Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν ειστε θεσσαλονικη να πατε στο carefour μακεδονια...Δίνουν 15 ευρο εκπτωτικο κουπονι (για επομενες αγορες στο συγκεκριμενο carefour απο 5/5-10/5), οταν κανεις αγορες ανω των 50 ευρο.

 

ΠΡΟΣΟΧΗ: καθε 50 ευρο αγορες και 1 κουπονι 15 ευρο εκπτωση. Αρα για αγορες πανω απο 100 ευρο, σπαστε τις αποδειξεις και παρτε 2 ή και περισοτερα κουπονια των 15 ευρο.

 

Ρωτηστε για σιγουρια στο ταμειο...εμενα βγηκαν κατω απο 100 ευρο τα ψωνια και πήρα ένα 15ευρο κουπονι, αλλα η ταμειας μου ειπε οτι αν ηταν πανω απο 100 ευρο θα μου εσπαζε τις αποδειξεις να παρω 2.

 

edit: δεν ξέρω αν ισχύει και σε άλλα carefour

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

CARREFOUR 

 

Ακόμα για 25/04 και 26/04

-   -30% Όλες οι γλάστρες-χώμα-λιπάσματα και εργαλεία κήπου με την κάρτα club

-   -30% Όλα τα είδη αυτοκινήτου

 

Η δωροεπιταγή για τα 15€ ισχύει αποκλειστικά και μόνο στα Carrefour Αλίμου, Αμαρουσίου, Γέρακα και Μακεδονία.

 

Ακόμα δωροεπιταγή 50€ δίνουν και σε όσους κάνουν νέα σύνδεση 3play NOVA (ισχύει για κατόχους κάρτας club και νέους συνδρομητές)  Ηπροσφορά ισχύει έως 17/5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι επιθυμίες εμπλουτίσθηκαν (επιτέλους):

 

http://www.epithimies.gr/%CE%B5%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%84%CE%B1/koyponi?tag=menu-kouponia

Δεν έχει όμως καθόλου προϊόντα oral b.Εκτός κι αν έχει 2η σελίδα και δεν τη βλέπω πάλι  :ph34r:

 

Krokos,ρίξε μια ματιά στο post #2725 του παρόντος thread :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι επιθυμίες εμπλουτίσθηκαν (επιτέλους):

 

http://www.epithimies.gr/%CE%B5%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%84%CE%B1/koyponi?tag=menu-kouponia

Η Braun απο τα hondos με -40€ τι λεει;;;δεν λεει ποια μηχανη ειναι, για να δω αν αξιζει. Μηπως γνωριζει κανεις;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Braun απο τα hondos με -40€ τι λεει;;;δεν λεει ποια μηχανη ειναι, για να δω αν αξιζει. Μηπως γνωριζει κανεις;;

 

http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/BRAUN-Cooltec-WET-%26-DRY-CT4S,99452,502023,977233.html?langId=-18&et_lid=5&etcc_par=Price+Search+Engine&etcc_med=Price+Search+Engine&etcc_cmp=Productlisting&et_cid=3&etcc_ori=skroutz.gr

 

http://www.skroutz.gr/s/3698953/Braun-CoolTec-CT4s.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα

θα ηθελα πληροφοριες σχετικα με το east bay αν καποιος εχει ψωνισει.

ειναι αυθεντικα τα προιοντα?

υπαρχει περιπτωση να περασουν τελωνειο και εν τελει να μην αξιζει να παραγγειλει κανεις απο εκει?

υπαρχει καποιο καλυτερο site για παπουτσια|?

ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι ελαφρώς εκτός θέματος,δε ρωτάμε εδώ, αλλά μιας και το γνωρίζω το σάητ να σου πω..

Είναι 100% αυθεντικά, συνήθως αν η παραγγελία (χωρίς τα μεταφορικά) είναι έως 100 $, δεν περνάει τελωνείο.
Δε μπορείς να το γνωρίζεις όμως αν θα περάσεις τελωνείο από πριν 100%....Επομένως παίρνεις το ρίσκο αν θες..Εγώ από εκεί ψωνίζω πάντως..

Ρίξε μια ματιά εδώ αν θες
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι ελαφρώς εκτός θέματος,δε ρωτάμε εδώ, αλλά μιας και το γνωρίζω το σάητ να σου πω..

Είναι 100% αυθεντικά, συνήθως αν η παραγγελία (χωρίς τα μεταφορικά) είναι έως 100 $, δεν περνάει τελωνείο.

Δε μπορείς να το γνωρίζεις όμως αν θα περάσεις τελωνείο από πριν 100%....Επομένως παίρνεις το ρίσκο αν θες..Εγώ από εκεί ψωνίζω πάντως..

Ρίξε μια ματιά εδώ αν θες

 

thx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Φιμέ μεμβράνες για αυτοκίνητα, 8€ στα Lidl από σήμερα.

Να προσθεσω στην τοτε κουβεντα σας:

 

Φιλε Παυλιδη στα πλαϊνα τζαμια τις εβαλα σχετικα ευκολα και με επιτυχή αποτελεσματα, αφου πρωτα όμως εριξα τη σχετικη μελετη στο διαδικτυο. Στο πισω εχει ειδικη διαδικασια και ακομα δεν το δοκιμασα, ο βασικος λογος είναι οτι είναι πολυυυυυυυ σκουρες. Δεν ειχε διαφορα νουμερα διαφάνειας αλλα μονο ένα, το οποιο είναι "μαυρη μαυριλα πλακωσε"...

5% διαπερατοτητα φωτος, είναι μαλλον το darkest νουμερο που υπαρχει στην αγορα μεμβράνης, το επονομαζομενο "λιμουζινα".

 

Φιλε George! τι εκανες εσυ; :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσθεσω στην τοτε κουβεντα σας:

 

Φιλε Παυλιδη στα πλαϊνα τζαμια τις εβαλα σχετικα ευκολα και με επιτυχή αποτελεσματα, αφου πρωτα όμως εριξα τη σχετικη μελετη στο διαδικτυο. Στο πισω εχει ειδικη διαδικασια και ακομα δεν το δοκιμασα, ο βασικος λογος είναι οτι είναι πολυυυυυυυ σκουρες. Δεν ειχε διαφορα νουμερα διαφάνειας αλλα μονο ένα, το οποιο είναι "μαυρη μαυριλα πλακωσε"...

5% διαπερατοτητα φωτος, είναι μαλλον το darkest νουμερο που υπαρχει στην αγορα μεμβράνης, το επονομαζομενο "λιμουζινα".

 

Φιλε George! τι εκανες εσυ; :)

 

Οταν ενα μαγαζι σου τοποθετεί μεμβράνες πχ 100 ευρω, δεν πληρώνεις την αξια των υλικών αλλα την μαστοριά και την εγγύηση, οποτε πιστευω πρεπει να εισαι πολυ μάστορας για να τις τοποθετήσεις σωστα και να μην τις καταστρέψεις.

 

Εξάλλου τέτοιες τιμες υπάρχουν και στο εβαυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ποιος τις κατεστρεψε; Μαυρισαν από δικο μου λαθος εννοεις; :lol:

 

Ποιο ασχετη απαντηση δεν εχω διαβασει... Που κολλαει αυτό που γραφεις με το quote;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...