 

Το καλοκαίρι άπλωνε τα τραπέζια στο φαρδύ πεζοδρόμιο της ήσυχης αυτής γειτονιάς ενώ τώρα σερβίρει στο όμορφα διακοσμημένο μαγαζί, στο οποίο κυριαρχεί το κόκκινο χρώμα της ντομάτας. Πριν από λίγες μέρες είδα τη μια κόρη να μαγειρεύει μια εξαιρετική, όπως είπαν αργότερα, μακαρονάδα, στην απογευματινή εκπομπή του ΣΚΑΙ. Οι τιμές είναι λογικές και το συνιστώ ανεπιφύλακτα.[/quote']

 

μακαρονάδα μμμμμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κριτικές που είδα στο ask4food ήταν πολύ αρνητικές για το συγκεκριμένο μαγαζί.

Κρίμα και μου φάνηκε ενδιαφέρον.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Να πας να δοκιμασεις. Για την τιμη είναι κάλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Να πας να δοκιμασεις. Για εξήντα λεπτά που πληρώνεις είναι ότι καλύτερο και τεράστιο.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Στο Ντομάτες αναφερόμουν οχι στα ντόνατς.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παιζει με αυτην την Universal Exports; Οσοι εχουν αγορασει λενε οτι τους ηρθαν κανονικα με λιγο ψαξιμο. Γιατι διαβασα κατι για απατη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑιδια να κανω μια ερωτηση?

Τα LIDL thn αλλη εβδομαδα εχουν αυτο

http://www.lidl.co.uk/cps/rde/xchg//lidl_uk/hs.xsl/index_32957.htm?offerdate=&ar2=2&id=416&country=GB&zipcode=CM2+9DG&city=Essex&district=Chelmsford&street=Princes+Road&ar=2&nf=TRUE

(δεν το εχει το σαιτ αλλα το εχει το σχετικο φυλλαδιο).Αξιζει?

Εδω και κανενα χρονο ζαχαρωνω αυτο

http://www.amazon.co.uk/Nilfisk-X-Tra-Pressure-Washer-Motor/dp/B001TUYV14/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_nC?ie=UTF8&colid=3M7R25JI2DTFO&coliid=I2JDUQF41VKM5E

με χαμηλοτερη τιμη περιπου τις 40 λιρες.

Αξιζει του lidl σε σχεση με το προαναφερθεν λαμβανοντας υποψιν τα παραπλησια χαρ/κα και τα 3 χρονια εγγγυηση (βασικο για εμενα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λίγο άσχετο αλλά ρωτάω εδώ

Κανένα (κινεζο ή δεν ξέρω εγώ από που αλλού) site που να έχει σχετικά καλές μαιμουδιές σε ρουχα - παπούτσια ξέρουμε?

Υπάρχουν πολλά το ξέρω ,αλλά αν ξέρει κάποιος κανένα αξιόπιστο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το απολυτο value for money σε εποχη πεινας

http://www.oneman.gr...ts.1944420.html

 

Αγχιάλου 36, Νέα Σμύρνη

με 0.60 donuts godgzilla

 

Προσοχη ,ειναι ανοικτα μονο 2,5 ωρες καθε μερα 7-9 και μιση το βραδυ.

Επισης θα πρεπει να περιμενεις σε ουρα 50 ατομων καθε φορα στον δρομο καθοτι το μαγαζακι τρυπα.

εφαγα..ΚΟΛΑΣΗ!!παιδια αυτο το νεο πρεπει να διαδωθει!ποιοτητα-τιμη δν συγκρινονται!ευτυχως που εχουν ανοιξει πολλα μαγαζακια!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου πρότεινα το Nilfisk. Είναι αρκετά καλή εταιρεία και ανταγωνίζεται σε μεγάλο βαθμό τα Karcher που θεωρούνται απο τα κορυφαία.

Εχω εδώ και κανά εξάμηνο το μεγαλύτερο αδελφάκι αυτού που σε ενδιαφέρει δηλαδή το Nilfisk 125.3 και έχω μείνει αρκετά ευχαριστημένος! Μου κόστισε γύρω 140 ευρώ την στιγμή που για να πάρω κάτι αντίστοιχο σε Karcher θα έπρεπε να δώσω σχεδόν τα διπλάσια.

Πάντως το Nilfisk που κοιτάζεις είναι πολύ καλή επιλογή και απο εντυπώσεις κατόχων μόνο καλά λόγια έχω ακούσει για το πλυστικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...