Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πολυθρόνα Relax & Υποπόδιο

 

http://www.plaisio.gr/epipla-grafeiou/epipla/karekla/Sentio-Poluthrona-Relax-kai-Ypopodio-WA-6020-4.htm?utm_source=Newsletter&utm_medium=Email&utm_campaign=Newsletter-20140709-Late-Night-Offer-atWork-Poluthrona-Relax-kai-Ypopodio&NewsLetterActivate=001A4BE6A1681EE481E9EE117B9709C5

 

δεν εχω βρει κατι άλλο αντιστοιχο στο διαδικτυο

ενδιαφερον προιον και η τιμη  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν την παρετε να δειτε προδιαγραφες βαρους. Επειδη λογικα ειναι η turbo xτων πολυθρονων, κ δεδομενου οως κατι αντιστοιχο σε εταιρια επιπλων θα εχει πανω απο 300-400€ ( και λιγα λεω) καλο ειναι να προσεχετε, γιατι την βλεπω λιγο μεταιωρη.

Το πλαισιο εχει κακη φημη στην ποιοτητα των προιοντων που πουλαει σαν δικα του.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αυτό το κακό με το ζόρι vpower αντί regular έχει παραγίνει στα shell. Και είμαι σίγουρος οι υπάλληλοι δε γουστάρουν να σου σπάνε τα νέυρα επιμένοντας ή να στη κάνουν στα κρυφά αλλά προφανώς είναι εντολές.

 

εχουν bonus αν πουλησουν παραπανω λιτρα vpower

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Εγω παντως δεν ξαναβαζω απο shell τους εχω βαρεθει τους απατεωνες.

 

 

4 φορες. 2 σε εμενα και 2 σε φιλο μου στη Λ.Ηρακλειου ανεβαινοντας πριν τη γεφυρα της Αττικης Οδου (εταιρια Ερμης) προσπαθησαν να  βαλουν τη vpower ενω τους ειχαμε πει την απλη.

Την πρωτη την πατησα γιατι δεν ειχα το νου μου λεω θα ετυχε τους ριχνω μερικα μπινελικια αλλα τη δευτερη μετα απο 1 εβδομαδα τους επιασα παλι να προσπαθουν να κανουν το ιδιο και το προλαβα!

Και ερχεται το αποκορυφωμα πριν 5 ημερες απεναντι απο τη γεφυρα στα Πευκακια σε αλλο πρατηριο Shell επι της Λ.Ηρακλειου οπου μου βαζουν κανονικα απλη και  το ποσό που τους ειπα.

Ο διαολος βαζει το ποδι του και επειδη εχω μια εφαρμογη που τσεκαρω τις καταναλωσεις μου εβγαινε λαθος.

Κοιταζω την αποδειξη και ανακαλυπτω οτι χρεωναν μετα το ΦΠΑ.

Δηλαδη ενω στη πινακιδα εγραφαν ενα ποσο στην αποδειξη χρεωναν το ποσο +23%.

Ηταν κατι παιδια μου λενε <ετσι μας εχουν πει απο την εταιρια>.Αναζητω τον υπευθυνο για να του ριξω καμμια ψιλη αλλα ηταν αργα και την ειχε κανει,ευτυχως γιατι θα ειχα τραβηγματα με αστυνομια κλπ

Η αποδειξη εχει φυγει με καταγγελια στη γενικη γραμματεια καταναλωτη και πρωτοκολημενη

Αθλιοι

 

 

 

 

πολλές φορές shell αναπάυσεως Βριλήσσια είδα τον τύπο να πατάει την σκανδάλη αρκετές φορές την ώρα που έβαζε βενζίνη με τη μάνικα...

Μια φορά λοιπόν κατα λάθος δεν είχα κλείσει μηχανή και ακουγόταν η ροή της βενζίνης που έμπαινε στο αμάξι..

Οσες φορές λοιπόν πάταγε σκανδάλη η ροή έκοβε.. και το άκουγες ξεκάθαρα..

 

Σήμερα και μετα τα μέτρα που λένε οτι έλαβαν για να μην κλέβουν συνεχίζουν και το κάνουν..

 

Μόλις τους δώ λοιπόν τι να κάνω.. Να κατέβω κάτω και να του πώ βγάλε το χέρι σου απο την μάνικα; 

Θα ανεβάσω πίεση θα πιάσω κανένα και θα με μαζέψουν σε κανα τμήμα..

 

Συγνώμη για το οφτοπικ αλλά συγχίστηκα που το διάβασα και ήθελα να το γράψω.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 Hours Only ★ 50 Page Square Softcover Photo Book 6.30€ ★ 80% Off

e5bf5d32-ba60-4e25-ac8e-4392e4a09274.jpg
8bc72f04-d98f-4027-9cc7-c0211c25e5f3.jpg
 
For 12 hours only we are taking 80% off the 50 page Square Soft Cover Photo Book.
50 page square softcover PHOTO BOOK £5.00 rrp £23.99 Use Code: SSPB8
 
c681c042-416d-490d-ba54-f413789b6eaf.png
 
http://www.huggler.com/en/products/softcovers/square-softcover-photo-book-50-pages/20cm-by-20cm?utm_source=Huggler.com

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HAPPY HOUR* στα καταστήματα Carrefour

HAPPY HOUR* στα καταστήματα Carrefour, Carrefour Μαρινόπουλος και Carrefour Express!

Ελάτε σήμερα Πέμπτη 10.07, μέχρι τις 21:00 και επωφεληθείτε της έκπτωσης:
-20% σε μπισκότα
-20% σε όλο το λάδι

*Εξαιρούνται τα καταστήματα Σαντορίνης
*Ισχύει για τους κατόχους της κάρτας Club
*Ισχύει στα εταιρικά καταστήματα της Μαρινόπουλος Α.Ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το οποιο επισης ζηταει εγκατασταση εφαρμογης "coupon" όπως βλεπω στο σχετικο video τους.

 

Δεν ξερω με κατι τετοια ξενερώνω, το pc μου θελω να ειναι καθαρο.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...