Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν δοκιμασεις να το αγορασεις απευθειας απο το καταστημα παλι στην ιδια τιμη θα τα βρεις αρα δεν αξιζει να τα παρεις μεσα απο moumia.gr. Θα ηθελα να προσθεσω οτι απο τον Απριλιο που εμαθα το μαγαζι και εκανα αρκετες παραγγελιες τα all-star τοτε κοστιζαν 25€ και τα εξοδα αποστολης ηταν 6€ ειτε για Αθηνα ειτε Τρικαλα. Τωρα ομως τα all-star κοστιζουν 29€ (αυξηση περιπου 16%) ενω τα μεταφορικα τωρα πλεον κοστιζουν 10€ (αυξηση περιπου 66%)

 

 

 

εχω κανει παραγγελια και για Αθηνα και για Τρικαλα με κοστος μεταφορικων 6€... Δεν ειναι καπως αδικο να ειναι ιδια χρεωση Πειραιας-Αθηνα και Πειραιας-Τρικαλα

 

Επεξ/σία από lambroszekis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ γιατί βλέπω £14.99;

Τόσο είναι.18 ευρώ περίπου στα χρεώνει.Πριν μια εβδομάδα παρήγγειλα..Βέβαια,αν αγοράσεις πολλά πράγματα ενδέχεται να ανέβει λίγο...Εμείς πχ πήραμε 4 ζευγάρια παπούτσια 4-5 φόρμες κάτι σορτσάκια κ κάτι μπλουζάκια κ πήγε από 18 στα 22 ευρώ.

και σε 4 εργάσιμες μου το φερε ένας της DHL σπίτι μου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσο είναι.18 ευρώ περίπου στα χρεώνει.Πριν μια εβδομάδα παρήγγειλα..Βέβαια,αν αγοράσεις πολλά πράγματα ενδέχεται να ανέβει λίγο...Εμείς πχ πήραμε 4 ζευγάρια παπούτσια 4-5 φόρμες κάτι σορτσάκια κ κάτι μπλουζάκια κ πήγε από 18 στα 22 ευρώ.

και σε 4 εργάσιμες μου το φερε ένας της DHL σπίτι μου :)

από αγγλία έρχονται ή από αμερική?

γιατί εκτός ευρωπαϊκής ένωσης το τελωνείο ξεσκίζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ ωραία τότε. θα κάνω σίγουρα παραγγελία...

απλά δεν είδα το uk στο link και παραξενεύτηκα. οι τιμές είναι φοβερές. τα νούμερα μόνο να βρω και θα παραγγείλω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι Yngwie,ειναι οντως ενδιαφερον internet store,ιδιως αν μοιραστεις με καποιον/καποιους τα μεταφορικα.

Λειτουργει στην Αγγλια εδω και 30 χρονια αλλα εχει καταστηματα και σε αλλες 6 ευρωπαϊκες πολεις.

 

http://www.sportsdirect.com/CustomerServices/OtherInformation/AboutUs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα τι να λέμε τώρα. πολλά πράγματα είναι πάμφθηνα σε σχέση με την ελλάδα...

όπως είπες φίλε θα βρω και κάποιον άλλον να μοιραστώ τα μεταφορικά και θα παραγγείλω. ήδη βρήκα τα νούμερα μου και θα σταμπάρω αυτά που θέλω.

μπράβο στο φίλο που το πρότεινε. αν και θα ήθελα να έχει paypall προφανώς για να έχουν παραγγείλει και άλλοι εδώ, δεν θα έχουμε κάποιο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράγματι,οι τιμές του φαίνονται εξαιρετικά προσιτές.Του έριξα μια ματιά και βρήκα αρκετά πραγματάκια.Συνέκρινα κ τιμές με το αγγλικό amazon που αγοράζω συνήθως και είναι πιο χαμηλές.Βέβαια το amazon το ισοσταθμίζει λίγο με το free delivery.Άν είχε κ το sports direct free delivery θα ήταν SUPER.

 

 

@ malmsteen1984

 

Έχει paypall κανονικά.Δεν χρειάζεται να κάνεις κ register αν usareis paypal.Εμένα μου κάθεται γάντι που είμαι τεμπελάκος με τα registration σε χιλιάδες sites ...

 

 

 

edit: Ρε παιδιά,παπούτσι που βρήκα στη Θεμιστοκλέους 112e,το sportsdirect το έχει 30.

Έχει πάρει κάποιος να επιβεβαιώσει ότι δεν πρόκειται για κινεζιές(με την έννοια της απομίμισης)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά,παπούτσι που βρήκα στη Θεμιστοκλέους 112e,το sportsdirect το έχει 30.

Έχει πάρει κάποιος να επιβεβαιώσει ότι δεν πρόκειται για κινεζιές(με την έννοια της απομίμισης)?

Εχω παει σε καταστηματα τους εδω στο Βελγιο δεν αγορασα παπουτσια παρα μονο κατι φουτερ μπλουζες πολυ καλα ρουχα.. Παντως απ οτι ειχα ριξει μια ματια στα παπουτσια φαινοταν καλης ποιοτητας ενδεικτικα να σου αναφερω οτι ειχε παπουτσια NIKE 30-35€ και καλα κομματια μαλιστα..

 

Νομιζω πως δεν υπαρχει προβλημα μην ανησυχεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.legsource..._conv_table.htm

 

http://www.dancesport.uk.com/shoes/conchart.htm

 

Η κάθε εταιρία χρησιμοποιεί κ δικά της μεγέθη όμως.Το uk 10 πχ σε άλλη εταιρία θα το βρείς ως 45 ευρωπαικό κ σε άλλη ως 44.5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...